Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 78, kokku 78
  1. #61
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Lucky ticket

    Tuhlasin enda telefonis ja leidsin ajaloolise väärtusega pildi.
    Tegemist GSOP Praha 2011 main eventi turniiripiletiga.
    Infoks neile, kes ei tea, millega on tegemist, siis kliki siia...




    Loe edasi ›››

  2. #62
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Luckboxtard & Spanair

    Estrellas Madriidi põhiturniir läks aiataha. Järgnevad päevad näitasin netis meeletut volüümi ja profitit :).

    Tahaks rääkida ühe hea badbeat story.
    Esmaspäeval peaksin suunduma tagasi Eestisse, kuid Gerit ja Priit leidsid e24.ee-st uudise: "Spanair lõpetas tegevuse ja kõik lennud on tühistatud!"

    Jama majas. Mul oli Spanairiga lend Madriidist Kopenhaagenisse ja sealt Estonian Airiga Tallinnasse.

    Kuna mul midagi erilist siin peale shoppamise teha pole, siis hakkasin uusi lennupileteid bronnima/orgunnima ja seda juba pühapäevaks. Mida kiiremini Tallinna saan, seda parem.

    Katastroof, kõik lennud Madriidist Tallinnasse maksavad umbes 500-700€.
    Lõpuks vingerdasin ennast Finnairi kodukale ja sain super pakkumise: Madriid-Helsingi-Tallinn @ 282€ ja reis kestab ainult 6h 20min!

    Hetkel on selline tunne nagu freerolliks hommikust lendu :D.

    Greetz from Madriid! Super ilus linn. Kunagi tulen kindlasti tagasi!


    Loe edasi ›››

  3. #63
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Jaanuar 2012

    No words.

    Enamus on PLO600.
    Volüüm on/oli normaalne.
    Enda mänguga olen väga rahul, areng on viimastel kuudel olnud märgatav.

    Veebruaris saan natuke vähem mängida, sest olen päris palju Eestist ära.




    Cheerz!


    Loe edasi ›››

  4. #64
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Twitter

    Üritan taaselustada enda Twitteri accounti, kus tahaks kajastama hakata enda pokkerielu tegemisi. Eks näis, kas suudan PP foorumi päevikust Twitterisse üle kolida.


    Loe edasi ›››

  5. #65
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Uus suurim pot!

    Limiit: plo600
    Pot: 3500$



    NB! UTG-st pole see minu standard liigutus (loe: avang), aga antud mängijatega lauas on see standard!


    Loe edasi ›››

  6. #66

    Re: Hotcocacola Blogi | Uus suurim pot!

    kade olen.

  7. #67

    Re: Hotcocacola Blogi | Uus suurim pot!

    Pokkeriseriff, isegi kui sa oled mingi kuradi level või mida iganes, pane oma loll suu kinni ükskord.
    Viimati muudetud ninasarvik poolt : 07.02.12 at 20:43

  8. #68

    Re: Hotcocacola Blogi | Uus suurim pot!

    :(

  9. #69
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Tweet-tweet!

    Teen jälle reklaami enda Twitterile!

    Kõik, kes soovivad kursis olla minu online & live pokkeri tulemuste ja tegemistega, võitude ja kaotustega, vaadata huvitavate jaotuste linke ja näha kuidas ma tilti maandan, siis kindlasti külastage minu Twitterit !


    https://twitter.com/#!/hotcocacola





    Loe edasi ›››

  10. #70
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Long time no see

    Kiire post. Täna mängisin enda elu suurima miinuspäeva -6,5k$. Sellega tõmbasin veebruari nulli. Homme tahaks paar drinki teha ja välja minna. Laupäeval või pühapäeval tahaks seda kuud "otsast peale" alustada :D



    Viimased paar päeva olen shotitanud PLO1000s, kuid erilist edu pole saavutanud. Jätan selle praegu tahaplaanile ja keskendun jälle 600le.

    Veebruari reigigenemine:



    Tulevasel nädalal Tallinnasse, EMV-le...yeah baby!

    gl


    Loe edasi ›››

  11. #71
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Poisid ja tüdrukud- beware!

    Suurim miinussess. Epic graph is epic. Epic EV. Epic "profit"



    epicepicceepcicieepEPIC.exe


    Loe edasi ›››

  12. #72

    Re: Hotcocacola Blogi | Poisid ja tüdrukud- beware!

    imelik on see, et kui hott oma 37000 dollari graafika postitas siis oli hullult kade tunne sees ja mõtlesin et teeb õnnelikuks, kui näen kuidas kaotab. aga nüüd kus paneb selliseid ühepäevagraafikuid kus mittu tuhat on kaotanud, siis ei ole nagu endal head tunnet vaid hoopis kahju on. ei kahtlegi, et teed selle miinuse tagasi nagu naksti lähiajal. edu!

  13. #73
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Hotcocacola Blogi | Poisid ja tüdrukud- beware!

    Sheriff sa peaksid positiivsemalt mõtlema ja midagi ette võtma, et taoliseid tundeid ei tekiks. Peaks just hea meel olema teise eestlase edu üle. Aga tundub nagu oleksid jube kibestunud.
    gl

  14. #74

    Re: Hotcocacola Blogi | Poisid ja tüdrukud- beware!

    mõtlengi. ütlesin ju et usun, et miinuse tasa teeb üsna pea ja et ebamugav tunne on vaadata neid mitmetuhandeseid miinuspäevi.

  15. #75

    Re: Hotcocacola Blogi | Poisid ja tüdrukud- beware!

    See on kahjuks asi millega pead harjuma PLO's nendes limiitides. Ma arvan et eesolev aasta saab olema vaga m22rav sinujaoks ja leiad(voi loodetavasti ei leia veel) oma nii oelda valu l2ve. Minujaoks tuli see 10/20 limiidis kui paevased swingid laksid viie kohaliseks ja tundsin et kaotused mojutasid mind liiga palju. See oli ka j2llegi mis alustas minu arengu peatust sest teadsin et 5/10 oli minu lagi.

  16. #76
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Hotcocacola Blogi | Poisid ja tüdrukud- beware!

    Aga mitu BI sa kaotasid? Kui sa NL400-NL1K segamini mängid siis see graafik ei pruugi mulle pmst midagi öelda. Võid BI poolest even ka olla juu või -20BI vms.

  17. #77
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | EMV 2012 event #1

    EMV 2012 event #1: 75€ segapaarismäng.
    Mängijaid kokku: 94 (47 paari)

    Oma mängukaaslaseks valisin Mirjam Jalaku, kes on minuarust väga andekas naismängija. Mulle meeldib tema tight-agro stiil.

    Anyways, kohe teisest levelist alates olime top5 stäkk ja seda kuni kahe lauani. Vahepeal oli väike mõõn, kuid finaallauas saime mingi hetk isegi chipliidriteks.

    Ma arvan, et meie mängu võtmekäeks sai jaotus, kui CO-st avasin minraisega K9s. Vakra BB-l tankis üsna kaua ja callis. Flop T94r. Ta chk, ma chk. Turn 2. Ta panustab pool potti, ma call. River 7, ta chk, ma chkin järgi, sest kõhtutunne ütles, et check-back on good. Vakra näitas T8o. See oli üsnagi suur pott ja me jäime shordiks.

    Lõpus olime suht microstäkk, kuid õnneks varastasin 3x jutti any2ga.
    Viimaseks käeks osutus KJo. Shovesin ja sain calli Wilderhaasi tiimilt (tema naiselt). Arvasin juba, et olen suht surnud või tõmban kolme outi, kuid reaalsuses oli meil flip, neil TT !
    Kahjuks maha sadasid blangud ja Jalak-Aasmaa combodrawTIIM saadeti railijate hulka.

    Auhinnaraha: 255€

    Selle aasta EMV on saanud väga hea stardi. Pole midagi paremat kui alustada festivali cashimise ja finaallauaga!

    Kiidusõnav Viira-Vakra tiimile. Olite terve turniiri vältel tugevad ja näitasite head mängu! Tõenäoliselt nende tulemus tekitab meedias suurt kära ja lähiajal on oodata väikest buumi noorte mängurite seas...:D

    Eilsed tulemused leiad siit...





    Loe edasi ›››

  18. #78
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | EMV 2012 event #2

    EMV 2012 event #2: 150€ Omaha hi-low.
    Mängijaid kokku: 56

    Mängisin seda formaati LIVE-s esimest korda.
    Turniir oli minu jaoks suht kiire lõpuga. Ei suuda ühel laual omahat mängida, veel rohkem omaha hilo-t.
    Sain aru, et seal ongi vist strateegia limpimine....cmon wtf is this shit :D.

    Samas, minu esimene laud oli väga tugev. Kõik olid vanakooli Pargi regularid ja kogenud hilow mängijad. Tundsin ja teadsin, et olen laua suurim vaal.
    Veiko Aava ütles hästi:"See on mäng 30+ mängijatele. Noortel netigrinderitel pole selles lööki!" - tõsi, nõustun 100%!


    Anyways...lõpetasin ca 35-40 vahel.
    GG Artjunov, gratz!

    Event #2 PLO hilo tulemused leiad siit...



    Täna õhtul kell 18.00 algab Event #3: 150€ NLHE HU. Minu esimese ringi vastaseks on Eesti üks parimaid pokkerimängijaid, Janar Kiivramees. Keeruline olukord, ma peaks mainima :D


    Loe edasi ›››

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES