Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 78
  1. #1
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Blogi: Hotcocacola | Raigo "hotcocacola" Aasmaa (http://hotcocacola.blogspot.com)

    Hävisin ühele eestlasele plo400s 2100$.
    Õhtu oli super, aga siis saabus öö.....kohale ujus üüber hiiteriga waal, kellega varemgi madistanud ja teda koorinud. Seekord ta tõmbas vist batmani kostüümi selga. GG retarded pony

    Jooksin väga sitasti ta vastu, mul oli ca pool tundi probleem PAARI floppamisega (rääkimatta drawdest vms).






    Vähe ma ei ole hetkel tildis. Fakt on see, et tolle vaala tõmban lähikuudel nii bustosse


    More...

  2. #2
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Pole ammu postitanud

    Mõtlesn et postitan ühe naljaka lause, mida olen ESTPatricku suust kuulnud.
    Jutt käib minu kohta:"NO SET, NO BET!"

    :D


    Loe edasi ›››

  3. #3
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | August 2011

    Kiirelt asja juurde:




    Online tulemused: +2185$
    LIVE tulemused: +102250€

    Tundub, et seda kuud nii kergelt üle ei löö :)


    Loe edasi ›››

  4. #4
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Luckbox träxx

    Lady Gaga lugu, super mixiga!




    Loe edasi ›››

  5. #5
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Kuidas võidelda scammerite vastu?

    Pokkeriprode foorumisse postitati üks väga huvitav ja tore link:



    Tulevikus käitun kindlasti samamoodi! Broneerin domeeni, lasen valmistada lehe ja uploadin info ;). Ez Game!
    Väike kulutus minule, aga skämmer saab teenitud tasu!
    Loodetavasti mu blogilugejad võtavad sellest postist õppust, ehk siis ei scammi ning tulevikus hakkavad varganägudele vastu ! ;)

    Tänud Godspeedile!


    Loe edasi ›››

  6. #6
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Switching gears!

    Viimased nädalad olen suutnud quitida vastaseid, kui olen stuck 2 ning kui kaotan 3nda buyini.

    PLO HUs peab seda tegema (vähemalt targad soovitavad), isegi kui villane on -40bb loosing player, kuid pole midagi teha kui ta jookseb nagu jumal, ala hitib pidevalt sette ja suured drawd tulevad kokku.

    Mul hea meel, et selle koha pealt hoian buyinne kokku. Varem võisin olla 5-6bi stuck, hyper tiltis ning teha paar halba liigutust, mille tulemusena võisin kaotada 1-2 buyini enda halva mängu tõttu.

    Mõtlesin et googeldan endale Teddy KGB ütluse:"Alligator blood", aga leidsin super tiltimaandaja, Teddy KGB koduka, kus on ühed tema parimad laused :D.

    Leht ise asub siin...

    btw, alligator blood stseen asub siin...


    Loe edasi ›››

  7. #7
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | September 2011

    Jeež jeeš.

    Online rahalaudades tegin enda rekord kasumi ;). Sarnane tulemus oli juulis.

    Juuli kokkuvõtet võid lugeda siit...

    See kuu jooksin sama palju üle EV, kui eelmine kuu alla.





    September koos boonustega ca +11100,04$





    Loe edasi ›››

  8. #8
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Laiskus

    Viimased nädalad olen olnud äärmiselt laisk. Ei viitsi blogi uuendada, ega autokooli minna FML.
    Oktoober algas normilt. Eile õhtul olin +2,7k$, aga täna hommikul juba +1,5k$.

    FmlFMLFMLFMLF

    Reedel laen akusid Tartu öölokaalides ning uuest nädalast switchin geare.

    Balti Online meistrivõistlused on alanud kohutavalt. Deep runne pole olnud. Siin mängivad rolli turniiride struktuurid (räiged turbod :( ).
    Reedel kavatsen HU turniiri kinni panna. lol

    Tasapisi ootan oktoobri kuu lõppu, siis väike turnee Euroopas. Üritan klotsi koju tuua. Selle kõrvale tuleks teha üks hea kuu netis, kuid ma ei tea kui reaalne see on?

    Oktoobri lõpp kuni detsembri keskpaigani on väga-väga kiire aeg, rohkelt LIVE turniire. Loodetavasti jõuan netis mõned kilod kokku ajada ;)


    Loe edasi ›››

  9. #9
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | BOC

    Balti Online Championships läks aiataha. Sain 0 cashi. Jah, mina olin selle BOCi suursponsor! (Tervitused Henrile ja Privadorile).

    Samas esimene 55€ne PLO oli tegelikult täitsa ok (lõpetasin mingi 13ndana), siis ülejäänud turnad jooksid täiesti allamäge (loe: kanjonisse).

    Enda mäng oli kehv, samas mott kaob, kui reaalset mängufaasi on vaid paar levelit, peale mida läheb haigeks turboks.

    Loodetavasti OPEM on paremate struktuuridega.

    Mõned kiidusõnad ka: rankingu auhind oli super. Selle nimel tasus pingutada, kuid mnjaa...ma ei suutnud püsida Runnari, Andrulise ja Brikkeri kandadel.
    Vähemalt läks võit Tartusse. GG Runnar ja loodetavasti Brikker oma teise kohaga pole kõige õnnetum :D.

    Neticash sujub hetkel väga mõnusasti. Kuu esimestel päevadel raiusin toorelt EKG-graafikut, ehk ülesse-alla...vana hea genemine. Praegu mingi 4k$ up. Aastavahetusel soovisin, et minu selle aasta neticashi kasum oleks 30 000€. See on suht tehtav, kui samamoodi jätkan..heh.

    Tahaks haiget volüümi panna kuni Irish Winter Festivalini välja (27ndal läheb lennuk). Praegu 6500 kätt mängitud, aga oleks tore kui see nr 27ndaks oleks vähemalt 20 000.

    härra läheb nüüd magama, shoveb vaaladele @ unes :D


    Ning et fännidel igav poleks, siis postitan enda lemmik jaotuse, mis eales lindile saadud. Tänapäeval on see suht standardiks saanud, aga tol ajal mil Kongsgaard seda tegi, siis selliseid liigutusi tegid vähesed ning sedagi VAID skandinaavlased ;)

    Videot saab näha siit...--> LINK


    Loe edasi ›››

  10. #10
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Uurimistöö

    Nädalalõpu veetsin Tallinnas. Mängisin Olympic Poker Club vs All-Linn HU turniiri, mis läks suht aiataha.

    Reedel toimus OOPS.
    Lauas purjus soomlane, kellele meeldib mängida palju käsi.
    Blindid 150-300, minu stack ca 8800. Leian UTGst TT. Avan 800. Purjus soomlane on BB ning callib.
    Flop 945 rainbow. Ta alati donkas/cbettis potsize panuseid ning ma olin tunnike oodanud, et saaks lõpuks käe tema vastu. Anyways, ta panustas välja 1500, ma shovesin ca 8000, ta lükkab insta oma chipivirna üle joone ning näitab 45o, ehk flopatud kaks paari- Yeap, fuck my life.

    Laupäeva varahommikul otsustasin sõita bussiga ära Tartusse. See oli mulle väga raske katsumus, sest selliseid otsi ma tavaliselt bussiga ei sõida. Eelistan rongi või lennukit (olen mugav inimene).

    Bussis olles mõtlesin rohkelt oma PLO400-600-1000 shottidele. Mul juba noorest saati olnud eesmärk:"Ooo..jaaa...tahaks olla võitev PLO1000 regular, siis saaks enda tuleviku ära kindlustada ning suurte tulemuste puhul EPT-sid külastada".

    Peale selle, Paavo utsitab mind koguaeg tagant, et:"Noh, kuna PLO1k rexix hakkad. Mulle väga meeldiks, kui mu sõbrad rikkurid oleks...lol" - :D

    Täna alustan väikest uurimustööd PLO600-1000s. Märgistan vastaseid, alustan laudu (a mängu ei tee) ja vaatan kas saaksin üldse actionit ning mis tegelased seal on. Jutt käib nii HU, kui ka uutest 6max laudadest. Uute laudade tegemine on lõbus, eriti kui need on eurolauad. Vähemalt PLO200s on eurolauad on über-fishised..

    Mõnel lugejal vb tekib küsimus, aga PLO400? Jah, ka selle limiidi kohta teen ka eeltööd.
    Vb parimal juhul teen eeltööd kuni PLO2000ni välja. PLO2k-d oleks hea mängida sellepärast, et panused on suht sarnased PLO200-le, lihtsalt üks 0 on alati rohkem mängus.
    Aga teades seda, et olen bankroll nit, siis PLO2k on hetkel veel liig, samas eks näis mis tulevik toob.

    Praegu olen kanda kinnitanud PLO200s ja saan siin hakkama- NO PROBLEMO.
    Sellel aastal olen mänginud 55k kätt PLO200s, winratega 17,87.

    Tundub ebareaalselt kõrge winrate? Ei, sest sellelest 37500 kätt on headsupis mängitud, winratega 22,35.
    See on juba suht standard PLO200hu regularite winrate, eriti kui arvestada käte arvu (37,5k).
    6maxis seega 17500 kätt ning winrate 8,25. Käte sample on väike, kuid winrate täitsa OK.
    Olen teinud rohkelt tableselecti & bumhuntingut.

    Ciaaooo


    Loe edasi ›››

  11. #11
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Best day

    Varem polnud kordagi saanud +3000$ päeva. Küll aga...tänane õhtu ja öö kujunes erakordselt edukaks.
    Omaha laudades (enamjaolt headsup) genesin enda päeva kasumiks +4177$, mis on ülekaalukalt minu elu parim päev. Tuju on super hea!!!


    94% kätest ning enamus kasumist sai tehtud PLO200s. Ca 400$ tuli mujalt.

    NB! Tavaliselt sellistel superhiiter päevadel jooksen üle EV, kuid seekord lasin ca 1k$ alla.
    Aga ütlen ausalt, jooksin täna nagu jumal, eriti ühe suure vaala vastu eurolaudades. Lasime neljal laual HU-d. Ta tahtis koguaeg bluffida ja panustada. Mis mul muud üle jäi kui trappida, eriti kui hittisin tema vastu kõik asjad flopi/turni kokku ;).


    Kell on 07.37, silmad valutavad, aju on ülekoormatud, keha suht tuim, sest mänguöö oli väga-väga pingeline. On aeg magama minna :)

    Homme õhtul kogen tõenäoliselt variatsiooni ning ei imesta kui hävin kilo-kaks :D.


    Loe edasi ›››

  12. #12
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Swong

    Peale suurt hiiterit tuleb swong. Tänane päev oli katastroof, aga olen rahul enda mänguga.
    Sain rohkelt coolereid, eriti 3-4b potis flopata set ning vastas on kõrgem set või rida.
    PLO400s hävisin 4 buyini.





    Ei ole hullu. Kohe magama ja homme on uus päev. Päris kuu lõpuni ma mängida ei saa, sest juba reedel lähen ära Tallinnasse ning 27ndal lendan Iirimaale.

    Olen muutnud veidikene enda plaane. Tõenäoliselt peale Iirimaad tulen kohe Eestisse tagasi ning Viini Deepstack turniiri jätan hoopis vahele. Põhjus? Ei tea, tunnen praegu et see ei paku mulle huvi + üksinda Viinis ringi kolada on igaaawww...

    Suured lootused on mul senimaani Unibet Open Riiaga. Samas tunnen, et Iirimaal tahab tulla :)
    Btw, lisasin enda mängukavasse , mis toimub 7-12. detsember, ehk nädal peale UO Riiat. Sealne 1500$ Main Event tundub olevat väga magus.

    Üritan teha suurepärase oktoobri onlines :).

    Üks unistus oleks pääseda PCA-le, ehk Bahamadele @ jaanuaris.


    Loe edasi ›››

  13. #13
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Hit and run, load your GUN!

    Tänane õhtupoolik algas meeletu tildiga. Vastane oli lihtsalt nii super easy vastane, meeletu vaal, kellele meeldis jubedalt maha callida ja 2,5x raisesid teha õhuga!

    Aga peale seda kätt ta hit and runnis ja ma üle väga pika aja valasin viha välja hiire ja klaviatuuri näol. Ei imesta, kui ka naabrid kuulsid minu sõnavara mustemat poolt...



    Turnil olin 70:30 favoriit.


    Mäletan, et lõin selle blogi, et rahustada närvi ja elada end välja. Uskuge või mitte, aga see toimis. Peale uut postitust on tilt kadunud.


    Loe edasi ›››

  14. #14
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Hey

    Hey lugejad.
    Siirad vabandused, et pole jõudnud postitada!
    Loodetavasti saate aru, et viimased nädalad on väga kiired olnud :).


    Iirimaa reisist üritan teha ülevaate lähipäevadel (loodetavasti neljapäeva lõunal).

    Viimastel päevadel olen rohkelt meediasse sattunud. Mul hea meel, et Õhtuleht, Delfi ja Pokernews kirjutavad mu nime õigesti- RAIGO AASMAA, mitte RAIGO AASMA.

    Neljapäeval saan tagasi Tartusse. Oi kus ma igatsen enda häärberit ja suurt monitorit. Viimased kümme päeva olen olnud 10 tollise läpaka taga, fuck_MY_life :D



    seniks,
    Take Care,
    Woldermar-Cola


    Loe edasi ›››

  15. #15
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Oktoober 2011

    Kuu keskpaigast kuni lõpuni oli solid breakeven nühkimine :(



    Cashgame: +6451,19$
    MTT/SNG: -162$
    Boonused: +1616,28$
    ------
    KOKKU: +7905,47$


    Loe edasi ›››

  16. #16
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Slowplay doesnt pay!

    Osalesin just ühes naljakas jaotuses:



    Korra küll mõtlesin, et mmm...no ma ei tea kui seal on AAAA...


    Loe edasi ›››

  17. #17
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Hotcocacola Blogi | Hommik




    4,44% @ flopil.

    Tänane päev polnud just kõige kergem. FML



    -3100$ alla EV (-9bi alla EV).


    Loe edasi ›››

  18. #18

    Re: Hotcocacola Blogi | Hommik

    HCC, sa vist jooksed lifetime ka kõvasti alla EV ?

  19. #19

    Re: Hotcocacola Blogi | Hommik

    mmm eip.
    kui graphi bbdes vaadata, siis jooned suht üksteise lähedal

  20. #20
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Hotcocacola Blogi | Hommik

    Skill on see, et suudad ikka 0 jääda :)

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES