Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 33
  1. #1
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Blogi: Imre & Kassike | Elu on mäng (http://www.leibold.ee)

    Hoian veel viimast jupikest suve näppude vahel ning venitan kuni saan, aga kuupäevaliselt juba homme võtab kool lapsed jälle endale ning meie idülliline suveelu saab otsa. Oli imeline suvi! Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni suvepäevadega sai sellele kena punkt pandud. Meeleolukas suvine sportlik üritus, mida nautisin vaatamata hirmsale peavalule täiega. Minu aparaadiga sellest üritusest tehtud pilte saab [...]

    Loe edasi ›››

  2. #2
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Suurepärane sügis!

    September on imeliselt ilusasti alanud ja ka päike on pilve tagant piisavalt tihti väljas käinud. Kool algas väga kenasti: kõigepealt spordipäev, kus lapsed tegid nii häid tulemusi kui kogesid ka lihtsalt liikumisrõõmu, mõned koolipäevad on toimunud, uued õpikud-vihikud on paberid ümber saanud ja esimesed ülesanded lahendatud, trennid hakkavad tasapisi peale. Oliveri klassi lapsevanemate hulgas leidus [...]

    Loe edasi ›››

  3. #3
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | “Vaata, ma kukun”

    Kõigepealt leidsin SinuTorust laulu. Laulu alt leidsin viite, et lugu kuulub kokku etendusega, mida mängitakse Linnateatris. Nendest argumentidest piisas, et osta piletid (kõigepealt ainult mulle ja Impsule veidi hiljem lisaks ka sõbrale sünnipäevaks). Täna peale turniirisatikaid ja vahetult enne Imre WCOOP $320 Badugi-turniiri algust käisime* läbi vihma pea jooksujalu teatris ära. Elamus algas juba kavalehega, [...]

    Loe edasi ›››

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Imre & Kassikese Blogi | “Vaata, ma kukun”

    ostsin tänasele etendusele piletid:-)

  5. #5
    Räme Fish
    Liitus
    Sep 2011
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    21

    Re: Imre & Kassikese Blogi | “Vaata, ma kukun”

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ostsin tänasele etendusele piletid:-)
    Ja muljed?

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: Blogi: Imre & Kassike | Elu on mäng (http://www.leibold.ee)

    jättis tegelikult suht külmaks, jah kõik need teismeliste mured jms on ju teada ja midagi uut selles käsitluses ei olnud ja samas selle looga ju kuskile ei jõutud ka, mingit puänti või lahendust ei tulnud:-/

  7. #7
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | “Südaöö Pariisis”

    Täna uurisime veidi filmikunsti. Woody Alleni “Südaöö Pariisis” on romantiline komöödia, mis räägib ühe Ameerika perekonna viibimisest Pariisis. Tuleb tunnistada, et filmis on mitmeid kohti, mis on tõesti naljakad või siis visuaalselt nauditavad. Filmi sissejuhatuses näidatakse näiteks väga pikalt kauneid kohti Pariisis, see loob mõnusa romantilise meeleolu ja Pariisis viibinutele toob ilmselt kaasa miski mälestustetulva, [...]

    Loe edasi ›››

  8. #8
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Razzke käsi

    Käimasoleval WCOOP-il, mis on olnud tulemuste poolest paras katsumuste jada, mängisin tänasel HORSE-l päris põneva ja kergelt kummalise razzi käe, mis kahjuks jäi mulle turniiri viimaseks. Väga masendava razzi vooruga olin kukkunud keskmise stäki pealt mikroks, panused olid 600/1200 ja minul alles 2500. Käsi (2-6)-Q, pean tegema kohustusliku avapanuse, vist 240. Folditakse minu paremal istuva [...]

    Loe edasi ›››

  9. #9
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Jänes

    Täna tervitan teid sellise jänesega! Kes tema kohta rohkem teada tahab, külastagu mu pikka aega varjusurmas viibinud käsitööblogi.

    Loe edasi ›››

  10. #10
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Tervitused Otilt

    Täna tervitab meie lugejaid Ott. Homme kell 12.04 algab sügis. Õhus on seda juba pikemat aega tunda ja sestap on Ott emme abiga juba peaaegu valmis ka talveks. Müts-sallist* ja kinnastest lähemalt minu käsitööblogis.  

    Loe edasi ›››

  11. #11
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Kisub käsitööleheks

    Tervitused näpuloomadelt. Konn sai õepojale, teised lähevad loteriinänniks kooli. Tegelikult on üks pokkeripostitus mul juba ammu plaanis, PLO8 õppeprojektis tiksub kohe 30 000 kätt täis ja peakls vahekokkuvõtte tegema, aga see on kahjuks selline pikk* ja kurb lugu. Villaloomad on tegelikult ka hoopis nunnumad kui Omaha graafikud!

    Loe edasi ›››

  12. #12
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Ikka villalainel

    Uued pildid siia kõigile rõõmuks ja jutt tuleb loodetavasti lähiajal käsitööblogisse.

    Loe edasi ›››

  13. #13
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Vaimukurnav paigalmarss ja meeliülendav rabelemine käsikäes

    Mõned asjad kohe ei suju mitte kuidagi, teised seevastu jooksevad ladusalt justkui iseenesest. Seejuures esimesed isegi ei vaja kuigipalju energiat, aga väsitavad tohutult ja teised neelavad su aja, kuid samas innustavad veel rohkem tegutsema. Mis siis ei suju? Hirmus mõeldagi, et kehakaaluga võitlemist alustasime Imrega juba veidi enne abiellumist ning aeg-ajalt kokkuvõtteid tehes oleme oma [...]

    Loe edasi ›››

  14. #14
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Muusika ja jänes

    Muusika on ilmselt kõigil olnud mingis elujärgus äärmiselt tähtis, isegi minul, kes ma lauludel peamiselt sõnade järgi vahet teen. Muusikaarmastuse ning -mõistmise seisukohast oleks väga tore, kui inimene oskaks laulda ning mängida ka ise mõnda pilli. Oma laste muusikahuvi arendamiseks ning asjatundlikumaks suunamiseks saime kaubale Kaleviga, kelle juhendamisel ning toetusel meie pere nüüd kord nädalas [...]

    Loe edasi ›››

  15. #15
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Nädalavahetus lapsepõlve paradiisis

    On üks koht. Selline koht, kuhu lapsed viidi kevadel ja kust nad toodi jälle ära sügisel. Seal elasid suvel koos lastega vanaema ja vanaisa. Mõlemad on elavate hulgast juba lahkunud, kuid mulle tundub, et nende kohalolek on salvestunud sellesse majja ja hoovi ja isegi kogu piirkonda laiemalt. Kui mina kudusin ja Imre lastega köögis kaarte [...]

    Loe edasi ›››

  16. #16
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Turniirikuud oktoober ja november

    Olen kuu aega PLO hi-lo’st puhanud ja otsusega väga rahul. Mu närvid on jälle korras! Pean tunnistama, et tegelesin selle mänguga mitte niivõrd oma vabast tahtest, vaid pigem Imre soovitustest lähtuvalt ja nii asjast head nahka ikka ei saa. Tulemused kõikusid ühest äärmusest teise ja see häiris mind tohutult. Seetõttu otsustasin kuu aega vaid oma [...]

    Loe edasi ›››

  17. #17
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Palju õnne, kallim!

    Mul on tohutult vedanud, et Sa minu ellu sattusid ning ma soovin Sulle palju ilusaid, õnnelikke aastaid!

    Loe edasi ›››

  18. #18
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Õppetund: mõnikord ei tohi pokkerit üldse mängida

    Eileõhtune Olympic versus PokerNews klubide kohtumine oleks ehk olenud lahe üritus, kuid pokkeris on üks reegel: “Mängi pokkerit ainult siis, kui oled selleks mentaalselt parimas vormis ja suudad teha oma A-mängu.” Kuidas aga läks HU võistlusesse kassike? Pärast 15 tundi kestnud migreenihoogu, väsinult ning vaevatult. Ainus mu soov kogu ürituse vältel oli minna koju magama. [...]

    Loe edasi ›››

  19. #19
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Palju õnne, kullake!

    Sinu hinge paitamiseks kõrvade kaudu sai vana pala uue kuue. Palju õnne ja aitäh kõige eest. Helesinine sina    

    Loe edasi ›››

  20. #20
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Imre & Kassikese Blogi | Leidsin oma laulud üles

    Pokkerit viimasel paaril nädalal suhteliselt vähe mänginud ja aasta lõpu planeeringi üsna lohvkalt võtta. Et siis uuel aastal uue hooga tõsiselt tapva netigrindi peale panna. Live mänguisu on peaaegu olematu, suuri välisturnasid plaanis pole ja meelelahutuspokkerist on ka suhteliselt kopp ees. Üritan tegeleda mindseti korrastamisega ning mänguoskuste täiendamisega, nokitsen siit ja sealt. Pokkerist tekkinud vaba [...]

    Loe edasi ›››

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES