Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 64, kokku 64
  1. #61
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Blogi: Pokkeri-Priidud | ESTPatrick & Brikker (http://priidud.blogspot.com/)

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    priit tahtis lihtsalt muljet avaldada sulle, et omab head maitset või nii. hommikul niikuinii oli tal ka sama s*tt olla. sorry, et nii otse välja ütlesin, aga loodetavasti see-eest lohutab pisut, et pole tal midagi sinust parem viskimaitse.
    Eksid. Viskijoomise kogemuses on Priit minust peajagu üle - mina olen sellel alal fish, tema üpriski kogenud. Aa ja joomisel ja joomisel on väga suur vahe. Sama kehtib ka veini puhul.

    EDIT: mina olen pigem see jooja kui nautija, seega alkotarbimises üleüldse suur fish.

  2. #62

    Re: Blogi: Pokkeri-Priidud | ESTPatrick & Brikker (http://priidud.blogspot.com/)

    teadsin, et oleksin pidanud PM-ima selle, praegu pead siinsete foorumlaste ees head nägu tegema ja viisakas olema. privas oleksid saanud vastu öelda ausalt, et oled nõus, et priit lihtsalt teeskles täiega, et see viski hea oli.

  3. #63
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Blogi: Pokkeri-Priidud | ESTPatrick & Brikker (http://priidud.blogspot.com/)

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    teadsin, et oleksin pidanud PM-ima selle, praegu pead siinsete foorumlaste ees head nägu tegema ja viisakas olema. privas oleksid saanud vastu öelda ausalt, et oled nõus, et priit lihtsalt teeskles täiega, et see viski hea oli.
    hahhahah. stop it. kui ta teeskles siis ma ütleksin seda. võib-olla teesklesi - hui snaet aga fakt on see, et tema teab viskidest rohkem kui mina. ja ta ei olnud nii sitt kui äädikas, lihtsalt mulle ei meeldinud. põletas rämedalt huuli ja suud, neelates liiga soe ja tekitas natuke tõrkuvat maitset aga ma ei ole eriti viskisõber, eriti kui seda juuakse ilma jääta ja pealejoogita.

  4. #64
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Pokkeri-Priidud Blogi | Macau kasiinod, veel mõned kasiinod ja siis see uus ka

    Macaust rääkides tuleb lõpuks peatuda ka kasiinodest lähemalt rääkides, sest need on mis teevad sellest linnast selle, milleks ta on viimastel aastatel saanud. on näha, et psühholoogid on vaeva näinud iga väiksemagi detailiga. Pole ei aknaid, kellasid ega ajataju üheski kasiinos kus seni käinud. lisaks on söögi/joogi võimalusi võimalik nautida kohati rohkem kui kümnnes eri restoranis, lisaks mängulauda tellimisele loomulikult. peaasi, et sa ei tõuseks mängulauast ja lahkuks kasiinost. selle nimel kummardatakse sinu ees kuni põrandani, loomulikult niikaua kuni sul veel raha on.

    Isiklikult olen külastanud hetkel hunnik kasiinosid(kuna kasiinodes eriti pilte teha ei tohi, siis googel tuleb appi):

    Grand Lisboa ilmselt mu lemmik kasiino


    Wynn on päris huvitav madal kuid üüratult suur kasiino, mille ees on iga päev suur purskkaevu show, mida tasuks kindlasti üle kaeda


    MGM on küll kesklinnas kuid kõige rohkem eraldiseisev ja iseloomutum minuarust.


    Sands oli esimene USA kasiinooperaator macaus ja alustas kasiino buumi siin


    StarWorldis toimub high stakes pokkeri mängud macaus


    Grand Emperor - päris kuld jalge all, et näeksid kuhu sinu raha läheb (jacki Chan peaks osanik selles kasiinos olema)


    Venetian - et igav ei hakkaks saab vahepeal 2. korrusel veneetsia kanalites gondliga sõita:


    City of Dreams tundus igav, kuigi Hard Rocki baar oli täiesti arvestatav ajaveetmise koht (vajutada pildile)


    Galaxy uusim kasiino, mis maksis 1,5 miljardit eurot ja kus on hea autoga ringi sõita et ühest punktist teise saada kui ei viitsi 15minutit kõndida, et teise otsa jõuda.


    ilmselt mõnda veel, mis hetkel ei meenu. neid on lihtsalt võimatu tähele panna kui oled jälle kogemata kasiinos, sest mingit registreerimist sisenemisel nagu Eestis ei toimu ja vanust hinnatakse ka silma järgi tundub.

    Lugesin ükspäev üht kohalikku ajakirja kus oli toodud välja arve macaust. keskmiselt veedab turist macaus 1,5 päeva ja neid on kohapeal keskmiselt 120 000 iga päev. siinkohal huvitav vastand - macaus on võimalik korraga ööbida 40 000 inimesel maksimaalse täituvuse korral. Kerge järeldus on, et 80 000 inimest ei lähegi magama ja veedavad terve öö kasiinodes mängides. Kusjuures 1/3 turistidest tuleb Hong Kongist. ja lõpetuseks: viimased 10 aastat on kasiinode käive keskmiselt 31% tõusnud ja eelmine aasta oli see 35 miljardit eurot umbes. ja 90% kogu actionist toimub Baccara laudades. vot.


    Peaaegu tuli jackpot (52 miljonit), aga tühjade kätega ka ei jäänud.



    Loe edasi ›››

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES