Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 16, kokku 16
  1. #1
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Blogi: Klambrid Kanadas | Klambrite kanada seiklus (http://seiklus.klamber.ee/)


  2. #2
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | PAISTES SILM

    Täna hommikul ärkasin üles monotoonse vaateväljaga. Piiratud olid nii kauguse hindamine kui vaateväli. Kunagisest autoavariist saadik on mul pisarakanaliga miskine jama (kes teab see teab, üksikasjadel ei peatu) ning nüüd kui suuremat sorti nohu külge hakkab, lööb see mul silma paiste ja korralikult vesistama. Juba õhtul tundsin et silmanurgast kisub vähe kummaliseks ja hellaks. Hommikul [...]

    Loe edasi ›››

  3. #3
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | STARSKY FOOD vs. YUMMY MARKET

    Tänan Agot, kes andis vihje selle suurepärase poe kohta. Starsky oli hea pood, aga Yummy on veel parem ja soodsam ka. Käisime esmaspäeval Silveri ja Kai neljarattalise kaaslasega uut Ida-Euroopa toidupoodi avastamas. Siin siis meie arvamus. Starsky plussid Yummy ees on suurem ja avaram kauplus, väga hea liha, sinkide ja vorstide valik, soodsam juust, suur [...]

    Loe edasi ›››

  4. #4
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | SELLIST NOVEMBRIT ME TAHTSIMEGI

    Oooo, äge, ma võitsin laikimise võistluse.* Tänud kõigile.* Olete ära teeninud uue postituse, kuna näha on, et meid ikka loetakse :) Laikimine tuleb teil juba hästi välja, siis proovige sama ka kommentaaridega, sest tagasiside on samuti oluline, isegi kui ta on negatiivne. Olime kuulnud, et Kanadas on kõik aastaajad väga ilusad. Kuna valisime enda esialgseks [...]

    Loe edasi ›››

  5. #5
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | PIDU! PIDU! PIDU!

    Kui ma nüüd sellele postitusele ei saa rohkem laike kui Klambri viimane postitus, siis mina siia blogisse rohkem ühtegi sõna ei kirjuta. Vot! Böö! Kuhu on jäänud võrdõiguslikkus, kõik Klambri postitused on saanud alati palju laike…loomulikult kui tema saab kõik põneva kirja pandud laseb mul ülejäänud igapäeva asjad kirja panna :( ja nii keegi minu [...]

    Loe edasi ›››

  6. #6
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | THE SANTA CLAUS PARADE


  7. #7
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | HOOPIS SINISEM TAEVAS…

    …kui Eestis siin kohe kindlasti ei ole. Kontrollitud Photoshopiga . Küll aga on selle maa ja inimeste kohta nüüd 4 nädalaga midagi öelda küll. Alguses oli päris harjumatu ning arusaamatu et miks ikka inimesed nii viisakad on ja kas tegemist pole mitte pugemisega. Seejärel ei mahtunud pähe et kuidas näiteks laste mänguasjad on vabalt öösel [...]

    Loe edasi ›››

  8. #8
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | GAIDIDE JÕULULAAT – 12. NOVEMBER 2011

    Kuniks me ikka veel teeme vahepealsete nädalate kokkuvõtte ja ka videoblogi – siis siin teile laupäeval Eesti Majas toimunud Gaidide jõululaada pildid. Vabandame laiskuse pärast, aga tõesti ei ole viimastel nädalatel olnud viitsimist midagi kirjutada. Herr Klambri tehtud jõululaada pildid on nähtaval ka Eesti Elu online lehel ja kes teab, äkki ka reedeses paberväljaandes. Eile [...]

    Loe edasi ›››

  9. #9
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | Toronto – 7 november 2011

    Kuniks me teeme vahepealsete nädalate kokkuvõtte ja ka videoblogi – siis siin teile tänane päev Torontos läbi kaamera. Homme on mul esimene tööintervjuu ning see on sisuliselt teises linnas – eks siis äkki homme teemegi vahepealse kokkuvõtte toimunust ja mõtetest. Seniks peace out!

    Loe edasi ›››

  10. #10
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | HÄID JÕULE KÕIGILE!


  11. #11
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | HEAD UUT JA SEIKLUSTEROHKET AASTAT!

    Kallid lugejad! Soovime teile imelist aastat, palju seiklusi (kas või läbi meie blogi) ja kordaminekuid teie tegemistes. Kui te midagi väga, väga soovite, siis see läheb kindlasti ka täide. Ei tahaks üldse igasugu lubadusi anda, kuid kuna olen herr Klambrilt saanud tohutut kriitikat, et olen laisk blogija, siis luban, et panen kas või ühe lause [...]

    Loe edasi ›››

  12. #12
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | ÜLLATUSPAKK EESTIST

    Kuigi lubasin teha pikema postituse detsembrikuu kokkuvõttega, siis ei suutnud seda kahjuks suurest elevusest teha. Nimelt sain eile kätte paki, mis oli minu jaoks tulnud tundmatult saatjalt, sest see pakk, mida ma väga ootan, pole veel posti pandud. Postkontoris selgus tõsiasi, et paki olid teele pannud minu kallid kolleegid Tallinna Spordi- ja Noorsooametist. Karbis oli [...]

    Loe edasi ›››

  13. #13
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | TÖÖ, TÖÖ, TÖÖ…

    Head uut draakoni aastat. Lubasin suure suuga ja kiirete näppudega, et hakkan alates uuest aastast kirjutama vähemalt kord nädalas, et mis juhtunud ja toimunud on, aga pole loomulikult seda teinud. Peale uut aastat olime terve nädala mingis imelikus tsüklis. Läksime magama kell 6 hommikul ja ärkasime peale kella kahte päeval. Õnneks ei olnud meie ainsad, [...]

    Loe edasi ›››

  14. #14
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | Tänane ühistransport


  15. #15
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | Head vabariigi aastapäeva!


  16. #16
    RSS Uudistevoo postitaja Kasutaja PokkeriProde Nuhk avatar
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    542

    Klambrid Kanadas | EESTI PIDU KANADAS

    Kogu seda postitust pean alustama tegelikult detsembrikuust, kuna siis me ei teinud ühtegi asjaliku postitust, kuigi sel ajal juhtus nii mõndagi põnevat. Enamus meie sõpru muidugi teavad, et 20. detsembril lahkusime Kai ja Silveri kesklinna residentsist ja suundusime elama veidi idapoole, kus peatume tänaseni. Nimelt üürime ühte tuba väliseestlaste juures. Nende majas (nagu enamustel siinsetel [...]

    Loe edasi ›››

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES