Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20
  1. #1

    NL25 6-max, mis on valesti ?

    [img width=640 height=356]http://img88.imageshack.us/img88/9803/nl25gp6.png[/img]



    Lihsalt ei suuda plussi saada kuidagi, ise arvan, et olen ehk liialt passiivne.

  2. #2

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    tead mida tähendab positsioon?

    kui tead siis kasuta seda.

  3. #3

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Tsitaat Algselt postitas krayzie
    tead mida tähendab positsioon?

    kui tead siis kasuta seda.
    Mingil määral muidugi tean, kuid siiski mitte piisavalt:

    [img width=640 height=233]http://img13.imageshack.us/img13/6822/poskg1.png[/img]

    Kui suur peaks SB/BB ja Buttoni VPIP vahe olema ?

  4. #4
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Tundub, et ei tea, BTN-lt võiks mängida 2-3X rohkem käsi kui UTG-lt ja lõpeta open-limpimine ära ükskord. Postflop on ka võimatu mingied tulemusi näidata 1,4 AF-ga, vähem callimist, vähem showdowne, rohkem bettimist/raisemist, rohkem foldimist.

    Ja stattide analüüsiga kaugele ei jõua, üksikuid hande on vaja sul postitama hakata, et leakid ükshaaval kokku lappida.

  5. #5

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Tundub, et Sa mängid blindidest jube palju ja ise ei varasta piisavalt. Attempt to steal 17% 6 maxis :o

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Tundub, et Sa mängid blindidest jube palju ja ise ei varasta piisavalt. Attempt to steal 17% 6 maxis :o
    steal on tõesti väike
    agression ka väike

  7. #7
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    agressiooni vähe, blindidelt liiga palju mängid, buttonilt rohkem rase, ja vähem calle postflop, standard c-bet võiks jääda sinna 70% kanti, kui vastased üldse ei foldi võid maha lasta natuke, ja ära limbi ning postflop kui cbetid, siis saad calli, turni vastane chekib vabalat pane chek järgi ja vaata riveril mis toimub(river bet on väga kasumlik vähemalt minu jaoks, busted drawd jne kõik foldivad, kes flopil callivad)

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Mina ütleks, et VPIP ja PFR liiga suur vahe. Just oli ühe 6max oldtimeriga arutelu. Ma arvasin, et minu 25/15 statsid on ok - tema ütles aga et see ei kõlba kuhugi.

  9. #9

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Millised oleksid siis nö. ideaalsed statid long runi puhul ?

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Mina ütleks, et VPIP ja PFR liiga suur vahe. Just oli ühe 6max oldtimeriga arutelu. Ma arvasin, et minu 25/15 statsid on ok - tema ütles aga et see ei kõlba kuhugi.
    sellepeale ma ütleks nii, et 25NL-s on see OK (sest selles tasemes veel palju donke ja järgi limpimine on mõnel hetkel kasulikum kui raisimine), kuid oldtimer võrdleb äkki alates 100NL-st, kus juba suht rohkem regulare ja kus üldse limpist ka ei harrastata.
    See siis lihtsalt minu arvamus.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Hea tähelepanek. Rääkis jah, et nl100 saan juba suure vahe eest karistada :)

  12. #12
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    20/10 ei ole mitte kuskilt otsast optimaalne strateegia

  13. #13
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Lihsalt ei suuda plussi saada kuidagi, ise arvan, et olen ehk liialt passiivne.
    Imric ... inglise keelt oskad?

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    20/10 ei ole mitte kuskilt otsast optimaalne strateegia
    roger that!

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Ma soovitan läbi lugeda minu tehtud preflop käte tabeli. Olen päris kindel, et kui sa võtad sealt tabelist ära 3 esimest positsiooni, siis mu tabel töötab ka 6maxis, kasumi marginaal on väike aga break-eveni peaks välja venitama.

    Ja sul peaks olema natuke postflop skilli ka - et tead, mis kaardiga võiks broke minna ja kus mida foldida, siis peaksid saama võitjaks ning mingi aeg saad teada, mis on positsioon. Peale seda lisad veel agresiivsust, light3beti, paar bluffi ja crushidki 1kNL limiite.

    Tõsi jutt ja ei ole level.

  16. #16
    Grinder
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    tln \ NL200
    Postitusi
    768

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Kui sulle see stiil meeldib, siis 19/12/2 statsidega võib NL100 normaalselt biitida... FTPs ja Starsis ilmselt mitte, aga eurosaitidel kyll. See eeldab et su W$WSF oleks mingi 40 ringis ja postflop suudad teisi foldima panna.

    UTG, UTG+1 never ära limbi. CO, eriti BTN raisi rämedalt rohkem, see on jõhker profit mis sealt tuleb. BTNi vpip/prf võiks mingi 30/25 vabalt olla.

    Päris palju suuri SSNL crushereid on öelnud, et mingi 20/16/3 on suhtkoht optimaalne ja mugav stiil, kipun nõustuma.

  17. #17
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    viska utg ja utg+1 ära Ax, KT, 65o ja muu sellin praht. mängi väga tight nendel positsioonidel. utg mängi ntks AJ+, ATs+, KQo+, 22+. kõikide nende käte puhul tee standard raise (mitte 6x AA'ga ja 3x KQ'ga). utg+1 võta juurde ATo+, KJo+, 87s+. niimoodi võta oma range järjest laiemaks. ära muuda oma open raise suurust. ära mängi blindidelt raise vastu Ax, offsuit connectoreid, KT jms paska.

    kõige esimene postitus põmst ütles kõik ära - mängi positsiooni.

  18. #18
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Olen korduvalt soovitanud sulle - tõmba Ryan Fee guide ja mängi selle järgi (http://ryanfee.com). Preflopid-värgid-särgid kõik ideaalselt olemas selles.

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Ära paardunud flopis auku rea ostuga hulluks mine. All-in pole parim variant sellise flopiga. Eriti kui sa full stackiga ei ole, sa ei blufi mingi shortstackiga kedagi.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL25 6-max, mis on valesti ?

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Olen korduvalt soovitanud sulle - tõmba Ryan Fee guide ja mängi selle järgi (http://ryanfee.com). Preflopid-värgid-särgid kõik ideaalselt olemas selles.
    jah, see on nuts.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES