Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Hinne videole

Hääletajad
34. Sa ei tohi hääletada
  • 10

    25 73,53%
  • 9

    2 5,88%
  • 8

    5 14,71%
  • 7

    1 2,94%
  • 6

    0 0%
  • 5

    1 2,94%
  • 4

    0 0%
  • 3

    0 0%
  • 2

    0 0%
  • 1

    0 0%
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 28, kokku 28
  1. #21

    Re: Opelist Porscheni 25NL Full Ring

    Vaatasin ka video läbi. Hea töö ESTPatrick!
    Oled ilusti süsteemselt välja toonud konkreetsed asjad, mida võiks kasutada antud limiidis.

    Tegin siis eile ka eksperimentaalse sessi stiilis 20/17. Mängisin kokku veidi üle 2k käe 10 laual, NL20 ja NL30 lauad pooleks Ongames. Tavaliselt mängin 14/10. Peab ütlema, et algus oli paljutõotav, 1000 käega 140$ plussis ja domineerisin päris karmilt. Siis aga hakkas tulema 3 bette ja reraise cbettidele. Ka fishid hakkasid callima preflop ja kuna eriti midagi ei hittinud, siis hakkas graafik sama lõbusalt langema.

    Kindlasti ei saa sellist totaalset stiili kaua viljeleda, ilmselt on lahendus kuskil vahepeal või siis miksides vahele mingi aeg seda. Regularid hammustavad vähemalt Ongames suht kiiresti sellise asja lahti. Mul oli muidugi Flop Cbet eile ka täiesti haige 90% ja flop AGG 8,3! :)
    Selge on see, et sellise mängu vastu on vastik ja raske mängida.

    Üks positiivne asi, millega ma varem pole nii palju kokku puutunud: lõpuks calliti mind AI-ni juba KJo ja Axo päris mitu korda. Mul loomulikult AA ja KK :)

    Preflop slowplay ruulib ka!! Paar korda lasin käiku edukalt!

    Veel üks asi, mis kohe selgus: kuna oluliselt rohkem on Cbette ja eespool olevate limpijatele tähelepanu pööramist, siis mul alguses kulus oluliselt rohkem aega otsuste tegemiseks ja ajud ragisesid kohati päris korralikult.

    Kokkuvõttes: kindlasti on edaspidi limpijate karistamine ja squeesimine palju olulisemal kohal minu mängus, samas olen siiski arvamusel, et lõputult sellist totaalset stiili kasutada ei saa ja peab olema rohkem paindlik.

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Opelist Porscheni 25NL Full Ring

    patrick, miks sul hudis osad nimed valget värvi ??

  3. #23
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Opelist Porscheni 25NL Full Ring

    Ma proovisin ka starsis seda strateegiat kasutada 25NL aga ei lastud üldse varastada ning calliti koguaeg mingi pasaga. Vb mängisin heal kellajal või valisin head lauad mis donke täis.
    Video oli muidu väga hea (Y)

  4. #24
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Opelist Porscheni 25NL Full Ring

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    patrick, miks sul hudis osad nimed valget värvi ??
    pakun et shortstäkid, kindel ei ole kuna kunagi ühtegi asja muutnud ei ole HEM-s

  5. #25
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Opelist Porscheni 25NL Full Ring

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Vaatasin ka video läbi. Hea töö ESTPatrick!
    Oled ilusti süsteemselt välja toonud konkreetsed asjad, mida võiks kasutada antud limiidis.

    Tegin siis eile ka eksperimentaalse sessi stiilis 20/17. Mängisin kokku veidi üle 2k käe 10 laual, NL20 ja NL30 lauad pooleks Ongames. Tavaliselt mängin 14/10. Peab ütlema, et algus oli paljutõotav, 1000 käega 140$ plussis ja domineerisin päris karmilt. Siis aga hakkas tulema 3 bette ja reraise cbettidele. Ka fishid hakkasid callima preflop ja kuna eriti midagi ei hittinud, siis hakkas graafik sama lõbusalt langema.

    Kindlasti ei saa sellist totaalset stiili kaua viljeleda, ilmselt on lahendus kuskil vahepeal või siis miksides vahele mingi aeg seda. Regularid hammustavad vähemalt Ongames suht kiiresti sellise asja lahti. Mul oli muidugi Flop Cbet eile ka täiesti haige 90% ja flop AGG 8,3! :)
    Selge on see, et sellise mängu vastu on vastik ja raske mängida.

    Üks positiivne asi, millega ma varem pole nii palju kokku puutunud: lõpuks calliti mind AI-ni juba KJo ja Axo päris mitu korda. Mul loomulikult AA ja KK :)

    Preflop slowplay ruulib ka!! Paar korda lasin käiku edukalt!

    Veel üks asi, mis kohe selgus: kuna oluliselt rohkem on Cbette ja eespool olevate limpijatele tähelepanu pööramist, siis mul alguses kulus oluliselt rohkem aega otsuste tegemiseks ja ajud ragisesid kohati päris korralikult.

    Kokkuvõttes: kindlasti on edaspidi limpijate karistamine ja squeesimine palju olulisemal kohal minu mängus, samas olen siiski arvamusel, et lõputult sellist totaalset stiili kasutada ei saa ja peab olema rohkem paindlik.
    tuleb kohandeda

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Opelist Porscheni 25NL Full Ring

    ma arvan et ESTPatrick on otseselt süüdi minu tugevas nonSD joone tõusus.. ja eriti veel HEMi statistikas mis näitab, et suurem osa kasumist tuleb 2+ limperitega potidest

  7. #27
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Opelist Porscheni 25NL Full Ring

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    ma arvan et ESTPatrick on otseselt süüdi minu tugevas nonSD joone tõusus.. ja eriti veel HEMi statistikas mis näitab, et suurem osa kasumist tuleb 2+ limperitega potidest
    easy game

  8. #28
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Opelist Porscheni 25NL Full Ring

    Hinne: 9.45 punkti

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES