Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 23
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Exclamation Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Siia alafoorumisse postitab kasutaja "PokkeriProde Nuhk" ehk automaatne RSS feed lugeja Eesti tuntud pokkerimängijate blogisid. Uued blogide postitused võivad tekkida teemade, mille hiljem administraatorid/moderaatorid liidavad originaalteemaga.

    Mul on blogi ja ma soovin, et uued sissekanded tekiksid siia alafoorumisse.
    Siis palun jätke kommentaar siia teemasse blogi veebiaadressi ja nimega.

    Mu blogi on juba siin alafoorumis aga ma soovin, et mu blogi ei kajastaks siin.
    Siis palun jätke kommentaar siia teemasse blogi veebiadressi ja nimega.

    Mu lemmik pokkeriblogi ei ole siin alafoorumis.
    Käitude nagu esimese punkti juures.

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Pange selle parmu jauramised ka siia: http://ranka.pokkeriprod.com/

  3. #3

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Panen enda oma ka siis siia: http://sven21poker.blogspot.com/

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Tsitaat Algselt postitas sven Vaata postitust
    Panen enda oma ka siis siia: http://sven21poker.blogspot.com/
    Lisatud.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Kui saab, siis lisaks enda tagasihoidliku blogi ka siia http://vandalar.blogspot.com/

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Kui saab, siis lisaks enda tagasihoidliku blogi ka siia http://vandalar.blogspot.com/
    Kahjuks pean selle tagasilükkama, kunna blogi on uuendatud väga vähe (pelae tänast uuendust kuus kuud tagasi) ja minule isiklikult ei meeldi annetamise viited. Seega ma arvan, et lugejatele on pakkuda väga vähe.

    ;(

  7. #7
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    LOL @ annetus, wtf.

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Pange selle parmu jauramised ka siia: http://ranka.pokkeriprod.com/
    Miks sa selle parmu jauramisi listi pole pannud veel.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Ei uuenda seda tihti seega ei näe mõtet ja kui uuenduse teen annan oma foorumi päevikus teada.

  10. #10
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Lisan ka enda blogi "300$ to 100K$"

    http://sadatuhat.blogspot.com/2013/02/day-1.html

  11. #11

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    "Eesmärk jõuda kuu keskpaigaks bankrolliga 700$ peale" - ei soovita püstitada rahalisi eesmärke, eriti veel nii short term. teadupärast on sng/mtt-de variatsioon väga suur ning igasuguste eesmärkide mitte täitmine võib mindsetile väga halvasti mõjuda, eriti kui satud pikema be-stretchi või downeri otsa, siis jääb see eesmärgiks võetud summa eriti hinge kriipima - "juba nädal tagasi pidi see ja see summa koos olema, aga pole pooltki nii kaugele jõudnud" jne ning see võib juba otseselt mängule hakata. kõige lihtsam on võtta volüümiga seonduvaid eesmärke, "mängin selleks ajaks 2k mängu" või "nädalas üritan aega leida 1k mängu jaoks". pole mõtet võtta endast mitte olenevaid eesmärke.

  12. #12
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    "Eesmärk jõuda kuu keskpaigaks bankrolliga 700$ peale" - ei soovita püstitada rahalisi eesmärke, eriti veel nii short term. teadupärast on sng/mtt-de variatsioon väga suur ning igasuguste eesmärkide mitte täitmine võib mindsetile väga halvasti mõjuda, eriti kui satud pikema be-stretchi või downeri otsa, siis jääb see eesmärgiks võetud summa eriti hinge kriipima - "juba nädal tagasi pidi see ja see summa koos olema, aga pole pooltki nii kaugele jõudnud" jne ning see võib juba otseselt mängule hakata. kõige lihtsam on võtta volüümiga seonduvaid eesmärke, "mängin selleks ajaks 2k mängu" või "nädalas üritan aega leida 1k mängu jaoks". pole mõtet võtta endast mitte olenevaid eesmärke.
    Mõistlik muidugi. Aga mindset on hea ja see ei varise. 45 meestes eelmine kuu oli suurim downswing -50BI ja see mind ka ei murdnud veel
    Mtt-i lisan umbes 1:10 ehk vabal päeval on volüüm 100+ mängu ja siis teen kuskil 10 Micro mtt-d.

  13. #13

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!


  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Tsitaat Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
    Kahjuks ei saa blogi lisada, kuna pokkeriga on väga vähe seost. Tegu on pigem eraelu mitte pokkeriblogiga.

  15. #15

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kahjuks ei saa blogi lisada, kuna pokkeriga on väga vähe seost. Tegu on pigem eraelu mitte pokkeriblogiga.
    Ok, no probs.

  16. #16

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Tsitaat Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
    Ok, no probs.
    Üks uusaasta lubadus oli mul, et avaldan rohkem arvamust.

    Nõus, et võib tunduda, et räägin blogis rohkem enda eraelust ja igast "spämmi" pole mõtet siin pokkeriprode foorumis esile tõsta. Küll aga kasutan regulaarselt pokkeri ühte kõige tähtsamat terminit - leveldamist (kui tohib seda poppi sõna kasutada). Mulle näiteks ei meeldi kirjutada (ega ka lugeda) kuiva pokkerijuttu, et ala enne FT lükkasin nupud AKs-ga sisse ja kaotasin AQo-le või veel hullem, kui keegi kiidab ennast. Sorry, Coca, järgmine kriitikanäide käib sinu kohta. Mõni aeg tagasi kirjutasid, et tegid "elu parima calli" FT-s, agronoomi mõistliku panuse vastu, mingi xTJQK laual 44-ga. Result oriented? Ok, mõistan, see oli lives ja 95% kuldse readi pealt, aga ikkagi. Pluss minu arvates peaks "elu parim call" algama vähemalt 50bb potist.

    Mulle ei lähe korda enamus inimeste (öelda, et kõigi, oleks liialt naiivne) arvamus, et ma ajan rumalat või lapsikut juttu või mida iganes. Lihtsalt panin selle lingi siia, et äkki kedagi huvitab, muud midagi.

    Kas teised blogid siin on kõik enamjaolt pokkerile keskendunud?

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    tundub, et päris naistemees see sulgpallur...huvitav isenesest lugeda

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Tsitaat Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
    Kas teised blogid siin on kõik enamjaolt pokkerile keskendunud?
    Ei. Näiteks ESTPatricku blogi ei ole, aga tema blogi eesmärk on hoopis teine ja arvan, et tema tegemised pakuvad paljudele kasutajatele huvi.

    Väga keeruline on tõmmata piiri ja anda reeglid ala: «blogis peab olema posti kohta 3 lõiku pokkerit ja aastas 4x kasutama sõna hero-call». Nii ei jõuaks kuskile ning kasutan siinkohal kõhutunnet ja lähtun reeglist: peab kattuma meie lugejate huvidega ja jääma kuidagi teemasse.

    Samal põhjusel eemaldasin aasta+ tagasi Leiboldi perekonna blogi, kui sain mitmeid kaebusi, et tegu ei ole enam pokkeriblogiga, kui enamus aegadest räägiti pereelust. Või vastupidiselt HUSNG.com feedi, kui öeldi, et see on mõttetu spämm ja kedagi ei huvita. Mõlemaid feede oleksin võinud ka käsitsi kontrollida, ja lasta läbi ainult vajalik sisu, aga ma ei viitsinud.

    Tegelikult praegu blog-feedi uurides, saab vist lasta ka automaatselt läbi, aga sel juhul peab blogi autoriga läbi rääkima. Ala, et ta sisestaks blogisse mõne ainulaadse märksõna (näiteks posti allosas fraaz: «PokkeriProd Feed» vms), mis on eelnevalt kokkulepitud. Sel juhul RSS Feeder saab aru, et seda posti ta peab edasi söötma. Täiesti mõeldav lahendus ja sobiks just part-time pokkerimängijatele, kellel on muidu aktiivne blog, aga reeglina pokkerist ei kirjuta.

    Tagasi teemasse. See, et ühtede blogi on üleval, ja teisel ei ole - see ei tee kellegi blogi igavamaks või põnevamaks. Lisaks blogi kirjutaja ei tohiks võtta seda isiklikuna, sest blogi on siiski olemusel veebipäevik, mida kirjutatakse endale, mitte teistele.

    Lõpetuseks «teiste blogid» on ka hea väljend. Pokkeriblogindus on Eestis väljasurnud ning tänasel päeval feedin ainult paari blogi:
    • krayzie (dead)
    • jonnyb0y (inactive)
    • lenCi õhtulehe kihlveoblogi
    • Paavo Korrka blogi (inactive)
    • ESTPatricku blogi (ainult siis kui reisib tulevad postid)
    • Privadori blogi (dead)
    • ranka õhtulehe blogi
    • Sven21 blogi (dead)
    • all-in (stabiilne)


    hotcocacola on ainus, kes blogib aktiivselt, aga ta palus end eemaldada nimekirjast. Seega, kui sa vaatad numbritesse, on see AINUS EESTI AKTIIVNE POKKERIBLOGI. Ülejäänud on hooajalised kirjutajad, ja kust posti saan kätte tänu RSS Feedile, muidu unustaks.

    EDIT: Tolle võtmesõna ja RSS Feedi asja ma võtan tõsiselt arutlusele ja mõtlemisele. See oleks väga ideaalne lahendus ja kuldne kesktee. Annan siin teada, mis sellest ideest saab.

  19. #19

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Hea ja põhjalik vastus. Selge.
    PS. Võibolla kumas mu tekstist läbi pettumust (olgem ausad, mingil määral ikka :P) ja võis tunduda, et võtsin seda isiklikult, but I assure you, no harm done.

  20. #20

    Re: Su blogi on puudu või hoopis üle? Loe siis seda teemat!

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    tundub, et päris naistemees see sulgpallur...huvitav isenesest lugeda
    Lol, privador. Naistemees. Dzentelmänn ei räägi, kui just kindel kogus vägijooki sees pole ning siis ka ainult kuttide ees.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES