Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19
  1. #1

    Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    Ma kunagi kuulsin, et see pidi olema 10%, samas ma ei suuda leida kuskilt sellekohast tõestust.
    Oled ehk midagi ranka sellest kuulnud?

  2. #2
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    Oleneb mis mätta otsast vaadata, kui kõik laseks miljard kätt läbi, siis ma arvan, et 10-15% näitaksid selget kasumit. Kui inimesed limiite ei vahetaks või kui oleks igal limiidil sama winrate, siis oluliselt rohkem.

  3. #3

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    1-2% teenivad piisavalt et pokkeri alla investeeritud aega õigustada. teised on kas rakeback prod või muidu lebovennad

  4. #4
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    ma ütleks et vähesed elavad väga hästi, ja siis tuleb väga pikk hall ala kes on breaK-even kuni vähe võitvad/kaotavad (midagi jagavad et aegajalt mängida) ja siis on 10-20% kes kaotavad eluaeg, sest neil savi või ongi lollid

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    Huvitav, mis tähendab piisavalt teenimine? :)
    Ja kas tõesti AINULT 10%?
    Ma arvasin, et mingi 30% ca.

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    Kõige enne tuleks ära defineerida võitev ja kaotav mängija. Teoreetiliselt pokkeris ei ole võitvaid ega kaotavaid mängijad - see tähendab, et iga mängija saab olla võitev, kui talle on selleks tingimused loodud - õige laud, õige limiiti, õige bankroll managment, ei mängi purjus peaga jne. Samuti võib iga mängija olla kaotav - kui maailmas 10-nes mängija mängib pidevalt lauas, kus on maailma 9 paremat mängijat, siis too 10-nes mängija on kaotav.

    Et asja lihtsustada ning piiri selgemaks teha, siis mina jagaks mängijad kahte gruppi - pokkeriprod ja dongid. Pokkeriprod on siis mängijad, kes suudaksid end elatuda pokkerist ilma probleemideta.

    Aga pöördume korra tagasi võitva ja kaotava mängija juurde ja võtab lihtsalt oskuse tase.

    Ma isiklikult arvan, et ca 2% mängijaid on oskuste poolest võimelised jõudma tippu (näiteks: durrrrrrrrrrrrrr), järgmised 3-10% jõuaksid kõrgetesse limiitidesse ja oleksid seal edukad (1knl+), 11-20% jõuaksid mid-stakes ehk 400NL-600NL) ning miski 21-40% saaksid edukalt läbi lüüa madalamates limiitides.

    AGA nüüd juhtub selliseid asju, et osadel mängijatel on skilli sitaks, et long runnis beatida näiteks 1knl. Aga neil on tildi probleemid või cashoudivad või mängivad purjus peaga ning lähevad tihti bustoks ja kukuvad tagasi alla. Siis low limitis on palju mängijaid, kes tegelikkuses kaotavad pappi aga saavad rakebacki raha. Seega on nad kokkuvõttes plussis aga sissetulek on ebastabiilsed.

    Kokkuvõtteks siis võib öelda, et ca 20% mängijates (see on lambi number aga ma arvan, et ta sinna kanti jääb) on need mängijad, kellel on annet ja kõik võimalused saada elukutseliseks - distspliin, vähene tilt, bankroll managment, ei vaju täis peaga lauda, ei ela otse rollist, ei gamble jne).

    Seega võitvaid mängijaid võib olla küll 40% aga paljud neist ei jälgi distsipliini ning seega long runis võitjate arv vajub väga alla.

  7. #7

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    20% on iga viies mängija. Ei tea, kas ikka nii paljudel olex võimalik jõuda mid stakesi.

    Muide vahepeal, kui ma NL100 PS'is natuke donkasin, siis vaatasin tihti tableratingsist mõndade regularide kohta, et kuda selliste stattidega teenida annab.

    ÜLLATAVALT palju oli regulare, kes olid kas kaotavad või break even või väga väga vähe võitvad mängijad. Tuleb lihtsalt nendega mängida, välja selgitada, mix kaotavad ning polegi enam fishe vaja.

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    20% on iga viies mängija. Ei tea, kas ikka nii paljudel olex võimalik jõuda mid stakesi.
    Yeah, tundub endalgi see prose väga väga suur olevat aga see polegi eriti tähtis :) Point on selles, et paljud võivad küll beatida mid-stakesi aga nad ei ole seal edukalt eelnimatatud distspliini probleemide tõttu.

  9. #9

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    Tsitaat Algselt postitas ranka


    distspliin, vähene tilt, bankroll managment, ei vaju täis peaga lauda, ei ela otse rollist, ei gamble jne).
    Paistab, et mul on kõik need eeldused olemas. Seega on mul lootust. ;D ;D ;D

  10. #10

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    oletades et puhtalt cashgame mängijaid on ilmas ca 100k (www.pokerscout.com) oleks meil durrre ca 2000 (2%) mis on ilmselgelt ebareaalne.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    hahahahah yeah.

    Tra ma ikka ei oska arvestada.

    Hetkel on Starsis mid-stakes regulare (400NL-1KNL) ca 70, tegelt on neid rohkem aga need tulemused saame miski 2-3 kuu pärast.

  12. #12
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    btw mida mõtlevad need medium stakes regularid kes stabiilselt mängivad 100k kätt kuus ja winrate on -3BB/100

    üllatavalt palju on sellised

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    Tsitaat Algselt postitas variatsioon
    btw mida mõtlevad need medium stakes regularid kes stabiilselt mängivad 100k kätt kuus ja winrate on -3BB/100

    üllatavalt palju on sellised
    rakebäkk prod?

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?


  15. #15

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    Minu jaoks on küsimus, miks on ta 96% oma miinustest kaotanud ainult ühele inimesele ???

    Obv on Elky väga hea aga selline % äratab minus kahtlusi.

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Minu jaoks on küsimus, miks on ta 96% oma miinustest kaotanud ainult ühele inimesele ???

    Obv on Elky väga hea aga selline % äratab minus kahtlusi.
    Hu bad run + tilt.... ja see pole 96%, kogukäive on tal ikka meeletu olnud. Kui sa sessi jooksul 5 taala võidad.... kas siis mõtled : " näe sellelt mehlt sain 95% oma kasumist".

    Aga seda oleks küll huvitav teada, paljud mängijad "long runnis" mid stakesi 3 PTbb + biidivad..(HU mängijad v.a.)? Sest ausalt õeldes ülivähe on neid regulare, kellega mina koos laudades olen(jah mul tableratings pidevalt lahti), kes isegi sellest rake joonest ülevalpool liiguks.

    Kes see Lars Luzak on, vaatan, et 3k käega 1,7m upswingi teinud :)

    http://www.pokertableratings.com/overview/larsluzak


    Luzak + Durrrr

  17. #17

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    Tsitaat Algselt postitas Davy
    Hu bad run + tilt.... ja see pole 96%, kogukäive on tal ikka meeletu olnud. Kui sa sessi jooksul 5 taala võidad.... kas siis mõtled : " näe sellelt mehlt sain 95% oma kasumist".

    Aga seda oleks küll huvitav teada, paljud mängijad "long runnis" mid stakesi 3 PTbb + biidivad..(HU mängijad v.a.)? Sest ausalt õeldes ülivähe on neid regulare, kellega mina koos laudades olen(jah mul tableratings pidevalt lahti), kes isegi sellest rake joonest ülevalpool liiguks.

    Kes see Lars Luzak on, vaatan, et 3k käega 1,7m upswingi teinud :)

    http://www.pokertableratings.com/overview/larsluzak


    Luzak + Durrrr
    '

    high stakes nosebeeld regular ta, laseb pidevalt iveyde, anotniuste, durridega koos

  18. #18

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    and looks so gay, sorry :/

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Mitu % mängijatest on onlines võitvad mängijad?

    ongi gey

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES