Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Ülepaar saab väikese overbeti riveris.

    Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1008317
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $97.89
    UTG: $45.75
    MP: $44.93
    CO: $80.71
    BTN: $47.11
    SB: $95.59 19-15 agro poiss. Mingine 150 kätt ja riide pole. 3bettinud enne polnud. Mõned käed enne callisin min4beti KK ja foldisin mono 89T boardil potsize petile. Põhjuseks, et liiga diip olime. Riveri agg % oli 50.

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q Q
    1 fold, MP calls $0.50, CO raises to $2.50, 1 fold, SB raises to $4.50, Hero calls $4, 1 fold, CO calls $2
    Lihtsalt overcallisin selle väikese 3beti. Võiks ka tegelikult otsa panna, aga seekord nii.

    Flop: ($14.00) 5 J 6 (3 players)
    SB checks, Hero bets $8, CO folds, SB calls $8
    Turnis peale tema checki otsustasin välja leadida. Et lihtsalt teada kus me oleme ning mõneti ka käe kaitseks.

    Turn: ($30.00) 5 (2 players)
    SB checks, Hero checks
    Turni check järgi oli tegelikult mõttega potcontrollida. Mingilt A saaks ka ilmselt valuet, aga kuna poiss polnud 150 käe jooksul kordagi 3bettinud, siis otsutasin poti väiksemana hoida.

    River: ($30.00) 3 (2 players)
    SB bets $34.50, Hero???


    Edit: Solid 1000 post!
    Viimati muudetud camu poolt : 04.11.10 at 00:13

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Ülepaar saab väikese overbeti riveris.

    See on call. Sinu turni check behind tähendab nõrkust ja sa oled oma kätt üsna tugevasti underreppinud. Pot size bluff armastavad agressiivsed mängijad riveris panna. Siin võib mõelda isegi shipi peale. See 3 on täielikult ebaoluline kaart. Põhimõtteliselt sa ei biidi ainult KK, AA, JJ kui ta 3bettis pre siis flopatud flush ebatõenäoline. As played on turni check fine. Tal on üsna palju K A mida ta võib riveris bluffiks pöörata.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: Ülepaar saab väikese overbeti riveris.

    Millega Sa arvad, et ta check callib seal flopis 3 bet potis? :)

    River antud vastase vastu tundub foldina, näed rohkem flushe/fullereid/AA,KK kui bluffe

    /Betsize peaks Sind leveldama callima

    //Kahte moodi võib seda vaadata, minul paneks see flopi check call alarmid tööle, ja turnis loodab vastane uuesti, et Sa betid, kui nüüd seda ei tule, siis riveril teebki sellise superlevel beti (Sest kui ta betib vähe, tundub see palju tugevam, eks)

    /Btw, vastane saab ju aru, et kui Sa seal pre 3 beti callid, siis Sul on TUGEV käsi.
    Viimati muudetud Rigged poolt : 04.11.10 at 12:29

  4. #4
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Ülepaar saab väikese overbeti riveris.

    preflop: Oeh, seal callimine paneb nii nõmedasse situatsiooni. SB käe kohta ikka midagi ei tea ja CO callib ALATI väga mugavalt taga. Ma 4betiksin rasvaste situatsioonide vältimiseks. Kohati tahaks seal foldida, aga see on ilmselgelt liiga nõrk. Ma 4betiksin ja oleksin vist isegi valmis 5bet peale maha panema, kuigi see on muidugi väga nõme ja kindlasti paljud tahavad selle pärast minu peale karjuda.

    flop: Väh, nii rõve. Kui keegi tahab bluffida, siis nad raisevad su betti ja sa pead foldima. Kui keegi callib, siis on neilt arvatavasti 1 süda ja käputäis equityt. SB võib veel väga vabalt check-raiseda, mille peale pead foldima. Kui CO callib, trapib oma flushiga näiteks või otsustas ühe kaardi maha võtta 99 ühe südamega või AT ühe südamega, siis mida sa turnil teed sellise haarde vastu? Bah. Mina ei teaks. Bet sucks, check sucks. Ma ei hakka kätt edasi vaatamagi, 4beti preflop. :P

  5. #5
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: Ülepaar saab väikese overbeti riveris.

    ma arvane et vist jah kah foldiks...krt need riveri potsized on nii vigased...ja sa oled investinud aint 12 taala....

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Ülepaar saab väikese overbeti riveris.

    Ma oleks turnis ka pannud miski 20 vähemalt, et kätt kaitsta ja kui ta ikka riveris OOP oleks kütnud, siis suudaks foldida isegi...
    Aga jah peale turn ichecki pidevalt lajatatakse igasugu kätega, as played ma ise calliks kuigi pole õige ehk.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES