Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 2, kokku 2
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja chrosmos avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    340

    2-7TD 1/2, peale teist drawd?

    Poker Stars $1/$2 Limit 2-7 Triple Draw Lowball - 4 players - View hand 1445287
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Pre Draw: (1.5 SB) Hero is MP with Ks 8d 4d 3c 2s
    UTG folds, Hero raises, CO folds, BTN folds, SB 3bets, BB folds, Hero caps

    First Draw: (4.5 BB) (2 players)
    SB draws 2, Hero draws 1
    Hand: Ad 8d 4d 3c 2s
    SB checks, Hero bets, SB calls

    Second Draw: (5.5 BB) (2 players)
    SB draws 2, Hero draws 1
    Hand: Qh 8d 4d 3c 2s
    SB checks, Hero bets, SB calls

    Third Draw: (7.5 BB) (2 players)
    SB draws 2, Hero ???

    Nii kas pat või break?

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: 2-7TD 1/2, peale teist drawd?

    Ei ole selle mängu ekspert (ma arvan, et üks väheseid mänge mida ma eriti ei oska). Olen sellega kokku puutunud ainult 8-game mängides. Niiet vabandust, kui minu vastus on rumal.

    Mina läheneks sellele asjale matemaatiliselt. Vastane tõmbab kahte kaarti järelikult on tal kolm kaarti alla Q (tegelikult sobivad mingid kombinatsioonid Q ka, aga see muudab tõenäosust vähe ja teeb asja lihtsalt keerulisemaks) ja meie võitmiseks vajab ta kahte (mis ei kordu eelmistega) alla Q tehes viimast tõmmet. Jätame välja võimaluse, et ta oma Q või J high foldiks, kui siin stand pat teha ja siis peale tõmmet panustada (seda ma ei tea, mida ta seal peaks tegema).

    Kaarte, mis on madalamad, kui Q on pakis alles: 40 - 4 - 3 (neli sinu oma ja 3 tema oma) = 33
    Kaarte, mis on suuremad, kui Q on pakis alles: 12 - 3 (sinu Q ja need, mis sa vahetasid) = 9
    Kokku kaarte alles 42
    (lisamärkusena, et me ei arvesta neid kaarte, mida vastane vahetas, sest need võisid olla nii temal paardunud või siis suuremad kui Q, samas võis ta ka J või T vahetada)
    Oletame, et ükski tema kaart ei kordu sinuomaga, siis on tal soodsaid variante esimesel tõmbel: 33 - 9 (3x3, et tema olemasolev kaart paarduks) = 24 ehk siis 24/42
    Järgmisel tõmbel on tal soodsaid variante 32 - 12 (3x4, et tema olemasolev kaart ei paarduks, jällegi eeldusel, et sinul seda ei ole) = 20 ehk siis 20/41
    Kuna mõlemad sündmused peavad korraga juhtuma, siis tõenäosused korrutatakse: 24/42 x 20/41 = 28%

    Isegi kui lisada see, et osa vastase kaarte on sinuomaga samad (vähendab shantsi, et ta paardub ja et ta on ära visanud juba Q suuremaid kaarte või paardnunud kaarte ei tule see tõenäosus üle 50%. Ühesõnaga peaks standima, sest pigem me võidame!

    Parandage mind, kui mu arvutustes on midagi viltu.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES