Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 18, kokku 18
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    No-Limit Hold'em Tournament, 10/20 Blinds (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 (t1530)
    MP2 (t1520)
    MP3 (t1430)
    Hero (CO) (t1470)
    Button (t1520)
    SB (t1530)
    BB (t1500) VPIP 17/ PFR 13 / AF 1.0 - 135 kätt.
    UTG (t1500)
    UTG+1 (t1500)

    Hero's M: 49.00

    Preflop: Hero is CO with K, A
    2 folds, MP1 bets t60, 2 folds, Hero raises t141, 2 folds, BB raises t280,
    1 fold
    Hero?

    Mida teeksite Hero asemel ja miks? Mille peale BB panete?

  2. #2

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    flat pre. ajaks sisse iga A ja K kõrge laua.

  3. #3

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    vastane puhas nitipoiss ju. ma foldiks rahulikult

  4. #4

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    ma ei tea, võibolla mitte igakord.
    igaljuhul BB range on tugev

    jeah, esimene lvl ka veel. ei näe õigustust siin broke minna
    Viimati muudetud lambitont poolt : 20.09.11 at 17:19

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    17/13 ei ole IMO nitt. Nitipoisid on 7/2, aga see selleks. Ma arvan, et call preflop on OK, sest meil on positsioon. Turbol siin fold oleks liiga nõrk ja kui otsa keevitaks siis saa actionit ainult paremalt lehelt.

    Ebameeldiv on A või K kõrge flopist bustosse minna, aga palju sa ikka turbo turniiril käsi mängida saad ja tuleb mängida neid kaarte mida antakse. AK sugust lehte ei pruugi ju kogu turniiri jooksul enam näha.

  6. #6

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    sorm +1

    meil on positsioon meile pakudakse väga häid oddse et callida ja kui floppad ässa või kunni on juba otsus lihtne ja kui ei floppa siis on ka otsus lihtne fold to any bet. AK siin maha visata oleks liiga nitty

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    ma ei saa aru, kust selline, asi tulnd on, et 4bet nuts, mäletan kui ise alustasin pärast 3-4 kuud uuesti mängimist ja andsin kõigiele respekti, foldisin premiume 3 ja 4 betidele, aga reaalsuses ikkagi microdel sellise käega peab pre stackima, aga see muidugi minu arvamus.

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    Kuivõrd neid turbosid keegi ei 1-table, siis tulevikku silmas pidades soovitan harjuda shovema selliseid käsi pf. Kui volüümi tahad panna (mida SNG-des peab tegema, et raha teenida), siis sa ei jõua taolisi asju post-flop mängida lihtsalt. Shove on standard ja sel tasemel kindlasti pole see viga. Vahel harva mõne niti vastu võid minema pääseda kui callid ja postflop foldid, aga see tähendab ka, et taolist stiili mängides on su max laudade arv piiratud. Ehk kokkuvõttes kaotad hourly ratega rohkem kui ühe otsusega võid võita. Kui on borderline decision, siis mina olen alati biased towards action SNG-des.

  9. #9

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    Arvan siiski et AK siin shovemine on siiski -EV kuna tegin väikese analüüsi. Kuna 4 bet tuleb tüübilt 17/13 AF 1.0 siis panen ta siin kätte otsa AK+JJ+ ja võin kindel olla et see nii umbes on. Ja et siin stäkkida on meil vaja 49% Equityt aga selle range vastu on AK ainult 39% Equityt nii et IMO shovamine pre on -EV.

    Tänud

  10. #10

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    arvate et $1 mäng ja kohe instashove AK selles spotis?
    olin sunnitud peale ftp busti mängima korraliku portsu $1 mänge ja võin öelda, et AK selles spotis selle vastase vastu on fold.
    mingit omavahelist inffi on? on tal põhjust sind 4bettida lightimalt? selline vend ei fuck around.
    standardina oled sa crushed ja teedki siia teema, et jooksid AK'ga jälle esimesel levelil top range otsa, ma jooksen nii sitasti niuuuu stars on nii rigged urgas yada yada yada

  11. #11

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    wtf,easy get it in ja rega uus kui kaotad

  12. #12
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    Tsitaat Algselt postitas redhot0007 Vaata postitust
    Arvan siiski et AK siin shovemine on siiski -EV kuna tegin väikese analüüsi. Kuna 4 bet tuleb tüübilt 17/13 AF 1.0 siis panen ta siin kätte otsa AK+JJ+ ja võin kindel olla et see nii umbes on. Ja et siin stäkkida on meil vaja 49% Equityt aga selle range vastu on AK ainult 39% Equityt nii et IMO shovamine pre on -EV.

    Tänud
    Arvutused on valed. Me oleme likku pannud juba 141. Meil on callida 1470-141=1329, total pot tuleks 10+60+1470+1470=3010. Meil on seega vaja equityt 1329/3010=44%.

    Su väga tight range võib olla õige, aga ei pruugi. Aga sa jätad täiesti tähelepanuta selle, et 0 EV või lähedase puhul tuleb võtta action, et saada kiirelt uus SNG käima ja winrate üles. Seda muidugi juhul, kui tegu on võitva mängijaga.

    Bottom line: Kui sa oled $1.5 SNG-des, siis ära otsi siit oma mängus leake. Siin shove vs anyone ei ole oluline leak. Otsi push-fold faasis leake tee tööd Wizardi ja ICM-ga. Raha tuleb sealt, mitte üsna straightforward otsuste peeneks ajamisest. Kui tegu oleks $10,000 SNG-ga, siis oleks selline fine-tuning õigustatud, micros ta seda kindlasti pole.

    Ma olen üsna kindel, et selliseid spotte alati shovedes suudaks ma ise, kip või ükskõik milline SNG-reg näidata $1.5 SNG-des ex-rake ROI üle 20%. Veelkord, tegele oluliste asjadega oma mängus.

  13. #13

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    hästi tolmuahv, hästi

  14. #14

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    tõesti hästi tolmuahv hästi ...............mu arvutused on tõesti VALED kui tegu oleks cash gamesiga aga iga endast lugubidab SNGi mängija teab et CHIPS ARE NOT MONEY rahamängus oleks snap call....

    Bottom line:Ja kui siin enne floppi shovad on see clear leak sinu mängus arvestades vastase statse.

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    rofelmao

  16. #16

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    härral läks laupäeva õhtu pikaks :D

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    pluss 1 to tolmuahv

    Microdes arvesta ka seda, et alguses on just väga palju donke ja muid imeloomi kes kohe sügelevad AI pushima igasuguse pahnaga.. Ja isegi kui sul on infot selle vennikese kohta shippiks ma suure rahuga selle AKsuitedi ära eelpool selgitatud põhjustel.

  18. #18
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: 1.50$ 9-man turbo SNG, AKo facing the 4-bet.

    sul on AKds mitte suited!

    Eks turbokal võib ka shippida, kui tõesi 30+ lauda lahti ja midagi jälgida ei suuda, aga mina üldiselt eelistaks ikka floppi vaadata.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES