Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 123
  1. #41
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    368

    Re: IPN - PokerSensation

    Aga kuidas üldise tasemega lood on ning kuidas seal turniiridega lood on ? Ühtlasi võid sa enda lingi siia teemasse panna(et siis olid refer to friend värk või mis...-seal see vist päris soliidne ??? )

  2. #42

    Re: IPN - PokerSensation

    Tsitaat Algselt postitas EdgarP
    Aga kuidas üldise tasemega lood on ning kuidas seal turniiridega lood on ? Ühtlasi võid sa enda lingi siia teemasse panna(et siis olid refer to friend värk või mis...-seal see vist päris soliidne ??? )
    mismõttes lood? rahalauad on fishised.. kõrgeid limiite ma ei tea, ei ole sinna veel küündinud. Turniiridest räägin esimeses postituses ka lühidalt.
    refer-a-friend toob vist siiski ainult mulle raha kui ma oma username sulle annan

  3. #43

    Re: IPN - PokerSensation

    Kas HEM-i siis kuidagi seal tööle ei saa?
    Kui nl4 või nl5 mängida siis läheb seal makstud rake ka "rake handina" arvesse?
    Kui AA-d ära kräkitakse siis tuleb nende käte nr-id üles kirjutada ja hiljem neile saata või kuidas see välja näeb? :)
    "Double or nothing" mänge ka leidub seal?

  4. #44

    Re: IPN - PokerSensation

    HEMi peaks läbi mingise hand converteri käima saama küll.
    kui käsi jõuab vähemalt flopini (alles siis võetakse rake) ning pot on piisav, et rake ka võetaks, siis lähen raked hands kirja.
    AA käe number tuleb jah mailitsi saata 48 tunni jooksul.
    double-or-nothing... et siis seal on nii HU sng'sid kui ka 10-mehe Coolereid kus esimesed 5 kohta saavad duubli.

  5. #45

    Re: IPN - PokerSensation

    Aga kuhu ta oma käsi salvestab?
    Leidsin ainult mingi firefoxi history faili, muud midagi.
    Settinguted nagu ka midagi ei leidnud.

  6. #46

    Re: IPN - PokerSensation

    kui sa mõtled, et kus hand history on siis vaata
    C:\Documents and Settings\SINU KASUTAJA\Local Settings\Application Data\Boss Media\Poker Sensation\history

    osad on hidden folderid ja kui sa neid ei näe siis trüki address bari see folderi nimi sisse või võta windowsi optionitest maha valik, et ta näitaks hidden foldereid.

  7. #47

    Re: IPN - PokerSensation

    leho, ehk oskad natuke nõu anda? eile tegin sensationis 2x sessi, mõlemal korral oli ca 5 lauda lahti. mingi hetk ei toimunud enam üheski lauas midagi ja siis kadusid lauad üksteise järel ekraanilt. mõtlesin, et ehk arvuti läks lolliks, kuid hiljem kui olin restarti teinud ja samas olin üsna kindel, et arvutis ei tohiks probleem olla juhtus täpselt sama asi uuesti?

  8. #48

    Re: IPN - PokerSensation

    lihtsalt läksid kinni ja kadusid ära?
    hmm ei teagi kohe mida kosta. pole sellise probleemiga kokku puutunud kuid võin uurida... mis kella ajal see juhtus?

  9. #49

    Re: IPN - PokerSensation

    kahjuks kella aega ei mäleta, võimalik et mingi 00:00 - 02:00 vahel olid need korrad, lihtsalt mingi hetk enam laudades midagi ei toimunud ja siis hakkasid lauad vaikselt sulguma ja kadusid eest.

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 074

    Re: IPN - PokerSensation

    Ehk sul kadus korra net ära?

  11. #51
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: IPN - PokerSensation

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    500 eurtikut royali eest on küll kõva sõna. Varsti härra Tuul tuleb ja püüab kuuga mingi 3 royalit ning seejärel promo tühistatakse.
    hea ülevaade igatahes leho!
    loodam, et HEM ka seal peagi tööle hakkab. Isu tuli igatahes küll sinna deposiit teha ja ise asi järele vaadata.
    Selle Royali kohapealt olen ma üpris lucky olnud.Pole küll bad beat lauas kunagi m2ngind ja ei kavatse ka obv,aga miski viimase kuue kuu jooxul saanud umbes täpselt 13-14 royalit.Rekord oli triobetis miski 5 minuti jooxul samas lauas 2 royalit saada ja sama aja sees ehk 30 minuti jooxul 3 royalit.Utoopne mai tia kuidas mul neid nii palju on tuld :/

  12. #52

    Re: IPN - PokerSensation

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn
    Selle Royali kohapealt olen ma üpris lucky olnud.Pole küll bad beat lauas kunagi m2ngind ja ei kavatse ka obv,aga miski viimase kuue kuu jooxul saanud umbes täpselt 13-14 royalit.Rekord oli triobetis miski 5 minuti jooxul samas lauas 2 royalit saada ja sama aja sees ehk 30 minuti jooxul 3 royalit.Utoopne mai tia kuidas mul neid nii palju on tuld :/
    whoa, oleksid kohe 7000€ võrra rikkam :D

  13. #53

    Re: IPN - PokerSensation

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn
    Selle Royali kohapealt olen ma üpris lucky olnud.Pole küll bad beat lauas kunagi m2ngind ja ei kavatse ka obv,aga miski viimase kuue kuu jooxul saanud umbes täpselt 13-14 royalit.Rekord oli triobetis miski 5 minuti jooxul samas lauas 2 royalit saada ja sama aja sees ehk 30 minuti jooxul 3 royalit.Utoopne mai tia kuidas mul neid nii palju on tuld :/
    Nüüd on perses kah, terve ülejäänud elu oled nüüd doomswitchis, lahku enne kui on hilja ;D

  14. #54

    Re: IPN - PokerSensation

    Tsitaat Algselt postitas rankapoeg
    leho, ehk oskad natuke nõu anda? eile tegin sensationis 2x sessi, mõlemal korral oli ca 5 lauda lahti. mingi hetk ei toimunud enam üheski lauas midagi ja siis kadusid lauad üksteise järel ekraanilt. mõtlesin, et ehk arvuti läks lolliks, kuid hiljem kui olin restarti teinud ja samas olin üsna kindel, et arvutis ei tohiks probleem olla juhtus täpselt sama asi uuesti?
    Jutt selline, et ühesõnaga oli see mingine üldine serveriviga ning probleemiga tegeletakse. Väidetavalt oli see küll päevasel ajal nii, et too õhtune probleem ei pruugi see olla, kuid ka võis. Kui keegi mingist summast tänu sellele ilma jäi siis lubasid selle arvele kanda.

  15. #55

    Re: IPN - PokerSensation

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn
    Selle Royali kohapealt olen ma üpris lucky olnud.Pole küll bad beat lauas kunagi m2ngind ja ei kavatse ka obv,aga miski viimase kuue kuu jooxul saanud umbes täpselt 13-14 royalit.Rekord oli triobetis miski 5 minuti jooxul samas lauas 2 royalit saada ja sama aja sees ehk 30 minuti jooxul 3 royalit.Utoopne mai tia kuidas mul neid nii palju on tuld :/
    tra ma paari aasta jooksul, mis netis mänginud, ainult ühe royali saanud... go buy some loto tickets

  16. #56

    Re: IPN - PokerSensation

    Huvitav pokkerituba. Tegin esimese debosiidi sinna,vaatan, et oh kohal. Hakkasin siis peaaegu mängima, kui plõks konto blokis :D Webdollar pani mu raha tehingutele piirangud peale, kuna küsisin teise e-maili pealt, et mismoodi ma deposiidi teen, kui neil vigane kontonumber.( Tänu lehole siiski sain teada, et nende kontonumbrilt tuleb 2 esimest nr-it ära võtta) Siis kisasin veel supporti, et miks mu konto blokis. Selgus, et alla 21 ei tohi mängida :D Ja nüüd ongi, rahad ja kontod kinni. Loodan siiski oma cäshi sealt tagasi saada. Igatahes tänan leho57-t kes on asjalikum ja kiirem, kui see support seal ise :)

  17. #57

    Re: IPN - PokerSensation

    see on jah seal jama. või noh, tegelikult kogu IPNi jama, sest nende rahaasjadega tegeleb Webdollar. Ma küsisin neilt täpseid väljavõtteid nende väidetavatest seadustest, et alla 21 ei saa mängida, hakkas mökutama ning lubasid asja üle kontrollida. homseks on siis selge.
    Ja pole sel ruumipoolsel suppordil midagi viga... kust mina siis oma info ikka saan, kui mitte sealt :P
    Su raha ei ole kindlasti kadunud ja olen enam kui 100% kindel, et saad selle tagasi

  18. #58
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: IPN - PokerSensation

    Tsitaat Algselt postitas leho57
    whoa, oleksid kohe 7000€ võrra rikkam :D
    See oleks on paha sõna,tänu selle "American Dream" mängudele ja turnadele ma olengi nii pu½si kukkunud omadega vahepeal.Ma parem vaikselt grindin starsis :-X.Obv osalen seal m6nel freekal tuleb siis tuleb,aga depot ei tee

  19. #59

    Re: IPN - PokerSensation

    Einoh selline vastus siis selle alla 21 mängijate kohta:

    Hi,

    Below is a clarification from Webdollar regarding the 21 age limit.

    Basically they say that Estonia is one of a handful of European countries
    that have set the age limit for gambling at 21 and managed to get this
    enforced in Malta. The government of Estonia is demanding that Webdollar
    block all transactions from Estonian players under the age of 21 in our
    system.

    They enforce this by setting checks across all products and all operators in
    the Bverified and by manual checks by support staff.

    Moreover, they say that it is not their fault that other operators/cashiers
    do not follow the law. As a global and market leading company in the gaming
    industry we (and our mother company GTECH) are committed to responsible
    conduct in all the jurisdictions within which we operate.

    Ma kuulen küll sellisest "seadusest" esimest korda...

    nii, et kui keegi teist alla 21 on siis tehke ema nimel konto :D

  20. #60

    Re: IPN - PokerSensation

    Vedas siis, et ma ei hakanud veel veebruari kuus sinna kandma, nüüd on ainult pool kuud veel jäänud 21'ni ;D

Lehekülg 3, kokku 7 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES