Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 30
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Ongame Network $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1456909
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $50.00
    BB: $17.75
    UTG: $51.84
    MP: $29.53 60/20, donkbet 25% (4), 25 kätt
    Hero (CO): $55.22
    BTN: $52.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with T 6
    1 fold, MP calls $0.50, Hero raises to $1.75, 3 folds, MP calls $1.25

    Flop: ($4.25) 5 T 2 (2 players)
    MP bets $6, Hero calls $6

    Turn: ($16.25) 2 (2 players)
    MP checks, Hero checks

    River: ($16.25) 4 (2 players)
    MP bets $12, Hero calls $12

  2. #2

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Flop fold on imo ok, kui mingit note pole. Aga samas kui sa flopi callid, siis calliks ka riveri, sest turn ja river meile safe ju.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Fold pre.

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Fold pre. bet turn

  5. #5

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    preflop oleneb sinu imagest ja statsidest. siiski on palju põhjuseid miks raiseda pre. dongi vastu IP saada oleks hea ja tema 60% limping range ei crushi meid. tähtis on BTN antud käes, kui seal istub mingi agro regular siis vb foldiks pre. tema käsi turnis on mostly draws, kuna eeldan, et ta Tx brledab uuesti. kindlasti bet turn ja check behind river, kuna ta c/c ranges võib olla ka vahel Tx. river on imelik aga siiski call imo. tema limping range on 60%, seega seal 3x nii palju pole. usun, et ta selline donk kes vaatab suited käsi väga hea pilguga ning seega on tal rohkem FDsi ranges.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    BTN polnud agro ja riveril ei ole 4straighti maas, seega pole ka vahet, kas tal 3x on käes või mitte. ;D
    Pmtl villainid jagunevad kaheks - need kes donkbetivad ja teised, kes lähevad c/c või c/r peale, tema kuulus ilmselgelt esimeste sekka, seega ma ei näe turni betil erilist mõtet - raise peale tuleb nkn foldida ja kui ta callib turni ja donkbet-shoveb blank riveri, siis oleks palju raskem olukord ju. Lisaks jääb tal nii võimalus ka riveril bluffida.

  7. #7

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Nimeta mulle käed, mis tema ranges c/c turni ja donkbet shovevad riveril. Vaatasin boardi valesti xD.

  8. #8
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    isodki nii väikselt?

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Tsitaat Algselt postitas semu Vaata postitust
    Nimeta mulle käed, mis tema ranges c/c turni ja donkbet shovevad riveril. Vaatasin boardi valesti xD.
    25 kätt fishiga samas lauas, seega ei tea. Turni järgi checkides on tal võimalus bluffida riveril + kui tal ongi tugevam TP, siis kaotame vähem.


    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    isodki nii väikselt?
    Stacki suurust arvestades üsna standard iso, jap. Pole mõtet mingi 5bb vmt panna, et kaotada postflop positsiooniline eelis, sest SPR on väike.

  10. #10

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    25 kätt fishiga samas lauas, seega ei tea. Turni järgi checkides on tal võimalus bluffida riveril + kui tal ongi tugevam TP, siis kaotame vähem.



    Stacki suurust arvestades üsna standard iso, jap. Pole mõtet mingi 5bb vmt panna, et kaotada postflop positsiooniline eelis, sest SPR on väike.
    Kui tal on tugevam TP, siis betid ise turni hp või rohkem natuke ja river check behind. Kui nüüd mõelda tema turn c/c, river donk bet rangele, siis ei näe seal JT,QQ+ ega ka 55 eriti tihedalt(flop). Küll võivad dongil seal olla FD sees, SDsi vähem kuna need on fold pre enamus aegadel.

  11. #11
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Tsitaat Algselt postitas semu Vaata postitust
    Kui tal on tugevam TP, siis betid ise turni hp või rohkem natuke ja river check behind. Kui nüüd mõelda tema turn c/c, river donk bet rangele, siis ei näe seal JT,QQ+ ega ka 55 eriti tihedalt(flop). Küll võivad dongil seal olla FD sees, SDsi vähem kuna need on fold pre enamus aegadel.
    Kui riveris donkab uuesti, oled ehitanud TPNK'ga 100bb+ poti ja oksendad suhu omale.

    Pre veits thin, postflop wp imo.

  12. #12
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    std raise pre, fold flop ilma readita

    m6ttetu kysimus "isodki nii v2ikselt" jne obv iso suurus k2e tugevus, fishi stack jne

  13. #13
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Hakkame siis minraisega isoma. Peaasi et postflop mängida saaks.

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Miks sa arvad, et 3.5bb isoga puudub fishi vastu fold equity? Ja obv tuleb minraisega isodes tihti flop 3-4way ja fishiga jääb HU pot mängimata..

  15. #15
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Ma arvan et puudub. Võib-olla tegelikult polegi protsentuaalselt erilist vahet, aga ma pigem tahaksin võita poti kohe nüüd ja siin. Ma ei viitsi (loe: oska) mathi teha antud hetkel, et kui suur peaks olema pre ja post flopi foldimise tendency, et ühele või teisele poole asi kasulikum oleks, aga niiviisi poole perseline isomine pole minu arvates hea. Kui fishi stack väike, siis pigem foldida taoline käsi, mitte õigustada ATC (no mitte päris aga close) väikselt isomist. Prove me wrong, nagu meie iidol armastab öelda?

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Sellise kehva käega isomisel tekibki see probleem - meie range on liiga nõrk vs tema range. Ma tahaks pigem tugevam käega tema vastu mängida, mitte ei üritaks vägisi nõrkade kätega postflopis higistada.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Ma arvan et puudub. Võib-olla tegelikult polegi protsentuaalselt erilist vahet, aga ma pigem tahaksin võita poti kohe nüüd ja siin. Ma ei viitsi (loe: oska) mathi teha antud hetkel, et kui suur peaks olema pre ja post flopi foldimise tendency, et ühele või teisele poole asi kasulikum oleks, aga niiviisi poole perseline isomine pole minu arvates hea. Kui fishi stack väike, siis pigem foldida taoline käsi, mitte õigustada ATC (no mitte päris aga close) väikselt isomist. Prove me wrong, nagu meie iidol armastab öelda?
    Ei oska öelda, kus võrgustikus sa mängid, et FEd ei ole, aga ma ison võrdlemisi laia rangega ja std ongi 3.5-4bb ning kahtlemata folditakse üsnagi tihti.

    Filterdasin HEMis huvipärast välja, kui palju preflop isodes (ühte limperit) poti maha olen saanud:

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Enamus fishide vastu on isomine päris kasulik, osad foldivad preflop ja väga paljud c-betile kui ei connecti, ilma vajalike kaartideta on ka selline spot enamus ajast profitable... Nagu näitab su graph(eriti kui teed seda wide rangega), on ühe limperi isomine väga profitable...

  19. #19
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    te mängite liiga plju laudu sest see on maailma kõige standard iso

    raiseks t2s+, t6 eriti nuts saab rida ka veel

    Hakkame siis minraisega isoma. Peaasi et postflop mängida saaks.

    yea mingi 30bb fishide vastu teengi minraise 23s 34s 22-44 kätega siis spr väiksem ja postflop rohkem ruumi

    kui taga agro pole siis võib overlimp ka

    Sellise kehva käega isomisel tekibki see probleem - meie range on liiga nõrk vs tema range. Ma tahaks pigem tugevam käega tema vastu mängida, mitte ei üritaks vägisi nõrkade kätega postflopis higistada.

    see on väga vale mõtlemine, sa peadki just nii wide rangega mängima fishi vastu kui sa seda profitably suudad ehk siis nii palju pote temaga mängima kui võimalik

    mingi käe ootamine unusta ära, selle ajaga tõmbab fyte selle fishi 2x bustosse j6s ja 98o kätega

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: nl50 T6s TPNK fishi vastu, linecheck

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Sellise kehva käega isomisel tekibki see probleem - meie range on liiga nõrk vs tema range. Ma tahaks pigem tugevam käega tema vastu mängida, mitte ei üritaks vägisi nõrkade kätega postflopis higistada.
    T6s on ligi 50% equityga tema limping range vastu, aga meil on lisaks skill advantagele ka positsioon olemas, seega ma ei usu kindlasti, et see -EV on..
    -EV võib ta siis olla, kui taga agrod 3bettorid, aga antud käes neid ei olnud.

    q_q: jep, fishi on tõesti hea isoda mängitava käega, kuid T2s vmt oleks waay too loose ikka.
    Viimati muudetud fyte poolt : 25.09.11 at 15:04

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES