Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 11, kokku 11
  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    Vastane fish raudselt, aga käsi vähe. Hetkel 60/0/1 ning 30 kätt ja senimaani ainult callingstation olnud.

    Mis teeksite?

    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 9 players -
    View hand 1457950
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN): $66.35
    SB: $65.65
    BB: $50.00
    UTG: $130.10
    UTG+1: $191.55
    UTG+2: $51.10
    MP1: $45.10
    MP2: $71.10
    CO: $156.90

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with K K
    4 folds, MP2 raises to $1, CO calls $1, Hero raises to $5.50, 2 folds, MP2 calls $4.50, 1 fold

    Flop: ($12.75) 4 5 2 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $10.00, MP2 calls $10

    Turn: ($32.75) 8 (2 players)
    MP2 checks, Hero bets $18.50, MP2 raises to $37

  2. #2

    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    on siin peale shove mingit varianti v2

  3. #3
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    on siin peale shove mingit varianti v2
    yea

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    yea
    Kuulaks isegi huviga seda teist varianti.

  5. #5

    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    Hmm, ma usun, et tundmatul on siin kas A, õhk või harva Q või J high flush. Selle range vastu ei tahaks vaga shoveda ning mina calliksin. Hoian blufid sees + meil on positsioon. Kui shoveme, siis foldime välja kohe kõik õhk-tüüpi käed (minu meelest lademes suvalise sepa ranges). Vb. on ta võimeline siin ka foldima mingi 9,T või J. Kui me callime, siis hoiame need lehed sees ja anname talle riveril oma stack ise sisse spewida. Kui tal on A, siis oleme beat nii kui nii.
    Viimati muudetud Kotkas1000 poolt : 28.09.11 at 18:03

  6. #6
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Vastane fish raudselt, aga käsi vähe. Hetkel 60/0/1 ning 30 kätt ja senimaani ainult callingstation olnud.
    vastane kes pole ühtegi agro liigutust teinud teeb 1 käes seda 2x

    raise pre + shove turn, obv et ace of spades tal

    hea kui straight flush pole

    tõesti arvad et lükkab siin naked queen of spades või air? lol

    ez fold on see

  7. #7

    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    Ehk mõni tark mees annab ka oma kommentaarid? Ise arvan siiski, et shovedes ei saa me sealt kõige rohkem raha ja call on parem. Just selle pärast, et meil on positsioon ja saame raha igal juhul keskele. Lisaks anname vastasele võimaluse ise oma stack sisse pushida kehvemaga. Lükake ümber?

    q_q: ma pakun, et selline 60/0 vend ei pruugi üldse teadagi, et A-high flush on kõvem, kui Q-high. Foldida siin ei tundu hea mõte tundmatu algaja vastu. See, et ta 30 käe jooksul ei ole veel agrotsenud, ei anna alust second nutsi (ok, teoreetilieslt third) foldimiseks. Kui on tõesti As, siis on cooler minu arvates.

    Ranka, uuuuu??? Hoia nüüd oma foorumil elu sees ja anna head nõu :)

  8. #8

    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    Üldiselt pooldan Kotka juttu, kuigi ega shove halvem pole(päris bluffi vastasel seal vaevalt on). Aga rida/kehvem mast võib tal seal küll olla.

  9. #9
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    call + call või call/bet river AI kui checkib. Fold to checkminraise kui sa tõesti tead, et vend on passiivne ja ei blufi siin kunagi. Shove siin on kõige hullem valik üldse.

  10. #10
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    Ise foldiks ära. Ei näe siin halvemat kätt millega ta c/r turni.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: NL-50 FR K high flush 3bet pot turn

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Ehk mõni tark mees annab ka oma kommentaarid? Ise arvan siiski, et shovedes ei saa me sealt kõige rohkem raha ja call on parem. Just selle pärast, et meil on positsioon ja saame raha igal juhul keskele. Lisaks anname vastasele võimaluse ise oma stack sisse pushida kehvemaga. Lükake ümber?

    q_q: ma pakun, et selline 60/0 vend ei pruugi üldse teadagi, et A-high flush on kõvem, kui Q-high. Foldida siin ei tundu hea mõte tundmatu algaja vastu. See, et ta 30 käe jooksul ei ole veel agrotsenud, ei anna alust second nutsi (ok, teoreetilieslt third) foldimiseks. Kui on tõesti As, siis on cooler minu arvates.

    Ranka, uuuuu??? Hoia nüüd oma foorumil elu sees ja anna head nõu :)
    Kuna muid mänge peale HU ei mängi siis eriti FR/6max teemadesse ei vaata v.a. juhtudel, kui ei ole eriti vastuseid. Teiseks ma mängin pokkerit hoopis teistmoodi kui enamus. Ei mingeid metasid, mergesid, balanseerimisi jne. ja väga palju toetun kõhutundele ning eelnevatele readidele. Näiteks ei ole mul probleemi foldida tugev käsi kui mul enamus stäkki sees ja see käsi on suht sellinbe.

    Flop on fine. Checkin siis kui vastas agrom elanik.

    Turn: Checkin 100% ajast järgi. Kahte tänavat valuet saada on väga raske v.a. siis kui tegu on VÄGA SUURE stationiga. Kui betin siis betin hästi väikselt (neljandik-kolmandik potti). Järgi checkides isegi kõige passiivsemad hakkavad bluffima rivereid või vbettima nõrgemana. Kui checkib siis jällegi saan valuebettida ning sel juhul meie käsi on rohkem disguised ehk nõrgem.

    As played - foldin. Selline mängija ei bluffi siin piisavalt, et call oleks õigustatud, halvemaga ei vbeti. Kui tahan edasi mängida siis call + call.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES