Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 9 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 163
  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Unibet Bankroll challenge

    Unibeti kampaania mis algab esimesest märtsist ning peaauhinnaks on WSOP pakett. Lisaks on võimalik saada ka 1000€ otse kontole kui kogute võistluse perioodil 10 000 VIP punkti.

    Lähemalt lugemist siit.
    https://et.unibet.com/poker/article.do?contentId=28866

  2. #2

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Paistab päris pull asi olevat :)

  3. #3
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Unibet Bankroll challenge

    kindlasti on siin foorumis neid kes seda asja eelmise samasuguse promo käigus tegid.
    sooviks muljeid kuulda kui lihtne see näiteks nl50 laudades teha on. see 10k punkti siis.
    1000€ ei jookseks külge mööda maha...

  4. #4

    Re: Unibet Bankroll challenge

    jep, kas keegi siitolijatest tegi eelmine kord kaasa ja palju vip punkte tegite ja kaua aega läks sellega?
    tänud vastamast!

  5. #5

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Sick, see on ju ülimalt fun challenge ;D
    Ei usu, et võiduga hakkama saaks, kuid tahaks kah teada palju NL50's käsi vaja on mängida 10k punkti jaoks?
    Või NL100? :P
    Seda asja mängiks nagunii mingi üliagressiivse BR managemendiga :)

    Keiss peaks neid asju ehk oskama öelda!?

  6. #6
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Mina osalesin. Arvamus on see, et punktid tulevad väga tüütult, kui mängida NLHE-t, siis peaks kampaania lõikes taguma 5-6h päevas, et 20k punkti saada, eeldusel et mängija mängib NL10-NL100 vahel. Kes limitit mõistavad mängida - neile on see maiuspala, kuna limitis tuleb palju kergemini punkte. Eks pean PN-s selle 800 postilise(vms) teema läbi lugema ja meenutama täpsemalt. Ise 10k lõpuks kokku ei saanudki.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Asi selles, et limit laudu vist ei ole Unibetis eriti ja see mäng on küll tüütu. Ma tegin jaanuaris ise 7,5k punne ja see tuli ikka üsna raskelt. Mängisin NL20-50 pmst ainult. Miski 5k punne on norm kuus grindida, ei võta tükki küljest ega pane igal minutil punktide kogumise peale mõtlema. Aga töö kõrvalt oleks ka 5k punne kuus siiski paras ettevõtmine ja see tähendaks osalejale rutiinset tööd tundide ja päevade kaupa, seda ma ütlen. Samas midagi kaotada nagu ei ole :) Või noh aega ja 50€ oleks.

    Ise kindlasti kavatsen osaleda. 10k VIP punne teen ikka vast ära :)

    Ma lugesin selle eelmise korra teema läbi ja tuleb tõdeda, et eelmine kord cashi mängijad olid ikka üsna armetud kui aus olla ning need TOPi vennad vist said enamuse oma bankrollist MTT-dega kokku. Ja ma kavatsen kindla peale minna ning ei mingeid imevigureid ja reloade. Ikka ilusasti NL4-st pihta ja siis kuni NL50-ni välja. Olen kindel, et asi õnnestub sellise strateegiaga, küsimus vaid ajas ja tegelt ausalt öeldes loodan esimese kuu lõpuks 1000 EURi ära teha. Aga eks elame-näeme.

    Ma olen ammu sellist asja oodanud ja minu jaoks ei ole asja juures peamine mitte WSOP-le sõitmine vaid võistlusolukord ja enda proovile panek imre, kolgi, ranka jpt.-ga kes sisuliselt kõik peavad alustama samast olukorrast. Ja minu pärast las reloadivad palju kulub. Ei näe selles probleemi.

  8. #8

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Kuna asi ainult eestlastele, siis mul jälle ärevuse hetk, kui pean ootama vastust oma Taanis elamise situatsiooni kohta.

    Pokerstarsis need World Cupi freerollid olid, siis pandi küll hästi, send an e-mail to change Your country a day before the freerolls and it will be ok.
    Ning obv küsiti mult siis mingit Utility billi, mille ma päeva jooxul olexin pidanud siis Eestist muretsema ja nii ta mul perse keerati.

    Keiss, Sul mingit umbmäärast käte arvu pole öelda, mis selle 5k VIP pointi jaoks kuus vaja läks?
    Või siis mitu h ja mitu lauda Sa umbes iga päev grindisid?

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Hmm, päris huvitav oleks see kinni panna ;D Aga pole laudu vist, kus mängida nagu aru saan.

  10. #10
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Unibet Bankroll challenge

    omavahel mängiksime

  11. #11
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Unibet Bankroll challenge

    huvitav mis oddsid ma saaksin kui ma võtaksin eesmärgiks selle kampaania kinni panna?

    eeldan et miski 40 + osalejat, 10 tõsisemat ilmselt.

    ilmselt on kerge eelis mul, aga olematu distsipliin nii kaua mängida madalaid laudu ja laiskus peaksid eelise pigem vastastele andma.

    keegi pakuks miski 1:6 oddse minu kasuks?

    ehk kui mina riskin 100ga, siis vastane 600ga

  12. #12
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    omavahel mängiksime
    Tundub küll, peaks uurima seda värki lähemalt. Wsopile tahaks küll.

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    huvitav mis oddsid ma saaksin kui ma võtaksin eesmärgiks selle kampaania kinni panna?

    eeldan et miski 40 + osalejat, 10 tõsisemat ilmselt.

    ilmselt on kerge eelis mul, aga olematu distsipliin nii kaua mängida madalaid laudu ja laiskus peaksid eelise pigem vastastele andma.

    keegi pakuks miski 1:6 oddse minu kasuks?

    ehk kui mina riskin 100ga, siis vastane 600ga
    LOL NO. Ma isegi ei võtaks 1:1 betti vastu ja pigem sa peaksid ise pakkkuma 600 ja mina 100, et ma võtaks.

    Milleks? Sest sinu käes on ju trumbid ning too challenge on 100% tehtav, kuna unlimited rebuys.

  14. #14
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    LOL NO. Ma isegi ei võtaks 1:1 betti vastu ja pigem sa peaksid ise pakkkuma 600 ja mina 100, et ma võtaks.

    Milleks? Sest sinu käes on ju trumbid ning too challenge on 100% tehtav, kuna unlimited rebuys.
    See unlimited rebuys on hea asi, saab julgemalt peale minna kohe ;D Rahakamad saavad suurema eelise.

  15. #15
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Unibet Bankroll challenge

    ei pannud tähelegi et unlimited, siis saab jah kohe shotte võtma hakata

  16. #16

    Re: Unibet Bankroll challenge

    see unlimited reload annab jõukamatele rämeda eelise jah aga ise üritan sama taktikaga peale lennata millega keiss.

  17. #17

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Kui ma saan osaleda, siis kavatsen Keissi ja rikkurite vahepealse strateegiaga peale lennata ;D

  18. #18
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Unibet Bankroll challenge

    mõtlen veel, ilsmelt ei näe leia motivatsiooni

  19. #19

    Re: Unibet Bankroll challenge

    Osalesin samal üritusel eelmisel suvel.

    Teenisin kahe kuuga 20K VIP punkti täis rahalaudades. VIP punktid kulutasin järgneva paari nädala jooksul Turniiride sisseostuks, kuhu muidu bankroll ei lubaks sissemaksu teha.

    Koos challengiga ja hilisema VIP punktidega makstud turniiride abil kasvatasin 50€ -> 3200€ peale kahe ja poole kuuga. Seni vaieldamatult minu edukaim projekt ja tänud Unibetile uue võimaluse eest.

  20. #20
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Unibet Bankroll challenge

    võiks väikse kihlveokontor teha..
    estpatrick mis oddsidega siis oleksid nõus kihla vedama?

Lehekülg 1, kokku 9 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES