Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 86, kokku 86
  1. #81
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Foorumi olevik, tulevik

    Mu arust oodatakse foorumilt liiga palju stiilis 'pls aidake mind, see on ju foorumi mõte'. Foorum pole mingisugune maagiline koht, kus räägitakse strateegiast, mille lugemine peaks mängija automaatselt paremaks tegema. Nii üllatav kui see pole, siis minu arust tuleb peamine areng oma peaga mõtlemisest, mis hõlmab seda, et mängitakse (aeg-ajalt) vähem laudu, et enda standardmängu paremaks teha ja üritatakse mitte tildata ja kasvõi väikseid vigu teha (väga oluline ja alahinnatud asi, mis on minu jaoks raskem kui strat, olgugi, et mu strat pole perfektne). Üks asi veel: te ei saa keerulistes spotides foorumist üheselt õigeid vastuseid. Lauas olles peate ikka ise selle sita, kuhu riveril märkamatult jõudnud olete, läbi seedima.

    Kogu selle ülemise jutu point on see, et naljakas on lugeda vastuseid "paremad võiksid eeskuju näidata", "foorumi point on ju, et algajad saaksid areneda" jne. Miski pole pokkeris garanteeritud/tagatud. See kehtib ka kvaliteetsetele tasuta nõuannetele.

  2. #82
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Foorumi olevik, tulevik

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mu arust oodatakse foorumilt liiga palju stiilis 'pls aidake mind, see on ju foorumi mõte'. Foorum pole mingisugune maagiline koht, kus räägitakse strateegiast, mille lugemine peaks mängija automaatselt paremaks tegema. Nii üllatav kui see pole, siis minu arust tuleb peamine areng oma peaga mõtlemisest, mis hõlmab seda, et mängitakse (aeg-ajalt) vähem laudu, et enda standardmängu paremaks teha ja üritatakse mitte tildata ja kasvõi väikseid vigu teha (väga oluline ja alahinnatud asi, mis on minu jaoks raskem kui strat, olgugi, et mu strat pole perfektne). Üks asi veel: te ei saa keerulistes spotides foorumist üheselt õigeid vastuseid. Lauas olles peate ikka ise selle sita, kuhu riveril märkamatult jõudnud olete, läbi seedima.

    Kogu selle ülemise jutu point on see, et naljakas on lugeda vastuseid "paremad võiksid eeskuju näidata", "foorumi point on ju, et algajad saaksid areneda" jne. Miski pole pokkeris garanteeritud/tagatud. See kehtib ka kvaliteetsetele tasuta nõuannetele.
    THIS.

  3. #83
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Foorumi olevik, tulevik

    Just nii, Pahvak.

    Ka Leitsil tuline õigus. Ma ise olen paari aasta jooksul, mil pokkeriga veidi töö kõrvalt tegelenud, "investeerinud" kokku ca €1-1,5k coachidesse. See summa peaks kordi suurema olema veel, aga pole aega lihtsalt + laiskus. Reaalselt paar tundi hea coachi mängu jälgimist ja juhendamist > foorumis 143h käte vaatamist ja arutelu, sest pokkeris on alati see "flow" ja mustmiljon pisiasja, millele tuleks tähelepanu pöörata. Meenub, et Codecci vist mainis kuskil, et maksis $400/h oma coachidele? Kokkuvõtvalt - head tasuta nõu on ju piisavalt juba. Oodata, et kuskil elavad need head coachid, kes ootavad aega, mil pokkeriprode foorumist möla kaob, et siis täiendavalt strateegiateemadesse tasuta tarkuseteri oma vabast ajast poetama tulevad - seda ei juhtu! Need Studygroupid on parim vorm, mis heategevlikult juhtuma saab (kuigi ka seal on märgata nö "omas mahlas" vegeteerimise ohtu (samuti pole lihtsalt kõrgema limiidi tarkust piisavalt etc)).
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 30.09.11 at 15:51

  4. #84

    Re: Foorumi olevik, tulevik

    üks asi võiks imo olla, et foorum konverteeriks ise handhistory automaatselt ära, et ei peaks mingeid vahesaite kasutama foorumisse käte postitamiseks. dc'l peaks siukene plugin tehtud isegi olema
    http://www.handconverter.com/tools/
    Viimati muudetud KristjanRawk poolt : 08.10.11 at 11:12

  5. #85
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Foorumi olevik, tulevik

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Mu arust oodatakse foorumilt liiga palju stiilis 'pls aidake mind, see on ju foorumi mõte'. Foorum pole mingisugune maagiline koht, kus räägitakse strateegiast, mille lugemine peaks mängija automaatselt paremaks tegema. Nii üllatav kui see pole, siis minu arust tuleb peamine areng oma peaga mõtlemisest, mis hõlmab seda, et mängitakse (aeg-ajalt) vähem laudu, et enda standardmängu paremaks teha ja üritatakse mitte tildata ja kasvõi väikseid vigu teha (väga oluline ja alahinnatud asi, mis on minu jaoks raskem kui strat, olgugi, et mu strat pole perfektne). Üks asi veel: te ei saa keerulistes spotides foorumist üheselt õigeid vastuseid. Lauas olles peate ikka ise selle sita, kuhu riveril märkamatult jõudnud olete, läbi seedima.

    Kogu selle ülemise jutu point on see, et naljakas on lugeda vastuseid "paremad võiksid eeskuju näidata", "foorumi point on ju, et algajad saaksid areneda" jne. Miski pole pokkeris garanteeritud/tagatud. See kehtib ka kvaliteetsetele tasuta nõuannetele.
    +1 (rohkem ei ole vajagi)

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    üks asi võiks imo olla, et foorum konverteeriks ise handhistory automaatselt ära, et ei peaks mingeid vahesaite kasutama foorumisse käte postitamiseks. dc'l peaks siukene plugin tehtud isegi olema
    http://www.handconverter.com/tools/
    Olen proovinud aga jäi katki. Kui ma ei eksi siis oli vaja serverile PERL-i (CGI) toetust aga tollal meil seda ei olnud. Nüüd ehk olemas, pole uurinud.

    EDIT: kontrollisin ja ei ole hetkel ka.

  6. #86

    Re: Foorumi olevik, tulevik

    Nagu eelpool mainitud mitmetes postitustes, siis ma arvan et kõik algab iseendast. Mida intelligentsemalt küsimuse/probleemi tõstatad, seda intelligentsemaid ja sisukamaid vastuseid saad. Sama kehtib ka vastupidises olukorras, kuid loomulikult ei välista see kunagi trollimist.

    Ma pole ise mingi eeskuju (ausalt öeldes ei mäleta kas ja millal üldse ise kunagi siia foorumisse midagi asjalikku postitanud olen), aga võtkem või see sama püstitatud topic.

    Tõstatati probleem, et kuidas vabaneda (või vähemalt vähendada) sisutust mölast ja sisututest "+1 stiilis postitustest", kuid samas paljud need samad igapäeva kasutajad, kes siin eelnevalt lahendusi nö. foorumi paremaks muutmisel on välja pakkunud.. on ka siinsamas teemas ise juba suutnud korduvalt tühju "+1 stiilis" postitusi postitada.
    Obv. ärgu võtku keegi isiklikult aga tõin lihtsalt elusa näite siitsamast teemast, kuidas tühjad postitused tekivad.

    Välja pakutud autentimis/privatiseerimis meetmetest võtaks kindlasti kasutusele ID-kaardiga tuvastamise meetodi. See välistaks igasuguste libakontode ja multi-accountide loomise võimaluse, mis puhverdaks ka päris korralikult üldist keltsa välja.
    Ja samas tõstaks ka üldist kvaliteeti, sest vähemalt mina arvan, et kui oled ennast kusagil id-kaardiga autentinud, siis ei tunne sa ennast seal enam nii privaatselt kui suvalises delfi kommentaariumis.
    Ehk reaalselt on sinu kasutajanime taga peidus üks kindel identiteet, mis paneb sind alateadvuses ka kontrollima rohkem sinu postituste taset ja mõtet. Aja jooksul üritad siiski oma eneseväärikust ja intelligentsi taset ka siinses foorumis tõsta, teades et see ei ole lihtsalt suvalise e-mailiga registreeritud suvaline foorumikonto. Kui juba ükskord oma virtuaalse identiteedi siin foorumis rikud, siis ei ole võimalust, et lood mingi hetk uue kasutajakonto ja üritad asjalikum ja sisukam olla.

    Iseasi on muidugi kui palju selle id-süsteemi integreerimine reaalselt resursse ja aega võib võtta. (nagu ranka ka kuskil varasemas postis mainis, et võib võtta kümneid või isegi sadu töötunde + kena kopika, või siis saab selle vajalike vahendite olemasolul luua mõne tunniga).
    Tõesti ei ole kursis, aga miskipärast eeldan, et see nõuab teatud lepinguid ja päris korralikku programmeerimistööd.

    Kokkuvõttes sai vist ennast üsna segaselt väljendatud, sest ei ole väga kirjamehe skilli - aga ehk on siiski enamvähem loetav ja mõistetav.
    Viimati muudetud Marek K. poolt : 15.10.11 at 06:01

Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene ... 345

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES