Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 86

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 139

    Re: Foorumi olevik, tulevik

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    üks norm asi oleks gruppide loomine nagu limiitide kaupa. nt nl4-nl10 vennad mingi 3-4 tüüpi grupis ja siis omavahel käsi arutada, sweatida jne. nl10-nl25, nl25-nl50 jne. kõik saaksid kasu ja täiendaksid oma mängu.
    See ajab liiga hajali for sure. Küll aga on võimalik tekitada kahte limiiti - madalad ja kõrged.

    Audentimisel ei näe mõtet - liiga suur kepp. Küll aga peaks olema võimalik ainult neil teha kasutaja/sisselogida, kellel on FB konto.

    EDIT: ootasin rohkem ideid.

  2. #2

    Re: Foorumi olevik, tulevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    See ajab liiga hajali for sure. Küll aga on võimalik tekitada kahte limiiti - madalad ja kõrged.

    Audentimisel ei näe mõtet - liiga suur kepp. Küll aga peaks olema võimalik ainult neil teha kasutaja/sisselogida, kellel on FB konto.

    EDIT: ootasin rohkem ideid.
    Mul nt ei ole FB konto ja ei kavatse kunagi ka teha (ega ühelegi sellisele "sotsiaalsele" lehele) - muidugi ma poleks nähtavasti mingisugune kaotus PP kommuunile, aga lihtsalt juhin tähelepanu, et ma ei pruugi ainukene selline olla.

  3. #3
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    Re: Foorumi olevik, tulevik

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Küll aga peaks olema võimalik ainult neil teha kasutaja/sisselogida, kellel on FB konto.

    EDIT: ootasin rohkem ideid.
    Lol. see on umbes sama, kui öelda kellelegi, et sina meiega ei tsilli kui viina ei võtta.

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 139

    Re: Foorumi olevik, tulevik

    Audentimisega jääb alati saba-kinni/nokk-lahti. Kellel ei ole ühte, kellel ei ole teist ja üleüldse see audentimine ei anna muud juurde kui lisatööd adminnidele/modedele ning muutub tülikaks/keeruliseks uutele kasutajatele. Posiitivseks pooleks on scämmide vähenemine ja mõeldavam variant olekski, et diile saavad teha need, kes on audendidud. Kas läbi FB, ID-kaarti või klubi.

    Dislike/Like? Mida see juurde annab? Tuleb algaja, kes punnitab mõelda aga ei jaga veel pokkerit ning paneb kohmaka vastuse, mis ilmselgelt vale. Saab 10 dislike nuppu. Tuleb keegi X, kes teeb vandalari kulul hea nalja saab koheselt 10 like nuppu.

    Ma lihtsalt ei näe, kuidas repi süsteem ja audentimine tõstab postituste kvaliteetsust. Mitte kumbki ei näita kasutaja pokkerioskust ega IQ-d.

    EDIT: kirjutasin postituse tegelt enne Vapsikut aga ta postitas sekundi varem, seega tema kommentaari kohta mu jutt ei käi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES