Väga head mõtted aga lisaksin ka omalt poolt paar mõtet. Probleem võib peituda ka pokkeri arengus. Pokker ei ole enam nii "lihtne raha" kui 2 aastat tagasi ja kahe aasta pärast ei ole nii "lihtne raha" kui täna. See muudab mängijaid ja keskkonad tohutult.

Osad jäävad "hammasrataste" vahele ja lahkuvad. Teised pühenduvad oma foorumis veedetud aega rohkem volüümile/õppimisele, et püsida pinnal. Kolmandad (s.h. ka mina) mõistavad, et iga antud tasuta "kullatükk" on väga tugevalt -EV su mängule. Heads-up on väga hea näide. Kui täna on 100 tühja lauda ja ma tasuta õpetan välja kasvõi ühe mängija samat limiiti mängima siis homme on 101 tühja lauda ehk kaotan 1% oma potentsiaalselt sissetulekust/actionist. Õpetan 10 venda ja kaotan 10% (tegelt vähem, whatever), mis omab juba väga suurt mõju. Muudes mängudes (v.a. HUSNG ja muud HU mängud) see mõju eriti tunda ei anna aga ei ole ka hea. Erandiks "coachida" on ainult eksootilisi mänge, mida on vähe. Uue mängija tulek on teretulnud kuna kasvab laudade aktiivsus.

Krayzie mõte "eliitfoorumist" oleks lahe aga kahjuks see ei saaks samal saidil töötada - see reaalsuses lihtsalt ei töötaks!

Aidata võib see kui strateegia foorumid oleks rohkem eraldi (2p2 stiilis) - HUSNG, PLO, SNG, Micro FR/6m, (50NL ja madalam) ning low-high (100+), non OT alafoorumites (kõik peale "Üldiselt") trollimine rangelt keelata ja luua null tolerants ning vajadusel lasta teha OT teemad (2p2 stiilis) strateegia alafoorumitesse. (oleks kohati ka krayzie "eliitfoorum")

Positiivne mõju hea tsenaariumi korral oleks, et looks rohkem "sõbralikke gruppe" (HUSNG vennad, 6max vennad jne), negatiivse tsenaariumi korra alafoorumid muutuvad "surnud" tondilossideks (point@2p2 mid-high FR forum)

Lisan niipalju, et olen Con ja krayziega nõus - vanad head ajad. Parem olgu 20 tarka kasutajat ja päevas ainult 5 aga intelligentset postitust kui 500 kasutajat ning 200 mitte midagi ütlevat posti. Oli väga tore kui PokkeriProd.com muutus popiks aga nüüdseks olen sellest "esimene" olemine tüdidenud ning ei oma see üldse tähtsust.

Annan oma +1 hääle vanade heade aegadele. Aga ei oska kuidagi "mitte-brutaalsel" viisil seda teostada.