*Ma tunnistan näiteks, et vahest lasen lambi spämmi ja trollin, aga sellejaoks antakse ka põhjust, väga lihtne näide näiteks see, et kui stake teema on olnud poolteist kuud ja keegi võtab selle ära, siis tuleb HCC, kes pooltesse stake teemadesse, mil need ära võetud on, kirjutab "deem, oleks ise ära võtnud kui oleks varem näinud". Minu jutu põhimõte pole mitte coca mahategemine, vaid inimeste tähelepanu puudumine, ehk siis laksitakse neid poste enne kui viiakse end teemaga kurssi. Kõige rohkem häirib mind ftp teema, kus inimesed tulevad ja visakavad sinna mingi lambi posti kui pole isegi sama lehekülje pealt ühtegi posti lugenud. Nagu real-life on ütlus "enne mõtle, siis ütle", sama võiks ka foorumis olla. Arvan, et ka see parandaks kindlasti foorumi ilmet.

*Teiseks, no miks nahhui on vaja mingeid krdi "+1", "lol", "roflmao" stiilis poste? kui pole midagi öelda, siis ole vait(ei väida, et pole ise selliseid poste teind). Selle vältimiseks siis kaotada postcount.

Hetkel rohkem ei viitsi, aga kindlasti tuleb neid veel.

Aa ja uute kasutajate tümitamise koha pealt ütleks seda, et mina küll jälgin enamjaolt ainult turniirimängijate alafoorumit, aga seal on kasutajad küll väga viisakad uute kasutajate vastu, antakse enamjaolt ka korralikke vastuseid. Kiitus ka masterpuppetile, kes imo on seal alafoorumis head tööd teind.