Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    NL25, dealing with aggressor, linecheck...

    Istusin lauas kus kohe minust vasakul istus väga ebamugav LAG, kes kogu aeg vastu mängis, olin ka mängind varasemalt ja teadsin et kasutab väga wide range ja barreldab tihti ka õhuga, sellest ka see mäng. Lauda ei tahtnud quittida, kuna lauas istus ka üks väga suur fish must paremal... Võtsin plaani mõned korrad aggressori elu raskeks teha ja äkki läheb ise ära, tegin siis sellise "bluffi"(tihti on mul siin parim käsi), aga jäin mõtlema et äkki oleks pidand turni samuti check callima ja lasta riveris terve stacki blow'ida(muidugi ta ei oleks pruukind seda teha, ja siis oleks näind ka mu kätt), samuti kippus turn tema range jaoks juba väga palju oute andma... 3bet potis, initsiatiivi omades polnd infot riveri mängimise kohta... Antud lükke korral võib ta ka vahest foldida parima käe 88-TT ? Seega küsimus kas oleks pidand ootama riverini või oli see turni spot parem?

    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $25.00
    UTG: $32.46
    MP: $28.52
    CO: $24.00
    BTN: $36.16
    Hero (SB): $25.10

    Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 7 7
    4 folds, Hero raises to $0.75, BB raises to $2.25, Hero calls $1.50

    Flop: ($4.50) 5 J 2 (2 players)
    Hero checks, BB bets $3.00, Hero calls $3

    Turn: ($10.50) 4 (2 players)
    Hero checks, BB bets $6.50, Hero raises to $19.85, BB folds

  2. #2

    Re: NL25, dealing with aggressor, linecheck...

    Kas NL25s on vaja hakata jubedalt vastu sellisele lagile? (ei ole minu arvates).

    Kui ta sind palju raiseb preflop (eriti bvb olukorras), siis tee oma range kitsamaks SB pealt. 77ga OOP callides 3betti agressiivse ja vb hea vastase vastu on -EV. Pigem 4b/call kui sa arvad, et ta võib siin lightilt pushida ntx Ax tüüpi kätega või väikeste PPdega.
    Flopil on juba olukord keerulisem. Loomulikult on tal ranges missed käsi palju aga 3 barrelit ära callida pole ka hea idee. Kui bluffida tahad, siis flop on hea koht. Antud juhul turni raise puhul võid saada vahel harva calli mingilt combodrawlt (millel on su vastu piisav equity ja ta ei tee viga). Et siis su raise on puhas bluff siin. Sinu readide järgi peaks ta küll piisavalt foldima, et see lüke kasumlik oleks.

    Tegin ka väikese arvutuse: kui ta callib , meil üle 10% equity ta range vastu ei ole (võite ise mängida rangega ja mõtelda, mis seal olla võiks). Vajalik FE sel juhul oleks 70%. See on juba suhteliselt küsitav, kas tal nii palju airi/käsi millega ta jätkata ei soovi on ranges.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: NL25, dealing with aggressor, linecheck...

    No ma tahaks et mulle jääks viimane käik, siis check-raise on vist flopil välistatud... Variant oleks leadida ja kui ta raiseb, shoveda, aga ta ei pruugi raiseda küllalt tihti bluffina(pigem raiseda for value, ülejäänd rangega floatida). Ega ma kogu aeg ei mängi nii vastu, aga teatud hetkedel, LAG'ide vastu, kes on overagressiivsed ja 3betivad mind pidevalt hakkan otsima spot'e kust vastu mängida, kui paar korda nii teha, siis üldiselt tõmbavad tagasi... Mõttes oli veel kõikide kätega mis avan teda 4bettida, seekord otsustasin postflopi kasuks. Muidugi harilikult ma ei calli sb'lt bb 3beti vastu OOP 77'mega 3bet'i, siin ma olin juba enne käe algust otsustanud et lähen all the way sellega, lihtsalt tuli välja mõelda kuidas välja mängida, otsustasin postflop kasuks...

  4. #4
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: NL25, dealing with aggressor, linecheck...

    Väga raske öelda, kas preflop call mängib selle vastase vastu pikas perspektiivis EV+ välja või mitte. Kui mängid vähe laudu ja tunned, et oled momendis, on võimalik siit raha välja pigistada, ma arvan. Mass-multitaabeldades on preflop call enesetapp. Standard on foldida preflop 3betile, mõnel võib-olla 4bet/sisse ajada... ka sellel play-l võib jumet olla. Võib-olla tasuks oodata head kätt ning hoopis sellega callida ja lasta vastasel ennast postflop tühjaks tulistada.

    Flopil check-call tundub mulle ainus mäng, isegi kui vastane preflop ei bluffinud, läksid paljud käed mööda, mida ta sellegi poolest c-betib. Oleks tore, kui nüüd oleks tunnetus vastase 2barrelitele ja 3barrelitele, aga kuna seda tõenäoliselt ei ole, siis see teeb preflop calli suht icky-ks.

    Turn on hea kaart meile. Check-callida ei tasu, kuna isegi täiesti mööda läinud kätel nagu KQo, T9o, K6s on equityt, rääkimata ATo ja 34s kätest, ja neilt tuleks equity ära võtta ning nende surnud raha üles korjata. Nii et kui checkida, siis check-fold ja check-raise ainsad mängud. Sellel korral läks õnneks ja korjasid ~50bb üles ilma showdown nägemata, mis on päris kõva.

    Kui ma oleksin vastase saabastes, siis ma checkiksin turni taga sitaks palju, kuna "4" on ülisitt kaart bluffimiseks ja hui tahan oma equityt bet-foldida kohas, kus vastane tõenäoliselt mängib ainult foldi või all-iniga. Nii et turnil võib vaielda, kas tasub lead-callida, kui oled otsustanud oma käega minna ja usud, et vastane checkib palju taga, aga beti peale võib shippida igast overcard ja str8draw-combosid; check-foldida, kui usud, et vastane checkib turnil kõik selle taga, mida sa beatid, ning betib ainult käsi, mis beativad sind; või check-ship, kui vastane on monkey, kes pimesi barreldab.

    Parandaks Kosmonauti, et turnil on vaja 54% fold equityt, kui on 0% pot equity. 19.75, et võita 17.

  5. #5

    Re: NL25, dealing with aggressor, linecheck...

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Parandaks Kosmonauti, et turnil on vaja 54% fold equityt, kui on 0% pot equity. 19.75, et võita 17.
    Tõesti arvutasin valesti. Õige peaks olema ca 45% 10 % equity juures. See on juba tõenäolisem FE , mida saavutada.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: NL25, dealing with aggressor, linecheck...

    Ta peaks mind tegelt päris tugeva range peale panema kui turni c/r-shoven ja ta ranges on ikka päris palju airi, mis peaks talle piisavalt FE'd andma. Tegemist on väga spew'i overaggressive, kaotava regiga, kes ei checki sisuliselt kunagi, vähemalt mitte enne riverit, kui võimalus antakse, siis betib või raiseb või floatib... Ei tahtnud tal lasta lauda täiesti üle võtta, kuna paremal istus mul täielik "goldmine", keda tahtsin laia rangega isoda ja kelle openraise callida, mängides IP... väga agressiivne vastane tegi sellise plaani sisuliselt võimatuks, aga peale seda ainsat lüket jäi küll lauda aga tõmbas tublisti tightimaks... Päev varem stackisin sama tüübi väga lightilt top pair, med kicker tüüpi käega, ja nägin ta käes pure airi... Aga nagu ma aru saan, siis 3barrelit callida oleks tublisti halvem selle käega, kui c/r-shove turnis?

  7. #7
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: NL25, dealing with aggressor, linecheck...

    fold pre

    calli parem mingi jts jne

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES