Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 112
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Ennustan see aasta OPEM-ile väga suurt läbikukkumist ja väga suureks favoriidiks see aasta on Imre. Esiteks nelja toa vahel pendeldamine on lauslollus. Kui ETPF soovib hoida kõigi nelja toaga soojasid suhteid siis mõelge välja miski ETPF klubide liiga ja jooksutage seda iga hooaeg eraldi toas aga ärge palun solkige OPEM-it nii ära.

    Teiseks 13-nest turniirist täpselt 6 on vähem populaarsed ja pigem eksootilised mängud: PLO Hi-Lo, FLH 6max, 8-game, Triple Seven, HORSE ja NLHE 6max High-Roller. Viimane ei ole eksootiline aga sisseost paneb juba osalejate arvule piirangud aga too anyway punne ei anna.

    Imre on sellepärast tabelis üks suuremaid liidreid, kuna ta turniiri tulemused NLHE-s on juba aukartust tekitavad ning lisaks oskab ta kõige eelloetud eksootilise mänge - PLO HI-LO, HORSE, 3-Seven, 8-game ja enamus fieldi ees (mis jääb väga väikeseks) on tal väga suur eelis. Kui Kaur osaleb siis oleks see teine suur favoriit antud üritusel. Lisaks paljud head mängijad on öelnud, et ei võta osa, mis veelgi suurendab eelmainitud nimede eelist.

    Nimekirjas on ainult üks turniir, mida tasuks mängida kui field tuleb väike: NLHE HU aga 99.9% tõenäosusega ma seda ei mängi, kuna toimib PAF-is (ongame ja boss tuntud urkad) ja anyway olen sel ajal sloveenias.

    Oleks minu teha kriipsutaks HORSE tüüpi mängud maha, selle asemele Starsis toimuksid viisakad NLHE turkad, TrioBeti ja OO-sse ka miskid leedide eventid ning paf las teeb oma PLO HI-low ja FL-i. Siis oleks kõik rahul - ainult edetabeli liidrid peavad kuskil urgastesse mängima minema, et punne püüda :)

  2. #22

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Kiidan Rankat!

    Eriti:

    Ennustan see aasta OPEM-ile väga suurt läbikukkumist ja väga suureks favoriidiks see aasta on Imre. Esiteks nelja toa vahel pendeldamine on lauslollus. Kui ETPF soovib hoida kõigi nelja toaga soojasid suhteid siis mõelge välja miski ETPF klubide liiga ja jooksutage seda iga hooaeg eraldi toas aga ärge palun solkige OPEM-it nii ära.

  3. #23

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Kle, sinu postist jäi mulje nagu seekord oleks mingi eraldi ranking? On w? Minu teada pole?

  4. #24
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Kle, sinu postist jäi mulje nagu seekord oleks mingi eraldi ranking? On w? Minu teada pole?
    Ei ole eraldi või saan su küsimusest valesti aru. Kõikide turniiride v.a. high-roller saad puntke, kus siis kuus parimat saavad omale EMV pileteid.

    Kõigil turniiridel (välja arvatud NLH 6-max high-roller) on võitjale lisaauhinnaks Eesti 2012. aasta live-meistrivõistluste kavas oleva sarnase turniiritüübi pilet ja ka spetsiaalne EOMV diplom. OPEM-ist osa võtvate pokkeriföderatsiooni liikmete vahel peetakse ka üldedetabelit, mille kuuele paremale paneb ETPF omalt poolt välja ka 1500 euro väärtuses lisaauhindu järgmise aasta live meistrivõistluste päsemte kujul.

  5. #25

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Aaa...tytyty...ma seda lisarankingut ei teadnudki. Nüüd isegi mott teisi vb mängida.

    Aga:

    mille kuuele paremale paneb ETPF omalt poolt välja ka 1500 euro väärtuses lisaauhindu järgmise aasta live meistrivõistluste päsemte kujul.
    kas kõik kuus saavad 1500e väärtuses? või kogu kupatus on väärt 1500?

  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    :) Arvan, et kogu kupatus on väärtus 1500.

  7. #27

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Aga härrased, kas kriitikat oleks vähem, kui oleks taas korraldatud avalik konkurss, mille oleks võitnud näiteks Paf ning kõik turniirid toimuksid seal?

    Tõenäosus, et parimaks oleks osutunud kõige suurema kasutusmugavusega PokerStars, oli sellel aastal kaduvväike (kas keegi oskab näiteks nimetada mõne PokerStarsi eestlastele mõeldud pakkumist pärast EPT-d ) ning reaalselt oleks tulnud valida Pafi, OO ja TB vahel.

    Kui OPEM läbiviimise süsteemi selle aasta alguses ETPFi juhatuses valiti, siis meie Rankaga hääletasime sellele nelja-toa-skeemile (tollal oli jutt küll veel kolmest) vastu, sest aktiivse netimängija vaatevinklist tundus see tõesti jabur. Tänaseks on (suuresti ka Musta Reede järelmõjudest tingituna) minu arvamus selgelt muutunud ning usun, et uus süsteem kindlasti vähemalt väärib katsetamist. Nii saavad kõik ETPF ja kaudselt Eesti pokkeri toetajad võrdsed võimalused enda tutvustamiseks, otsese kasu sponsoriks olemise eest ning mängijad paremad lisaauhinnad.

    Mis kõigest välja tuleb, seda saame näha. Ma olen Rankaga nõus, et osalejate arv võib sellel põhjusel küll kannatada, kuid kindlasti saab neid olema piisavalt. Ning on hea, kui riigi meistrivõistlustel mängitakse palju erinevaid mänge - need ei ole Eesti No Limit Holdem meistrivõistlused ning OPEM peakski erinema selgelt tavalisest kommertsfestivalist mõnes konkreetses netitoas.

  8. #28
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Arvan, et kogu kupatus on väärtus 1500.
    1500 on ilmselgelt vähe
    Oleks 0 otsas, siis teine jutt. prod viitsi hakata mingi 100-300eurise pileti pärast võimlema tubade vahelt x-game mängides
    2 varianti-kas võimas auhinnafond voi yhes toas

    Ja kahtlustan, et need segamänud on ka võetud sisse 2-3 entusiasti nõudmisel.
    Lives-on segamangdel point olemas, sest meistritiitel on hoopis teise kaaluga...kahjuks

  9. #29

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Maheaatom kirjutab niimodi nagu selle 4 toa süsteemiga kaasneks ilgem lisaväärtus aga tegelikkuses on lisaväärtuste hulk vähenenud.

  10. #30
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    Maheaatom kirjutab niimodi nagu selle 4 toa süsteemiga kaasneks ilgem lisaväärtus aga tegelikkuses on lisaväärtuste hulk vähenenud.
    Tõesti, reaalselt mingi väike pilet turniirile lisatuna mängimise EV-d eriti ei tõsta ja ilmselgelt ei kaalu üle kasutusmugavust.

    Tõenäosus, et parimaks oleks osutunud kõige suurema kasutusmugavusega PokerStars, oli sellel aastal kaduvväike (kas keegi oskab näiteks nimetada mõne PokerStarsi eestlastele mõeldud pakkumist pärast EPT-d ) ning reaalselt oleks tulnud valida Pafi, OO ja TB vahel.
    Miks see tõenäosus üliväike on? Kas ei ole nii, et PokerStarsis omab kontot suurim % Eesti mängijatest? Loogiline valik olekski PokerStars, teisena TB, siis OO ja viimasena PAF. Fakt, et TB, OO ja PAF lisavad paar senti iga mängija kohta prize pooli on odav trikk trafficu meelitamiseks ja ei huvita reaalselt ühtegi tõsist pokkerimängijat. Tegemist ju ikkagi Eesti meistrivõistlusega netipokkeris, tahaks näha seda meest, kes mingi lisatud pileti pärast neid turniire mängima läheb. Ei ole vaja sellisest üritusest teha mingit marketing projekti...

  11. #31

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Aga härrased, kas kriitikat oleks vähem, kui oleks taas korraldatud avalik konkurss, mille oleks võitnud näiteks Paf ning kõik turniirid toimuksid seal?
    Läbi milliste kriteeriumite oleks PAF saanud selle võita?

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Tõenäosus, et parimaks oleks osutunud kõige suurema kasutusmugavusega PokerStars, oli sellel aastal kaduvväike (kas keegi oskab näiteks nimetada mõne PokerStarsi eestlastele mõeldud pakkumist pärast EPT-d ) ning reaalselt oleks tulnud valida Pafi, OO ja TB vahel.
    Kas selleks peab tegema otseseid pakkumisi, et kvalifitseeruda? Kasutajamugavus ei ole üldse oluline?

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Kui OPEM läbiviimise süsteemi selle aasta alguses ETPFi juhatuses valiti, siis meie Rankaga hääletasime sellele nelja-toa-skeemile (tollal oli jutt küll veel kolmest) vastu, sest aktiivse netimängija vaatevinklist tundus see tõesti jabur. Tänaseks on (suuresti ka Musta Reede järelmõjudest tingituna) minu arvamus selgelt muutunud ning usun, et uus süsteem kindlasti vähemalt väärib katsetamist. Nii saavad kõik ETPF ja kaudselt Eesti pokkeri toetajad võrdsed võimalused enda tutvustamiseks, otsese kasu sponsoriks olemise eest ning mängijad paremad lisaauhinnad.
    Mis peale BFi siis nii väga muutus? Kas nö otsene kasu lisaauhindade näol on ka konkreetselt tubade lõikes välja toodud?


    Minu jaoks on antud süsteem tõesti arusaamatu ja oleks kordades parem, kui kogu üritus oleks läbi viidud ühes konkreetses toas. PS, TB, OO kõik sobivad kandidaadid. PAFi välistaksin juba eos.

  12. #32
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    VB ETBF vms peaks endalt küsima-mida tahetakse saavutada.
    Kas tahetakse, et eesti online mv mängiks eesti koorekiht või tahetakse pm mv sildi all teha odavat marketingi trafficu tõstmsieks
    Seega pm liit peaks ikka mõtlema sellele, kuda nn kodumaised staarid mängima saada.
    Live mv seda probleemi pole, sest pm kõik olid kohal ja meistriitlil on tugev väärtus.

  13. #33

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    ETPF peaks oma olemuselt esindama siiski mängijate huve, mitte pokkeritubade huve nagu antud juhul on välja kukkunud.

  14. #34

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Ma saan väga hästi aru kuhu te tüürite aga vaadake nüüd asja reaalselt:
    - ETPF-il on neli toetajat, kes tasuvad võrdselt sponsorahasid, mis tähendab et...
    - ...nad kõik tahaksid, et neid ka koheldakse võrdselt.

    Kui ETPF korraldaks kõik asjad saidil, mida mängijad eelistavad (ehk siis arvatavasti PokerStars), siis mis huvi oleks ülejäänud kolmel ETPFi tegevust toetada?

    Nii jääks järgmistel aastatel ETPF ainsaks toetajaks PokerStars, mis muudaks ETPF naeruväärseks ettevõtmiseks ehk varjatud PokerStarsi PR-firmaks Eestis. See tähendab, et ETPFi pole põhimõtteliselt üldse vaja - Stars võiks Eesti meistrivõistlusi otse korraldada ning korraldada ka ülejäänud Eesti pokkerielu.

    Ainult, et:
    1) Riigi meistrivõistlusi ei peaks korraldama mingi äriettevõte vaid alaliit. Vastasel juhul toimuvad meil igal aastal OO Eesti meistrivõistlused, Pafi Eesti meistrivõistused, Triobeti Eesti meistrivõistlused ning ühelgi tiitlil ei oleks erilist kaalu.
    2) Tänast seisu arvestades ei korraldaks Stars päris kindlasti iseseisvalt mingeid Eesti meistrivõistlusi ehk nad jääksid kokuvõttes lihtsalt pidamata. On see parem lahendus?

    ETPFil on kolm võimalust:
    - Lasta teha valik mängijatel (vaata ülemisi selgitusi)
    - Korraldada avalik konkurss (eelmisel aastal nii tehti ja Stars võitis, kuna pakkus parimaid lisaauhindu). Sel aastal Stars päris kindlasti seda konkurssi ei võidaks ning ma ei hakka avalikult seletama, miks. Hea analüüsivõimega inimesed, kes pokkerielus toimuvat jälgivad, peaksid sellest ise ka aru saama.
    - Kaasata korraldamisesse kõik neli ETPF toetajat. See ei ole ka väga hea variant, kuid ülejäänud kahest hetkel siiski parim.

  15. #35
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Aga härrased, kas kriitikat oleks vähem, kui oleks taas korraldatud avalik konkurss, mille oleks võitnud näiteks Paf ning kõik turniirid toimuksid seal?

    Tõenäosus, et parimaks oleks osutunud kõige suurema kasutusmugavusega PokerStars, oli sellel aastal kaduvväike (kas keegi oskab näiteks nimetada mõne PokerStarsi eestlastele mõeldud pakkumist pärast EPT-d ) ning reaalselt oleks tulnud valida Pafi, OO ja TB vahel.

    Kui OPEM läbiviimise süsteemi selle aasta alguses ETPFi juhatuses valiti, siis meie Rankaga hääletasime sellele nelja-toa-skeemile (tollal oli jutt küll veel kolmest) vastu, sest aktiivse netimängija vaatevinklist tundus see tõesti jabur. Tänaseks on (suuresti ka Musta Reede järelmõjudest tingituna) minu arvamus selgelt muutunud ning usun, et uus süsteem kindlasti vähemalt väärib katsetamist. Nii saavad kõik ETPF ja kaudselt Eesti pokkeri toetajad võrdsed võimalused enda tutvustamiseks, otsese kasu sponsoriks olemise eest ning mängijad paremad lisaauhinnad.

    Mis kõigest välja tuleb, seda saame näha. Ma olen Rankaga nõus, et osalejate arv võib sellel põhjusel küll kannatada, kuid kindlasti saab neid olema piisavalt. Ning on hea, kui riigi meistrivõistlustel mängitakse palju erinevaid mänge - need ei ole Eesti No Limit Holdem meistrivõistlused ning OPEM peakski erinema selgelt tavalisest kommertsfestivalist mõnes konkreetses netitoas.
    Ka mina ei saa aru, miks PokerStarsi võimalus kaduvväike? Kas seepärast, et ta eelmine aasta võitis? Või ei tasunud see neile ära ning ütlesid tuimalt, et nemad konkursil ei osale?

    Pokkerituba OPEM-i jaoks tuleb valida nende pakkumise järgi arvestades, et see oleks kõige atraktiivsem mängijale. Kui see oleks toimunud PAF-is (või mõnes muus pokkeritoas peale Starsi) oleks kriitikat kindlasti tulnud aga tõenäoliselt see pakkumine oleks olnud mängijatele parim nelja pakkumise hulgast. Kui PokerStars ei soovi oma pakkumist teha siis täiesti fine, online turniirid ei ole kunagi olnud Eestis populaarsed v.a. väga odavad.

    Ja mina tõsiselt kahtlen, et 4-way konkursil oleks maksimaalne pakkumine olnud väiksem kui praegu pakkumine (3-4k euri kanti). TrioBet jagab juba ühe TrioBet Live turniiriga €1000, tihti super-satikad (Orlov näiteks) kus pea €1000+ overlayd jne. OO andis EPT raames oma prodele 10k+ eest pileteid. 3-4k euri andmine ei tohiks neile selliste numbrite valguses mitte mingi probleem olla.

    Praegune pakkumine on lihtsalt lahja, keeruline ja ebamugav. Mängija, kes foorumeid/portaale ei külasta ja koperdab näiteks TrioBeti lobbys OPEM turniiri otsa ei pruugigi arusaada, mis, kus ja milllal teised turniirid toimuvad. Mängija, kes külastab on halvimatest kõige halvem lahendus leitud. PM võrdleks seda jalgpalli mänguga, kus pärast poolaega peab rahvas kolima kõrvalstaadionile kuna teine poolaeg toimub seal.

    Mängude valiku poole pealt ma ei öelnud, et peab olema ainult NLHE vaid, et muude mängude konsentratsioon on liiga suur. Oleks piisanud PLO HI ja vajadusel HORSE (viimane ilma tabeli punktideta) ning ülejäänud NLHE, sest kahjuks on juba NLHE mägijate read tegelt üpriski hõredad, rääkimata eksootilised aka 3-draw või 8-game.

    Ja mina isiklikult ei mängi just seepärast, et mängud on laiali. Quitsin HU cashi multisaitingu kuuke tagasi ja ka just seepärast, et mitmes ruumis mängimine ja rahadega majandamine on kõige suurem pain in the ass ning miski kolme näljase turniiri pärast re-deposiitima/installima pokkerituba küll ei hakka.

  16. #36
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Ma saan väga hästi aru kuhu te tüürite aga vaadake nüüd asja reaalselt:
    - ETPF-il on neli toetajat, kes tasuvad võrdselt sponsorahasid, mis tähendab et...
    - ...nad kõik tahaksid, et neid ka koheldakse võrdselt.

    Kui ETPF korraldaks kõik asjad saidil, mida mängijad eelistavad (ehk siis arvatavasti PokerStars), siis mis huvi oleks ülejäänud kolmel ETPFi tegevust toetada?

    Nii jääks järgmistel aastatel ETPF ainsaks toetajaks PokerStars, mis muudaks ETPF naeruväärseks ettevõtmiseks ehk varjatud PokerStarsi PR-firmaks Eestis. See tähendab, et ETPFi pole põhimõtteliselt üldse vaja - Stars võiks Eesti meistrivõistlusi otse korraldada ning korraldada ka ülejäänud Eesti pokkerielu.

    Ainult, et:
    1) Riigi meistrivõistlusi ei peaks korraldama mingi äriettevõte vaid alaliit. Vastasel juhul toimuvad meil igal aastal OO Eesti meistrivõistlused, Pafi Eesti meistrivõistused, Triobeti Eesti meistrivõistlused ning ühelgi tiitlil ei oleks erilist kaalu.
    2) Tänast seisu arvestades ei korraldaks Stars päris kindlasti iseseisvalt mingeid Eesti meistrivõistlusi ehk nad jääksid kokuvõttes lihtsalt pidamata. On see parem lahendus?

    ETPFil on kolm võimalust:
    - Lasta teha valik mängijatel (vaata ülemisi selgitusi)
    - Korraldada avalik konkurss (eelmisel aastal nii tehti ja Stars võitis, kuna pakkus parimaid lisaauhindu). Sel aastal Stars päris kindlasti seda konkurssi ei võidaks ning ma ei hakka avalikult seletama, miks. Hea analüüsivõimega inimesed, kes pokkerielus toimuvat jälgivad, peaksid sellest ise ka aru saama.
    - Kaasata korraldamisesse kõik neli ETPF toetajat. See ei ole ka väga hea variant, kuid ülejäänud kahest hetkel siiski parim.
    Aga praegu on ta ju nelja pokkeritoa PR firma ja tood isegi välja ETPF-i nõrga külje: ETPF-il on vaja pokkeritube rohkem kui liitunud tavaliikmeid ning ETPF teeb kõik, et saada pokkeritubade mitte liikmete soosingut (praegune olukord, mängijatele kõige halvem, pokkeritubadele ja ETPF-ile kõige parem).

    Mis minu arvates on vale ja paneb tundma, et mind kui liiget kasutatakse ära ilma, et ma reaalselt midagi vastu saan ja milleks ma üleüldse pean liige olema, kui sellega piirdub ainult korra aastas Aasta Mängija nominentidele häälte andmine.

  17. #37
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    ETPFil on kolm võimalust:
    - Lasta teha valik mängijatel (vaata ülemisi selgitusi)
    - Korraldada avalik konkurss (eelmisel aastal nii tehti ja Stars võitis, kuna pakkus parimaid lisaauhindu). Sel aastal Stars päris kindlasti seda konkurssi ei võidaks ning ma ei hakka avalikult seletama, miks. Hea analüüsivõimega inimesed, kes pokkerielus toimuvat jälgivad, peaksid sellest ise ka aru saama.
    - Kaasata korraldamisesse kõik neli ETPF toetajat. See ei ole ka väga hea variant, kuid ülejäänud kahest hetkel siiski parim.
    Kui valiku teevad mängijad, tekib olukord, kus ETPF kohtleb kõiki sponsoreid võrdselt edasi, milles probleem? Kas tõesti on vaja panna end situatsiooni, kus ETPF kontrollib kõike, sest vastasel juhul sponsoreid ei huvitaks ETPF tegevus? Praeguse seisuga ei saa öelda, et ETPF tegevus on mängijate huvides, pigem organisatioon kui selline on kaitsepositsioonil ja üritab oma tegevust õigustada. Jääb mulje, et ETPFi tegevusest on huvitatud vaid Eesti live pokkeri aktivistid ja nendega seotud ettevõtted/organisatsioonid.

  18. #38

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga praegu on ta ju nelja pokkeritoa PR firma ja tood isegi välja ETPF-i nõrga külje: ETPF-il on vaja pokkeritube rohkem kui liitunud tavaliikmeid ning ETPF teeb kõik, et saada pokkeritubade mitte liikmete soosingut (praegune olukord, mängijatele kõige halvem, pokkeritubadele ja ETPF-ile kõige parem).
    Olen absoluutselt nõus, et ETPF ei peaks vähemalt ideaalis olema üldse seotud mingite äriettevõtetega ning ka live-meistrivõistlused võiksid toimuda väljaspool kasiinot. Ainuke küsimus on sel juhul vaid selles, et kuna föderatsiooni tegevusega kaasnevad sel juhul (üsnagi arvestatavad) rahalised kulutused, siis kuidas need katta:
    - Tõsta liikmemaksu. Nüüd on küsimus, kas iga klubiliige sooviks tasuda n. €50-100 aastas?
    - Kaasata sponsoriteks Eestis litsentseeritud pokkeritoad neile toetuse eest midagi vastu andes (tänane olukord).
    - Küsida raha teistelt ettevõtetelt, kuid see on palju raskem, sest miks peaks neid huvitama pokkeriföderatsiooni toetamine? Ning kui nad ka toetavad, soovivad nad samuti midagi vastu saada ning see ei pruugi meile samuti meeldida.
    - Föderatsiooni tegevus üldse lõpetada. Ka halb lahendus, sest siis oleme aastas 2009, kus mängijate tuleviku üle otsustab paar ettevõtjat ja valdkonda mittetundvad ametnikud.

    Täna ei ole meie seis selline, et saame valida halva, keskmise ja hea variandi vahel. Põhimõtteliselt saame valida mitme halva variandi vahel ning peame suutma otsustada, milline neist on kõige vähem halb.

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Olen absoluutselt nõus, et ETPF ei peaks vähemalt ideaalis olema üldse seotud mingite äriettevõtetega ning ka live-meistrivõistlused võiksid toimuda väljaspool kasiinot. Ainuke küsimus on sel juhul vaid selles, et kuna föderatsiooni tegevusega kaasnevad sel juhul (üsnagi arvestatavad) rahalised kulutused, siis kuidas need katta:
    - Tõsta liikmemaksu. Nüüd on küsimus, kas iga klubiliige sooviks tasuda n. €50-100 aastas?
    - Kaasata sponsoriteks Eestis litsentseeritud pokkeritoad neile toetuse eest midagi vastu andes (tänane olukord).
    - Küsida raha teistelt ettevõtetelt, kuid see on palju raskem, sest miks peaks neid huvitama pokkeriföderatsiooni toetamine? Ning kui nad ka toetavad, soovivad nad samuti midagi vastu saada ning see ei pruugi meile samuti meeldida.
    - Föderatsiooni tegevus üldse lõpetada. Ka halb lahendus, sest siis oleme aastas 2009, kus mängijate tuleviku üle otsustab paar ettevõtjat ja valdkonda mittetundvad ametnikud.

    Täna ei ole meie seis selline, et saame valida halva, keskmise ja hea variandi vahel. Põhimõtteliselt saame valida mitme halva variandi vahel ning peame suutma otsustada, milline neist on kõige vähem halb.
    Olen ka sinuga nõus aga kui tõesti nelja toa peale saab €3000 kokku OPEM-i jaoks siis tekib mul küsimus, et kas järgmine aasta läheb sama supipott tulele ning lisatakse uut vett peale ehk sööme veel lahjemat suppi? Sel juhul läheb varem või hiljem käiku neljas punkt või ETPF peab muutma oma praegust poliitikat või leidma uusi tuluallikaid.

  20. #40
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Nüüd on küsimus, kas iga klubiliige sooviks tasuda n. €50-100 aastas?
    mnjah, millegipärast ei usu sellesse...
    Pokker never ei muutu alaks, kus pokkerisemud rõõmsalt liikmemaksu maksavad
    ETBF peaks raha saama ikka ideaalis pokkeritubadelt nii, et säiliks ka enda sõltumatus
    Teiseks pokkeirmängijate hulgas liigub ju ringi palju ärimehi või siis inimesi kel on sidemeid jne
    Kas siis nn pokkeirtubade väiselt on rakse sponsoreid leida võrreldes mõne muu alaga?
    Viimati muudetud privador poolt : 01.11.11 at 13:04

Lehekülg 2, kokku 6 EsimeneEsimene 1234 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES