Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 112
  1. #41

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Kui valiku teevad mängijad, tekib olukord, kus ETPF kohtleb kõiki sponsoreid võrdselt edasi, milles probleem? Kas tõesti on vaja panna end situatsiooni, kus ETPF kontrollib kõike, sest vastasel juhul sponsoreid ei huvitaks ETPF tegevus? Praeguse seisuga ei saa öelda, et ETPF tegevus on mängijate huvides, pigem organisatioon kui selline on kaitsepositsioonil ja üritab oma tegevust õigustada. Jääb mulje, et ETPFi tegevusest on huvitatud vaid Eesti live pokkeri aktivistid ja nendega seotud ettevõtted/organisatsioonid.
    Lisaks viimasele lausele veel, et ETPF'i otsustest tunduvad ka kasu saavat vaid küllaltki väike osa mängijaid, kes lasevadki neid eksootilisemaid 4-5 järgulisi turniire ja siis ETPF'i liikmetega seotud ettevõtted. Netigrinderite huvid, kes tegelikult maksavad kaudselt suurema osa ETPF'i eelarvest kinni, on väga julmalt tahaplaanile lükatud. Ma pole tähele pannud küll ühtegi ETPF'i tegevust, mis keskmisele grinderile kasuks tuleks, ikka hõumide seljasügamine.

  2. #42

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tere. Ma olen põhimõtteliselt nõus, et süsteem tundub esmapilgul kohmakas. Ka minu isiklik eelistus oleks veidi erinev:) Samas - kui järgi ei proovi, siis teada ei saa. Ma ise ei ole ka kuigi kindel, et kõigis tubades mängida viitsin. Aga paar päeva veel aega otsustada.

    Kui teise nurga alt vaadata, siis annab praegune süsteem võimaluse OPEM-il osaleda ka neile mängijatele, kes omavad kontot vaid ühes või kahes pokkeritoas, mis ei juhtu olema "suurim"... Ehk siis heavyuser'itele tundub asi kohmakas, aga harrastajale annab see lisavõimaluse. Sest hobimängijale ei pruugi oluline olla ei ranking ega miski HORSE turna, vaid fakt, et ka tema sai osaleda Eesti meistrivistlustel.

    Mis segamängudesse puutub, siis just lives on neid suuremas koguses keeruline teostada - puudub korraldajate arvestatav kompetents ning paraku kardetavasti ka arvestatav mängijahuvi. Ehk siis ka see on eksperiment ning OPEM on nö katsejänes. Mängud, kus numbrid jäävad väga kesisteks, järgmisel aastal kavva ei naase.

    Rankingust ja lisaauhindadest. Igal turnal (peale high-rolleri) on võitjale lisaauhinnaks pääse 2012 EMV-le - see minu arvates loogiline, sest mäng käib ju peamiselt netimeistri tiitlile ning lisaks siis võimalus seda tiitlit ka lives kaitsma minna. High-roller on high-roller ning mängivad need, kel BR lubab.

    ETPFi poolt väja pandud lisaauhindadele kandideerivad ainult ETPF liikmed, kes end eelnevalt regavad. Omamoodi ongi see püüe vaikselt rohkem iseseisvuda ehk siis ETPF paneb ise lisaauhinnad välja ning justnimelt oma liikmetele. Maht 1500eur on just selline, nagu see ETPF eelarvele täna jõukohane on.

    Kokkuvõtteks - kui Ranka ja mitme teise sõnavõtja ennustus läheb täide ning osad turniirid või ka kogu seeria ebaõnnestub, siis on see kindlasti hea õppetund sellest, mida tulevikus teha ei tohi. Kahe nädala pärast saab joone alla tõmmata. Seniks edu!

  3. #43

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas henri72 Vaata postitust

    Kui teise nurga alt vaadata, siis annab praegune süsteem võimaluse OPEM-il osaleda ka neile mängijatele, kes omavad kontot vaid ühes või kahes pokkeritoas, mis ei juhtu olema "suurim"... Ehk siis heavyuser'itele tundub asi kohmakas, aga harrastajale annab see lisavõimaluse. Sest hobimängijale ei pruugi oluline olla ei ranking ega miski HORSE turna, vaid fakt, et ka tema sai osaleda Eesti meistrivistlustel.
    Harrastajatel ei ole OPEM´le peale rahvaturniiri niikuinii asja.

  4. #44

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Aga miks mitte? Minu arusaama järgi ongi pokkeri suure populaarsuse taga fakt, et põhitõed võib kergesti omandada ning lühikeses perspektiivis võib ka igaüks edu saavutada ning seda sõltumata vanusest, kehakaalust või soost. Jah, turniirikava on sel korral varasemast oluliselt spetsiifilisem ning seda just eesmärgiga "skillimeestele" rohkem võimalusi pakkuda, kuid siiski ei peaks me mõttes hobimängijate ees ust kinni panema.

  5. #45

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas henri72 Vaata postitust
    Aga miks mitte? Minu arusaama järgi ongi pokkeri suure populaarsuse taga fakt, et põhitõed võib kergesti omandada ning lühikeses perspektiivis võib ka igaüks edu saavutada ning seda sõltumata vanusest, kehakaalust või soost. Jah, turniirikava on sel korral varasemast oluliselt spetsiifilisem ning seda just eesmärgiga "skillimeestele" rohkem võimalusi pakkuda, kuid siiski ei peaks me mõttes hobimängijate ees ust kinni panema.
    Arvan, et potsataja mõtles, et pigem saaks harrastajale takistuseks buyin.

  6. #46

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Jep, harrastaja mängib minu arust max. 11€ turniire, 33€+ turniirid on ikka juba heavyuser'ite pärusmaa. Õnneks on olemas satikad, starsis leidsin isegi ühe omale peaaegu taskukohase 5€ satika.

  7. #47
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Harrastajad"kodumängijad" vähemalt niipalju kui mina tean, eriti mingi üle 5 euri bi küll välja ei tahaks käia
    Ehk mängida ju võib -ei vaidle vastu-aga raha eriti "sellisele" tegevusele peale ei taheta maksta.
    Aga samas pannaks raha pigem "asisematele" tegevustele

  8. #48
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Ma saan väga hästi aru kuhu te tüürite aga vaadake nüüd asja reaalselt:
    - ETPF-il on neli toetajat, kes tasuvad võrdselt sponsorahasid, mis tähendab et...
    - ...nad kõik tahaksid, et neid ka koheldakse võrdselt.
    minu arust lihtne lahendus oleks münti visata. St. juhuslikul valikul otsustada. Kõigil on 25% võimalus. Kui mina oleksin PAF'i boss, siis oleksin igatahes selle poolt. Kõiki sponsoreid on võrdselt koheldud; meistrikatel osaleb rohkem mängijaid; kõik on happy'd :)

  9. #49

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Kui ma järgmisel aastal veel juhatuses olen, siis on kindel, et see peab toimuma stiilis: kindlaks kuupäevaks kinnistes ümbrikes pakkumised, mis avatakse kindlal tunnil ja kohal ning seal otsustatakse.

    Kindlatel kriteeriumitel vastav pakkumine, kus pannakse hinded vastavalt pakkumise tasemele ja hinnete kogusummas parim võidab. Ehk nagu iga hange.

    Ainuke probleem on, et mida teha liikmetega, kes on seotud mõne toaga, kuid tõenäoliselt on see lahendatav.

  10. #50
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 083

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ainuke probleem on, et mida teha liikmetega, kes on seotud mõne toaga, kuid tõenäoliselt on see lahendatav.
    Peab määrama hääletajaks oma klubist liikme, kellel ei ole seoseid pokkeritoaga.

  11. #51

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas 2ssapaar Vaata postitust
    minu arust lihtne lahendus oleks münti visata. St. juhuslikul valikul otsustada. Kõigil on 25% võimalus. Kui mina oleksin PAF'i boss, siis oleksin igatahes selle poolt. Kõiki sponsoreid on võrdselt koheldud; meistrikatel osaleb rohkem mängijaid; kõik on happy'd :)
    Ok - see on ka võimalus. Aga mis juhtub siis, kui näiteks Stars annaks rankingu kolmele parimale EPT paketti ja Paf mitte midagi ning münt määraks võitjaks Pafi. Me ei jõuaks foorumites seda kisa vist keegi ära kuulata

    Taipupole idee on jälle sisuliselt sama, mis eelmisel aastal tehti, ainult selle vahega, et enne valiku tegemist puudub asjaosalistel "võimalus teisi lobistada". Praktikas puudus eelmisel korral selleks küll eriline vajadus, kuna üks pakkumine oli teistest ikkagi selgelt parem. Kui sel aastal oleks asju niimoodi aetud, siis ma pakun, et võitnud oleks Triobet, kuid ka Olympicul oleksid olnud üsna head võimalused. Paf jäänuks n.ö. "mustaks hobuseks" ning Starsi võit oleks kõige ebatõenäolisem. Ja jälle oleks paljudel nuriseda.

    Ükskõik mida tehakse - alati on neid, kellele lahendus ei meeldi. Ja neidki, kellele meeldib. Kui tänane kõige suurem eksootiliste mängude vihkaja tuleb juhtumisi Triple Sevenis ja HORSE-s Eesti meistriks, siis leiab ta kohe, et tegemist oli ikka väga oluliste turniiride ja tõelise oskusmänguga, kus ta ei pidanud murdma läbi NLH luckboxide laviinist ning sai oma tõelise skilli tsustavalt maksma panna .

  12. #52

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Taipupole idee on jälle sisuliselt sama, mis eelmisel aastal tehti, ainult selle vahega, et enne valiku tegemist puudub asjaosalistel "võimalus teisi lobistada". Praktikas puudus eelmisel korral selleks küll eriline vajadus, kuna üks pakkumine oli teistest ikkagi selgelt parem. Kui sel aastal oleks asju niimoodi aetud, siis ma pakun, et võitnud oleks Triobet, kuid ka Olympicul oleksid olnud üsna head võimalused. Paf jäänuks n.ö. "mustaks hobuseks" ning Starsi võit oleks kõige ebatõenäolisem. Ja jälle oleks paljudel nuriseda.
    Ma ei saa siiani aru, miks Starsi võit oleks olnud kõige ebatõenäolisem? Nad ei olnud huvitatud toetamisest? Kui te oma otsustamisprotsessi natuke läbipaistvamasks teeksite, siis oleks tõenäoliselt nurisemist ka vähem. Praegu räägid mingitest ebamäärastest kriteeriumitest, millest pole eriti võimalik aru saada.

  13. #53
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Sry kui räägitud, aga kas keegi võiks seletada, miks PAF selles kambas sees on?

    Minu jaoks kõige mõistetamatum nähtus ning oleks ainult Stars, Trio ning OO, siis see mitme toa süsteem nii häiriv polekski.

    3 põhituba on varemgi eestlastele promosid korraldanud ning üsnagi hästi tuntud tegijad, kus vist päris paljudel inimestel on juba konto olemas.

    Samas PAFi kohta enne OPEMit väga palju kuulnud polnud. Ei tea, et nad eestlastele mingeid häid promosid oleks korraldanud ning väga ei näe mõtet, miks sinna konto peaks tegema. Samuti Starsi, OO ja Triobeti esindajad on aeg-ajalt Pokkeriprode ja Pokernewsi foorumis inimeste küsimustele pikemalt ja laiemalt vastanud (härra Burget vist rohkem Pokernewsis ning teised Pokkeriprodes). PAFi puhul meenub ainult copy-paste nende supporti ebaproffesionaalsest tööst.

    Hetkel vähemalt endale jääb mulje, et OPEMi kaudu üritatakse endale uusi kasutajaid saada ning promo teha, kuigi varasemalt pole väga selle heaks midagi viitsitud teha.

    E:Kui piltlikult väljenduda, siis võiks enne piruka jagamist ise tainast ka sõtkuda.
    Viimati muudetud vapsik poolt : 01.11.11 at 15:51

  14. #54

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    +1 vapsiku jutule.
    Ennast ka häirib hullult PAF, et just ainuke turniir milles osaleda tahaks (HU) toimub just PAFis.

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 083

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Ok - see on ka võimalus. Aga mis juhtub siis, kui näiteks Stars annaks rankingu kolmele parimale EPT paketti ja Paf mitte midagi ning münt määraks võitjaks Pafi. Me ei jõuaks foorumites seda kisa vist keegi ära kuulata

    Taipupole idee on jälle sisuliselt sama, mis eelmisel aastal tehti, ainult selle vahega, et enne valiku tegemist puudub asjaosalistel "võimalus teisi lobistada". Praktikas puudus eelmisel korral selleks küll eriline vajadus, kuna üks pakkumine oli teistest ikkagi selgelt parem. Kui sel aastal oleks asju niimoodi aetud, siis ma pakun, et võitnud oleks Triobet, kuid ka Olympicul oleksid olnud üsna head võimalused. Paf jäänuks n.ö. "mustaks hobuseks" ning Starsi võit oleks kõige ebatõenäolisem. Ja jälle oleks paljudel nuriseda.

    Ükskõik mida tehakse - alati on neid, kellele lahendus ei meeldi. Ja neidki, kellele meeldib. Kui tänane kõige suurem eksootiliste mängude vihkaja tuleb juhtumisi Triple Sevenis ja HORSE-s Eesti meistriks, siis leiab ta kohe, et tegemist oli ikka väga oluliste turniiride ja tõelise oskusmänguga, kus ta ei pidanud murdma läbi NLH luckboxide laviinist ning sai oma tõelise skilli tsustavalt maksma panna .
    See ei ole ju tegelt mingi võimalus. Mõtlen juhuse tahtel loosimine. See oleks võimalus siis kui näiteks oleks 4 liistu ja kõige pikema liistu saaja korraldab see aasta, järgmise pikkusega järgmine aasta jne. aga pokker on nii muutuv mäng, et 4 aasta pärast puhuvad teised tuuled või 4 aasta pärast on ETPF-i toetamas rohkem või vähem kui 4 pokkerituba.

    Kõike tuleks vaadata mängijate seisukohast, sest mina olen aru saanud, et ETPF on organisatsioon, mis suudab eksisteerida tänu liikmetele ja mille peamine eesmärk on arendada pokkerit Eestis sealjuures lähtuda rohkem mängijate kui pokkeritubade huvidest. Hetkel see on nagu teistpidi :S. Ilma liikmeteta ei oleks ETPF-i!

    Hetkel IMO ETPF käib väga õhukesel jääl. Ühest küljest survestavad teda pokkeritoad ja peab leidma neile kõige parema lahenduse, et ei kaotaks sponsorlust, teisest küljest jälle võetakse vastu väga vähe ja sealjuures vägagi ebapopulaarseid otsuseid. Arvan, et igal ETPF-i haldusüksusesse kuuluva klubiliikmel on ETPF-i suhtes natuke kõrgemad ootused kui ainult sponsorluse otsimine ja meistrivõistluste korraldamine.

    Saan aru, et sina oled põhimõtteliselt sõnumitooja ja siin võiks kasutada väljendit, mida kuulsin esimest korda Tarmonaatorilt: "Hey, dont shoot the messenger" :)

  16. #56

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Sry kui räägitud, aga kas keegi võiks seletada, miks PAF selles kambas sees on?
    Paf on ETPF toetaja võrdsetel alustel ülejäänud kolmega ning tal on täielik õigus "pirukast osa" saada.

    Kusjuures ma ei arva, et mängijaid häirib isegi niivõrd Paf kui selline (mis annab ju ometi eestlastele legaalse mänguvõimaluse kahes võrgustikus), vaid pigem asjaolu, et nad korraldavad erinevaid turniire kahes pokkeritoas (esimene turniir Spade'is ja teine ning kolmas Diamond'is). See muudab süsteemi vist tõesti tiba keeruliseks, mida illustreerib ka fakt, et näiteks mulle saadetakse pidevalt meile ja helistatakse erinevate Pafi küsimustega, uuritakse kuidas kontot avada jne. Eks ma olen ikka aidanud ka...

    Ühe Pafi klienditeenindaja asjatundmatud vastused ei tohiks tegelikult luua pilti tervest pokkeritoast. Andke neile esiteks aega. Ma suhtlen Pafiga üsna sageli ning võin kinnitada, et nad võtavad pokkerit aina tõsisemalt.

  17. #57

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hetkel IMO ETPF käib väga õhukesel jääl. Ühest küljest survestavad teda pokkeritoad ja peab leidma neile kõige parema lahenduse, et ei kaotaks sponsorlust, teisest küljest jälle võetakse vastu väga vähe ja sealjuures vägagi ebapopulaarseid otsuseid. Arvan, et igal ETPF-i haldusüksusesse kuuluva klubiliikmel on ETPF-i suhtes natuke kõrgemad ootused kui ainult sponsorluse otsimine ja meistrivõistluste korraldamine.
    No aga oletame, et ETPF ei oleks mitte mingit pidi seotud ühegi pokkeritoaga. Ja edasi? Meistrivõistlused tuleb ikka ära pidada ning oma pokkerisaiti ETPFil ei ole. Järelikult tuleb teha valik ikkagi nende nelja operaatori vahel ning valituks osutub see, kes parema pakkumise lauale lööb ja pakub mängijatele parimaid hüvesid. Eelmisel aastal valitigi niimoodi Stars; sel aastal oleks nende võit aga väga ebatõenäoline (jätkuvalt ei hakka põhjendama, miks). Ja kokkuvõtteks mängiksime ikkagi kas TB-s, OO-s või Pafis. Jah, mängijatel oleks lihtsam - ei peaks mitme toa vahel jooksma. Samas vingumist oleks ikka tublisti, eriti nagu ma näen - kui võidaks Paf.

    Viimase lause osas olen nõus. Küllap ETPF ka muutub teistes asjades aktiivsemaks, sest ürituste ja meistrivõistluste korraldamine ei ole kindlasti selle organisatsiooni ainuke eesmärk. Järgmise aasta märtsis valitakse ka uus juhatus.

  18. #58
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    pardon my french aga nahhui seda ETPF'i üldse vaja on? kas tehakse ka midagi peale eesti meistrivõistluste korraldamise? miks sellised asjad ei võiks toimida normaalse turumajanduse põhimõttel?

  19. #59

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    +1 ok2aale

    Ranka, tee Eesti Cashgamei Liit.
    Uuel aastal pane OPEM käima.

    problem?

  20. #60

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Toetan samuti ok2aa'd. Ei tule ka ETPF'i tegevusest rohkem midagi meelde peale auhindade jagamise galal, mis kuulu järgi võttis päris olulise osa liidu aastaeelarvest. Auhinnati ka pmst 1 hiti mehi, wp! See on ka kõik. Raske on näha ETPF'ile õigustust, vähemalt praegusel kujul praeguste tegevustega. EMV toimis ka hästi enne ETPF'i ja arvatavasti on eestlastele suunatud promod ka vähenenud ETPF'i sponsoreerimise tõttu.

    Samas teise, paralleelse ja konkureeriva liidu loomisel ka eriti mõtet ei näe. Ülesanded oleks suuresti samad, päris poksi olukorda ei tahaks, kus jagatakse vist 5 erinevat meistritiitlit. Ise paneks ette, et suurendataks oluliselt PP'de osakaalu ETPF'is, kuivõrd PP'des on kõige rohkem tõsisemalt pokkeriga tegelevaid liikmeid (mängijaid), teistes on pmst hobimängijad, freerollerid, "seleebritid" ja ka mõni mängumees. Siit saaks arvatavasti ikka asjalikumat nõu, mis mängijate huvisid puudutab, teistes klubides on ka liiga palju oma ärihuvidega isikuid, mis paratamatult tõmbab otsuseid viltu. Imo pole küll normaalne, kui nt Viljandi mõttemängude klubil vms (mille kohta ei tea paraku midagi) on ETPF'is otsustamisel sama kaal kui PP'del.

Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 12345 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES