Ennustan see aasta OPEM-ile väga suurt läbikukkumist ja väga suureks favoriidiks see aasta on Imre. Esiteks nelja toa vahel pendeldamine on lauslollus. Kui ETPF soovib hoida kõigi nelja toaga soojasid suhteid siis mõelge välja miski ETPF klubide liiga ja jooksutage seda iga hooaeg eraldi toas aga ärge palun solkige OPEM-it nii ära.

Teiseks 13-nest turniirist täpselt 6 on vähem populaarsed ja pigem eksootilised mängud: PLO Hi-Lo, FLH 6max, 8-game, Triple Seven, HORSE ja NLHE 6max High-Roller. Viimane ei ole eksootiline aga sisseost paneb juba osalejate arvule piirangud aga too anyway punne ei anna.

Imre on sellepärast tabelis üks suuremaid liidreid, kuna ta turniiri tulemused NLHE-s on juba aukartust tekitavad ning lisaks oskab ta kõige eelloetud eksootilise mänge - PLO HI-LO, HORSE, 3-Seven, 8-game ja enamus fieldi ees (mis jääb väga väikeseks) on tal väga suur eelis. Kui Kaur osaleb siis oleks see teine suur favoriit antud üritusel. Lisaks paljud head mängijad on öelnud, et ei võta osa, mis veelgi suurendab eelmainitud nimede eelist.

Nimekirjas on ainult üks turniir, mida tasuks mängida kui field tuleb väike: NLHE HU aga 99.9% tõenäosusega ma seda ei mängi, kuna toimib PAF-is (ongame ja boss tuntud urkad) ja anyway olen sel ajal sloveenias.

Oleks minu teha kriipsutaks HORSE tüüpi mängud maha, selle asemele Starsis toimuksid viisakad NLHE turkad, TrioBeti ja OO-sse ka miskid leedide eventid ning paf las teeb oma PLO HI-low ja FL-i. Siis oleks kõik rahul - ainult edetabeli liidrid peavad kuskil urgastesse mängima minema, et punne püüda :)