Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 112

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Ma saan väga hästi aru kuhu te tüürite aga vaadake nüüd asja reaalselt:
    - ETPF-il on neli toetajat, kes tasuvad võrdselt sponsorahasid, mis tähendab et...
    - ...nad kõik tahaksid, et neid ka koheldakse võrdselt.

    Kui ETPF korraldaks kõik asjad saidil, mida mängijad eelistavad (ehk siis arvatavasti PokerStars), siis mis huvi oleks ülejäänud kolmel ETPFi tegevust toetada?

    Nii jääks järgmistel aastatel ETPF ainsaks toetajaks PokerStars, mis muudaks ETPF naeruväärseks ettevõtmiseks ehk varjatud PokerStarsi PR-firmaks Eestis. See tähendab, et ETPFi pole põhimõtteliselt üldse vaja - Stars võiks Eesti meistrivõistlusi otse korraldada ning korraldada ka ülejäänud Eesti pokkerielu.

    Ainult, et:
    1) Riigi meistrivõistlusi ei peaks korraldama mingi äriettevõte vaid alaliit. Vastasel juhul toimuvad meil igal aastal OO Eesti meistrivõistlused, Pafi Eesti meistrivõistused, Triobeti Eesti meistrivõistlused ning ühelgi tiitlil ei oleks erilist kaalu.
    2) Tänast seisu arvestades ei korraldaks Stars päris kindlasti iseseisvalt mingeid Eesti meistrivõistlusi ehk nad jääksid kokuvõttes lihtsalt pidamata. On see parem lahendus?

    ETPFil on kolm võimalust:
    - Lasta teha valik mängijatel (vaata ülemisi selgitusi)
    - Korraldada avalik konkurss (eelmisel aastal nii tehti ja Stars võitis, kuna pakkus parimaid lisaauhindu). Sel aastal Stars päris kindlasti seda konkurssi ei võidaks ning ma ei hakka avalikult seletama, miks. Hea analüüsivõimega inimesed, kes pokkerielus toimuvat jälgivad, peaksid sellest ise ka aru saama.
    - Kaasata korraldamisesse kõik neli ETPF toetajat. See ei ole ka väga hea variant, kuid ülejäänud kahest hetkel siiski parim.
    Aga praegu on ta ju nelja pokkeritoa PR firma ja tood isegi välja ETPF-i nõrga külje: ETPF-il on vaja pokkeritube rohkem kui liitunud tavaliikmeid ning ETPF teeb kõik, et saada pokkeritubade mitte liikmete soosingut (praegune olukord, mängijatele kõige halvem, pokkeritubadele ja ETPF-ile kõige parem).

    Mis minu arvates on vale ja paneb tundma, et mind kui liiget kasutatakse ära ilma, et ma reaalselt midagi vastu saan ja milleks ma üleüldse pean liige olema, kui sellega piirdub ainult korra aastas Aasta Mängija nominentidele häälte andmine.

  2. #2

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Aga praegu on ta ju nelja pokkeritoa PR firma ja tood isegi välja ETPF-i nõrga külje: ETPF-il on vaja pokkeritube rohkem kui liitunud tavaliikmeid ning ETPF teeb kõik, et saada pokkeritubade mitte liikmete soosingut (praegune olukord, mängijatele kõige halvem, pokkeritubadele ja ETPF-ile kõige parem).
    Olen absoluutselt nõus, et ETPF ei peaks vähemalt ideaalis olema üldse seotud mingite äriettevõtetega ning ka live-meistrivõistlused võiksid toimuda väljaspool kasiinot. Ainuke küsimus on sel juhul vaid selles, et kuna föderatsiooni tegevusega kaasnevad sel juhul (üsnagi arvestatavad) rahalised kulutused, siis kuidas need katta:
    - Tõsta liikmemaksu. Nüüd on küsimus, kas iga klubiliige sooviks tasuda n. €50-100 aastas?
    - Kaasata sponsoriteks Eestis litsentseeritud pokkeritoad neile toetuse eest midagi vastu andes (tänane olukord).
    - Küsida raha teistelt ettevõtetelt, kuid see on palju raskem, sest miks peaks neid huvitama pokkeriföderatsiooni toetamine? Ning kui nad ka toetavad, soovivad nad samuti midagi vastu saada ning see ei pruugi meile samuti meeldida.
    - Föderatsiooni tegevus üldse lõpetada. Ka halb lahendus, sest siis oleme aastas 2009, kus mängijate tuleviku üle otsustab paar ettevõtjat ja valdkonda mittetundvad ametnikud.

    Täna ei ole meie seis selline, et saame valida halva, keskmise ja hea variandi vahel. Põhimõtteliselt saame valida mitme halva variandi vahel ning peame suutma otsustada, milline neist on kõige vähem halb.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Netipokkeri Eesti meistrivõistlused toimuvad novembris

    Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Olen absoluutselt nõus, et ETPF ei peaks vähemalt ideaalis olema üldse seotud mingite äriettevõtetega ning ka live-meistrivõistlused võiksid toimuda väljaspool kasiinot. Ainuke küsimus on sel juhul vaid selles, et kuna föderatsiooni tegevusega kaasnevad sel juhul (üsnagi arvestatavad) rahalised kulutused, siis kuidas need katta:
    - Tõsta liikmemaksu. Nüüd on küsimus, kas iga klubiliige sooviks tasuda n. €50-100 aastas?
    - Kaasata sponsoriteks Eestis litsentseeritud pokkeritoad neile toetuse eest midagi vastu andes (tänane olukord).
    - Küsida raha teistelt ettevõtetelt, kuid see on palju raskem, sest miks peaks neid huvitama pokkeriföderatsiooni toetamine? Ning kui nad ka toetavad, soovivad nad samuti midagi vastu saada ning see ei pruugi meile samuti meeldida.
    - Föderatsiooni tegevus üldse lõpetada. Ka halb lahendus, sest siis oleme aastas 2009, kus mängijate tuleviku üle otsustab paar ettevõtjat ja valdkonda mittetundvad ametnikud.

    Täna ei ole meie seis selline, et saame valida halva, keskmise ja hea variandi vahel. Põhimõtteliselt saame valida mitme halva variandi vahel ning peame suutma otsustada, milline neist on kõige vähem halb.
    Olen ka sinuga nõus aga kui tõesti nelja toa peale saab €3000 kokku OPEM-i jaoks siis tekib mul küsimus, et kas järgmine aasta läheb sama supipott tulele ning lisatakse uut vett peale ehk sööme veel lahjemat suppi? Sel juhul läheb varem või hiljem käiku neljas punkt või ETPF peab muutma oma praegust poliitikat või leidma uusi tuluallikaid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES