Tsitaat Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
Olen absoluutselt nõus, et ETPF ei peaks vähemalt ideaalis olema üldse seotud mingite äriettevõtetega ning ka live-meistrivõistlused võiksid toimuda väljaspool kasiinot. Ainuke küsimus on sel juhul vaid selles, et kuna föderatsiooni tegevusega kaasnevad sel juhul (üsnagi arvestatavad) rahalised kulutused, siis kuidas need katta:
- Tõsta liikmemaksu. Nüüd on küsimus, kas iga klubiliige sooviks tasuda n. €50-100 aastas?
- Kaasata sponsoriteks Eestis litsentseeritud pokkeritoad neile toetuse eest midagi vastu andes (tänane olukord).
- Küsida raha teistelt ettevõtetelt, kuid see on palju raskem, sest miks peaks neid huvitama pokkeriföderatsiooni toetamine? Ning kui nad ka toetavad, soovivad nad samuti midagi vastu saada ning see ei pruugi meile samuti meeldida.
- Föderatsiooni tegevus üldse lõpetada. Ka halb lahendus, sest siis oleme aastas 2009, kus mängijate tuleviku üle otsustab paar ettevõtjat ja valdkonda mittetundvad ametnikud.

Täna ei ole meie seis selline, et saame valida halva, keskmise ja hea variandi vahel. Põhimõtteliselt saame valida mitme halva variandi vahel ning peame suutma otsustada, milline neist on kõige vähem halb.
Olen ka sinuga nõus aga kui tõesti nelja toa peale saab €3000 kokku OPEM-i jaoks siis tekib mul küsimus, et kas järgmine aasta läheb sama supipott tulele ning lisatakse uut vett peale ehk sööme veel lahjemat suppi? Sel juhul läheb varem või hiljem käiku neljas punkt või ETPF peab muutma oma praegust poliitikat või leidma uusi tuluallikaid.