Tere. Ma olen põhimõtteliselt nõus, et süsteem tundub esmapilgul kohmakas. Ka minu isiklik eelistus oleks veidi erinev:) Samas - kui järgi ei proovi, siis teada ei saa. Ma ise ei ole ka kuigi kindel, et kõigis tubades mängida viitsin. Aga paar päeva veel aega otsustada.

Kui teise nurga alt vaadata, siis annab praegune süsteem võimaluse OPEM-il osaleda ka neile mängijatele, kes omavad kontot vaid ühes või kahes pokkeritoas, mis ei juhtu olema "suurim"... Ehk siis heavyuser'itele tundub asi kohmakas, aga harrastajale annab see lisavõimaluse. Sest hobimängijale ei pruugi oluline olla ei ranking ega miski HORSE turna, vaid fakt, et ka tema sai osaleda Eesti meistrivistlustel.

Mis segamängudesse puutub, siis just lives on neid suuremas koguses keeruline teostada - puudub korraldajate arvestatav kompetents ning paraku kardetavasti ka arvestatav mängijahuvi. Ehk siis ka see on eksperiment ning OPEM on nö katsejänes. Mängud, kus numbrid jäävad väga kesisteks, järgmisel aastal kavva ei naase.

Rankingust ja lisaauhindadest. Igal turnal (peale high-rolleri) on võitjale lisaauhinnaks pääse 2012 EMV-le - see minu arvates loogiline, sest mäng käib ju peamiselt netimeistri tiitlile ning lisaks siis võimalus seda tiitlit ka lives kaitsma minna. High-roller on high-roller ning mängivad need, kel BR lubab.

ETPFi poolt väja pandud lisaauhindadele kandideerivad ainult ETPF liikmed, kes end eelnevalt regavad. Omamoodi ongi see püüe vaikselt rohkem iseseisvuda ehk siis ETPF paneb ise lisaauhinnad välja ning justnimelt oma liikmetele. Maht 1500eur on just selline, nagu see ETPF eelarvele täna jõukohane on.

Kokkuvõtteks - kui Ranka ja mitme teise sõnavõtja ennustus läheb täide ning osad turniirid või ka kogu seeria ebaõnnestub, siis on see kindlasti hea õppetund sellest, mida tulevikus teha ei tohi. Kahe nädala pärast saab joone alla tõmmata. Seniks edu!