Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9

Teema: Pio grupp

  1. #1

    Pio grupp

    Tere,

    Otsin teisi pokkerimängijaid kes kasutavad Pio Solverit enda mängu arendamiseks.
    Olen ise NL50 mängija kes shotib varsti NL100. Võtan enda arengut tõsiselt ja teen igapäevaselt tööd mängu arengu nimel. Kui keegi veel siin on Pio aktiivne kasutaja siis võiksid skype jätta PM'i või siia. Kui rohkem huvitatuid, teeks väikese aga aktiivse grupi.

    Kui mõni aktiivne NL200+ mängija heade tulemustega huvitatud, aga pole Pio litsentsi, siis võin enda teist litsentsi jagada.

    Parimat

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Pio grupp

    Ise kasutan SimplePostFlopi ja mulle tundus see kasutajasõbralikum kui Pio. Up to 25bb teinud ainult though.

  3. #3
    Vana Tegija
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: Pio grupp

    ranka bani see clown ära juba.

  4. #4

    Re: Pio grupp

    Tsitaat Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
    ranka bani see clown ära juba.
    Ennast pole pointi bannida ju.

    Ma arvan, et 200+ peaks PIO kohustuslik olema.
    Viimati muudetud gamblingFTW poolt : 04.10.16 at 01:03

  5. #5

    Re: Pio grupp

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    Ennast pole pointi bannida ju.

    Ma arvan, et 200+ peaks PIO kohustuslik olema.
    Kas just kohustuslik, saab vabalt ka ilma tõenäoliselt. Kõikide solveritega on see probleem (või hea külg, oleneb mis nurga alt vaadata), et lahendused on inimajule way liialt keerulised. Mängijad kipuvad üle õppima ja rikuvad enda mängu täiesti ära, ei osata nendest lahendustest välja võtta infot mida enda mängu lisada. Sellepärast ongi hea teha väikeses grupis neid lahendusi. Mitu pead on mitu pead, üksinda on see väga ohtil rabbid hole.

  6. #6

    Re: Pio grupp

    mul endal olnud sama probleem piosolveriga (kusjuures ise kasutanud aint tasuta versiooni st turn+river ning samas vaadand ka rios pio videoid), et hakkan seda lahenduste loogikat kasutama liiga tihti ja kuna väga palju on vaja teha eeldusi, siis reaalajas laiade rangedega spottides ei suuda ma eales täpseid eeldusi teha ja seetõttu võivad suured vead sisse tekkida. Ütleme, et riveris shovetakse mingis spotis näkku ja ma tunnen (kogemuste ja statside põhjal) ära, et playerpool konstrueerib oma eelnevate tänavate rangesid nii, et nad suures ulatuses kas overblufivad ja underblufivad. Kui aga hakata sama spotti pio loogikaga peas lahendama, siis ei suuda ma selle 30 seki vms jooksul sellisele järeldusele jõuda, mis max ev annaks (kui just enam vähem analoogne spot pole pähe õpitud).

  7. #7
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Pio grupp

    Tsitaat Algselt postitas Vincit Vaata postitust
    Tere,

    Otsin teisi pokkerimängijaid kes kasutavad Pio Solverit enda mängu arendamiseks.
    Olen ise NL50 mängija kes shotib varsti NL100. Võtan enda arengut tõsiselt ja teen igapäevaselt tööd mängu arengu nimel. Kui keegi veel siin on Pio aktiivne kasutaja siis võiksid skype jätta PM'i või siia. Kui rohkem huvitatuid, teeks väikese aga aktiivse grupi.

    Kui mõni aktiivne NL200+ mängija heade tulemustega huvitatud, aga pole Pio litsentsi, siis võin enda teist litsentsi jagada.

    Parimat
    Oluline on õppida ka populatsiooni tudma.

  8. #8

    Re: Pio grupp

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Oluline on õppida ka populatsiooni tudma.
    Käivad käsikäes, lihtsalt tuimalt Pio taguda on sama tulemuslik kui käega lihtsalt taguda. Mõnus küll aga tulemust pole.
    Pigem rikud oma mängu. Population + nodelocking on imo asjad mis annavad tulemust

    Edit: kuidagi ignore listi ka siin saab kasutajaid panna? (dont feed the troll aga korraks siiski)
    Viimati muudetud Vincit poolt : 04.10.16 at 22:19

  9. #9
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: Pio grupp

    Vajuta nime peale ja siis ignore list

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES