Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 16, kokku 16
  1. #1

    EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    http://www.pokertube.com/free-poker-...07_Madrid_ep21


    Pokertubesse ilmus eelmise hooaja grande finaali osa, kus Ivan Freitez pm "sõidab lauast üle".
    Alguses obv ta teeb "mind järgi", suckoudib iga nurga alt, aga kuidas kommenteerite ühte antud jaotust:

    Käsi algab 37:00 ajal. (NB! soovitan eelnevad 37minutit läbi vaadata)

    Kommentaare? :D
    Mis arvate sellest, et turniiridirektor hoiatas vastast selle liigutuse kohta?

    Väga huvitav jaotus imo
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 25.10.11 at 21:09

  2. #2
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Videot ei vaadanud, aga nime järgi nagu meeles siis on see tyyp tont angelshooter ju?
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 25.10.11 at 21:12 Põhjus: vist ongi sama video lol

  3. #3

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Jah, aga print on print :D or what

  4. #4
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    seda kätt siin foorumis juba korra arutatud mingisuguses teemas.

  5. #5
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    seda kätt siin foorumis juba korra arutatud mingisuguses teemas.
    Yep, 2+2 ka pikk arutelu sellest: http://forumserver.twoplustwo.com/29...-seen-1072044/

  6. #6

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Ty lingi eest (Y)

  7. #7

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Väga ebaeetiline minu arust. Nägid terve laua reaktsiooni??? Tuua vabanduseks " no speak English"... wtf nagu? Enne pidevalt küsis how much ja numbritest sai küll aru. Ja floori poolt täiesti õige öelda mängijatele, kuna ta on seda juba kaks korda varem kasutanud ja alati nutsiga. Floor oli ka ilmselgelt närvis. Terve laud ilusti tiltis ka kohe :D. Ma viskaks nupud kokku ja sõidaks luuki värdjale :D

  8. #8
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Pärnu Olympicu ürituse side-SNG 'l mingi vanamees tegi sarnast asja, shoves preflop ja siis üritas stacki tagasi võtta, diiler ütles, et peab sisse jääma. Keegi ei callinud ja lammas näitas ette KK :S

  9. #9

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    eriti inetu tegu ja eriti läbi mõtlemata.
    1. oled seda juba mitu korda teinud ja seda muuvi teadis ka tema vastane, keda oli enne kõnealust jaotust hoiatatud.
    2. kõrval seisab turniiridirektor, kes teab sellest.
    3. käe käigu järgi oleks ta selle calli nagunii saanud.
    4. oinas -sa oled TV lauas. ei mõtle oma hilisemale imagole ja võidu puhul on kindel, et temast küll oma riiki esindavat Team Prod ei tehta. lisaks kuidas suhtuvad sinusse kõik mängijad hilisematel turniiridel? tuumik on ept-del suht sama. need lisachipid, mis ta selle liigutusega printis ei saa kuidagi seda miinuspoolt korvata. noh ja siis lisaks see tühine eetika ka......

  10. #10
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Siin on selgelt väga räige angle, kuid kuidas suhtute tahtmatutesse vigadesse live pokkeris (acting out of turn jms algaja vead tulenevalt vähesest kogemusest)?

  11. #11

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    1. õppivad algajad, kes pole varem vb lives mänginud (pole ka vb kuskil harjutada, aga kuskil ju ikkagi peab mängima ja proovima) ja teevad kogenematusest vahel vigu - np, arusaadav, et kogemata ja harjutamine teeb meistriks. elab üle.
    2. täiesti juua täie kelod öistes cashi laudades, kes mängu ei jälgi, reeglitest on pohhui ja õigust jääb veel ülegi, üsna närvi ajab, samas on nad suured fishid ning tihti peale jätavad lauda mitmeid buyinne, ajavad haigelt närvi vahel, aga samas see klots on seda väärt.

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Väga ebaeetiline minu arust. Nägid terve laua reaktsiooni??? Tuua vabanduseks " no speak English"... wtf nagu? Enne pidevalt küsis how much ja numbritest sai küll aru. Ja floori poolt täiesti õige öelda mängijatele, kuna ta on seda juba kaks korda varem kasutanud ja alati nutsiga. Floor oli ka ilmselgelt närvis. Terve laud ilusti tiltis ka kohe :D. Ma viskaks nupud kokku ja sõidaks luuki värdjale :D
    +1

    Jobu teguviis.. Ja miks ma pole üllatunud, et see kaabakast donkar jookseb nagu Forest Gump.

  13. #13

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Väga ebaeetiline minu arust. Nägid terve laua reaktsiooni??? Tuua vabanduseks " no speak English"... wtf nagu? Enne pidevalt küsis how much ja numbritest sai küll aru. Ja floori poolt täiesti õige öelda mängijatele, kuna ta on seda juba kaks korda varem kasutanud ja alati nutsiga. Floor oli ka ilmselgelt närvis. Terve laud ilusti tiltis ka kohe :D. Ma viskaks nupud kokku ja sõidaks luuki värdjale :D
    ROFLLLLLLLLLLL :D hahahaha
    no obv, et ebaeetiline. Samas peab arvestama sellega et mida aeg edasi, siis otsitakse alati võimalusi, kuidas saada "kergemini" chippe.

    Laud oli rõvedalt tiltis :D.

    Mulle meeldis Kremseri (turna peadire) lahendus, just see et ta mainis, et ta San Remos tegi samamoodi mitmeid kordi, kõik korrad calliti ja KÕIK korrad ta näitas epic nutsi.
    Aga ma ei saa aru, miks selle eest Bänni ei saa, ala 1 ring pausi. Kui teed veel, saad 2-3 (või ajaliselt). USAs oleks ta kindlasti pausile saanud :)

  14. #14

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    eriti inetu tegu ja eriti läbi mõtlemata.
    1. oled seda juba mitu korda teinud ja seda muuvi teadis ka tema vastane, keda oli enne kõnealust jaotust hoiatatud.
    2. kõrval seisab turniiridirektor, kes teab sellest.
    3. käe käigu järgi oleks ta selle calli nagunii saanud.
    4. oinas -sa oled TV lauas. ei mõtle oma hilisemale imagole ja võidu puhul on kindel, et temast küll oma riiki esindavat Team Prod ei tehta. lisaks kuidas suhtuvad sinusse kõik mängijad hilisematel turniiridel? tuumik on ept-del suht sama. need lisachipid, mis ta selle liigutusega printis ei saa kuidagi seda miinuspoolt korvata. noh ja siis lisaks see tühine eetika ka......


    THIS

    /THREAD
    Venna timing oli lihtsalt epicult vale :d

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Mulle jäi mulje, et ta sai laua tilti aetud ja see võis talle tuua lisaväärtust short term. Aga jah naljakas, kuidas ta välimuselt juba enne seda käiku meenutas totaalset kaabakat:D

  16. #16
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: EPT7 - Madriidi Grande Finale - huvitav jaotus

    Tüüp võiks nüüd seda lüket bluffidega balansseerima hakata :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES