Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 73

Teema: Lennukid

  1. #21
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Lennukid

    kusjuures, kõndisin mingis lennujaamas ka sellisest letist mööda nagu ala "drink that helps u land", mingi sinine ollus sellises sheigi pudelis, ilmselt mingi overvalued pask, mis töötab samamoodi nagu iga muu vedelik.

  2. #22
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Lennukid

    Ise olen ühel tripil Hollandis käinud lennukiga. Ei olnud üldse hirmus, kellele autoga gaasi tallata meeldib, siis need naudivad õhkutõusu kõige enam vast, stardirajal surub istmesse mingiks viieks sekundiks. Lend ise oli rahulik, müra häiris kõige rohkem lennukis. Sai lennusigarette ka proovitud, 6euri maksid 10tk, nagu mingi vatist pulgad millel auk sees, siis imed õhku läbi sellest. Täielik raha raiskamine, aga proovida oli vaja.

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Lennukid

    Huvitav, kas neid elektroonilisi suitse võib lennukis teha?

  4. #24
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Lennukid

    Kui ükskord Iirimaalt tagasi Ryanairiga ja mööda pikki koridore lennuki juurde kõndisin, siis kuulsin, kuidas üks eespool kõndiv inimene teiselt küsisi, et kas too teab, miks Ryanairi lennud nii odavad on. Teine muidugi ei osanud vastata, kuid vastus oli, et me krt kõnnime pool maad, et lennuki peale saada.

    Ja siis üks link, kus on lennuliiklus realtime's näha.

    ( Click to show/hide )


  5. #25
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lennukid

    Paar teravamat elamust:

    1) Virgini Havana-London lend. Boeing 777. Lend 11 km peal, täiesti perfektne ilm. Hakatakse toitu serveerima. Järsku kaob põhi täiega alt ja tükk aega vabalangemist. Salong sööke-jooke jms paska täis, inimesed karjuvad. Ebameeldiv.

    2) Lufthansa Helsinki-Frankfurt lend, B 747. Midagi läks pekki maandumisel. Lennuk laksas nii kõvasti vastu maad, et põrkas õhku tagasi. Perse oli valus, tundus, et telik ka terveks ei jäänud.

    3) Philippines Airlines. Random väike lennuk, siselend. Maadumine väga probleemses kohas, ca. 1/3 kordadest ei pidanud lennud seal üldse maha tulema. Tugev tuul, vee ääres ja väga lühike rada. Lennuk tuli kärtsuga alla, pressis rattad blokki ja viskas külje ette kergelt. Päästeautodel juba vilkurid sees (võib-olla on seal tavaline, no idea), saime paar meetrit enne raja lõppu pidama.

    4) Finnairi NY-Helsinki lend, Airbus 330. Rootsi rannikul sai äikesetormis välguga otsetabamuse. Suhteliselt terav elamus ja harva juhtub. Isegi äriklassi cabin crew hulgas (kõik 40+ tädid) oli vaid üks, kel oli varem ette tulnud. Kui mu olematu soome keele oskus mind alt ei vedanud.

    5) AA, NY-Cleveland lend, mingi näru väike lennuk. Äikesetormi lähenedes üritasime üles saada. Järjekorras ligi 100 lennukit, ooteaeg paar tundi. Õnnestus ühe A380-i jet streami sattuda, peaaegu vajutas meie võrri külili. Lõpuks pidime üldse tagasi pöörduma, sest pideva re-routimise peale sai kütus otsa ja poleks kohale jõudnud.

    Euroopa ebameeldivamatest maandumiskohtadest mainiks kindlasti ära Sarajevo. Mägede vahel orus ja alati väga keerulised tuuled. Bumpy ride garanteeritud.

  6. #26
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Lennukid

    mingi 9x vist lennukiga lennanud, esimene kord eesti väikeste 737'tega vms.. tõmme istmesse on tõesti mõnus... suurte kontinentide vahelistega sellist tõmmet ei ole.. Ukrainas maandudes oli räme tuul ja lennuk kõikus ja värises kõvasti, aga kuna ma ei teadnud, kas see on normaalne või mitte, siis karta ei osanud, kui ära maandus siis rahvas plaksutas ja tibinas mul ütles, et see oli ikka suht raske maanudmine. Mingi paaritunnised lennud on OK ära lennata, jõuab ehk isegi veidi magada, aa mingi 10h kandis lennud.. alati vaata et sularaha oleks kaasas, sest ca iga kolme tunni tagant on vaja paar viskit osta, et see pikk ots turistiklassis üle elada, tõmbad viskid sisse ja magad või vaatad filmi ja elu on lill. Kui kuskil põhjamaades on kehv ilm ja jääd järgmisest lennust maha, siis enamasti saad väga kena hotellitoa ja kenad lõuna/õhtu/hommikusöögid... kuskil USAs vms on paras crap.. aga see vast sõltub ka millise kompanii lennukiga lendad... kartnud lendamist kunagi ei ole ja ei tasu ka karta.

  7. #27
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Lennukid

    plaksutatakse igal maandumisel, mitte sp et rasked olud.
    ise olen teinud Tartu-Tallinn; Tallinn-London London-Barca; Barca-London; London-Tallinn ja veel ühe edasi tagasi Tallinn-London aga hirmu pole kunagi olnud. Mu arust kõige hullem peaks olema lennuki peale minemine. Kui juba õhus oled siis ei tohiks ju enam midagi karta :D kui juba minek on siis lähed ka seal pole sul enam midagi teha. Aga jah, mõttetu karta sellist asja minu arust.
    Lisaks hakkasin mõtlema, minu arust on isegi õhtul Tallinnast Tartu ekspressbussiga hirmsam tulla kui lennata :D

  8. #28
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lennukid

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust

    Ja siis üks link, kus on lennuliiklus realtime's näha.

    ( Click to show/hide )

    Decent hunnik.

    ( Click to show/hide )

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Lennukid

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Decent hunnik.

    ( Click to show/hide )
    Lennuki peale klikkides näeb ka seda, mis firmaga tegu, kui kõrgel ja kui kiiresti lendab ning kust kuhu see parajasti teel on.

  10. #30

  11. #31
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lennukid

    Plaksutamine on 90% charterite teema. Liinilennukis juhtub vahel kui peal on suur seltskond asiaate või slaavlasi, kes lendavad koos. Palju põnevam on kui lennukis cabin crew juhtimisel kogu seltskond organiseeritult karaoket laulma hakkab. Asiaadid on vahel täiega naljakad.

  12. #32
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Lennukid

    24h lennutraffic üle maailma, iga kollan täpp tähistab siis lennukit..


  13. #33

    Re: Lennukid

    Ma ka migni 10+ korda lennanud .. mingi 5a tagasi bkk'st tagasi tullest hakkas ajuvabalt raputama kogu lemaine .. tra asjad lendasid etc .. polnud just kõige meeldivam tunne .. mudu korrad ok kõik olnd (va kui egiptusets tulls ei osanud mingi daun maanduda lennukiga)

  14. #34
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lennukid

    Mitte otseselt lennu endaga seotud, aga üks väheseid kordi, kui olen pidanud ise kangelast mängima: Singapur-Hong Kong lend. Minu kõrval tukub mingi paks hiina tädi. Üks hetk tuleb tema juurde mingi noor tüüp, ka hiinlane. Üritab tädi äratada, see magab edasi. Järsku lendab tüübil katus ära, hakkab röökima oma keeles. Tõmbab kusagilt välja noa (selle nüri käki, mis lennukites antakse) ja paneb selle ENDALE kõrile. Karjub täie pasaga edasi. Kõik ilgelt sapsu täis. Ma istusin täpselt selle tädi ja vahekäigu vahel. Võtsin siis rihma lahti ja tõusin aeglaselt ja rahulikult püsti. Et nagu eest ära tulla. Õnneks tüüp oli üsna rääbis, minust 15 kg kergem. Ilma erilist plaani omamata nägin võimalust tal nuga käest ära võtta. Rabasin siis randmest kinni ja surusin käe allapoole. Tüüp rabeles, aga polnud ilmselgelt isegi valmis nuga kasutama. Siis tuli üks 70-aastane vana appi ka. Varsti leiti cabin crew hulgast 2 härrat, kes tüübi äriklassi vedasid. Ma ei usu, et ta pidi selle eest juurde maksma. Kokkuvõttes üsna väikese reaalse ohu kohta kogemus nagu filmis.

  15. #35
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: Lennukid

    Mulle meeldib lennata.

  16. #36

    Re: Lennukid

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust

    Ja siis üks link, kus on lennuliiklus realtime's näha.

    ( Click to show/hide )

    Ameerikas kuidagi jube vaikne, magavad vist alles ?

  17. #37
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Lennukid

    sry for OT

    tolmuahv mis saartel sa käisid filipiinidel ja kuidas meeldis ? Jaanuaris omal plaanis Boracay ja Palawan

  18. #38
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Lennukid


  19. #39
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lennukid

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    sry for OT

    tolmuahv mis saartel sa käisid filipiinidel ja kuidas meeldis ? Jaanuaris omal plaanis Boracay ja Palawan
    Seesama Manila-Caticlani lend, millega pool Eestit on Boracayl käinud. Kui tugevat küljetuult saad maandumisel, siis on elamus garanteeritud.

  20. #40

    Re: Lennukid

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Mitte otseselt lennu endaga seotud, aga üks väheseid kordi, kui olen pidanud ise kangelast mängima: Singapur-Hong Kong lend. Minu kõrval tukub mingi paks hiina tädi. Üks hetk tuleb tema juurde mingi noor tüüp, ka hiinlane. Üritab tädi äratada, see magab edasi. Järsku lendab tüübil katus ära, hakkab röökima oma keeles. Tõmbab kusagilt välja noa (selle nüri käki, mis lennukites antakse) ja paneb selle ENDALE kõrile. Karjub täie pasaga edasi. Kõik ilgelt sapsu täis. Ma istusin täpselt selle tädi ja vahekäigu vahel. Võtsin siis rihma lahti ja tõusin aeglaselt ja rahulikult püsti. Et nagu eest ära tulla. Õnneks tüüp oli üsna rääbis, minust 15 kg kergem. Ilma erilist plaani omamata nägin võimalust tal nuga käest ära võtta. Rabasin siis randmest kinni ja surusin käe allapoole. Tüüp rabeles, aga polnud ilmselgelt isegi valmis nuga kasutama. Siis tuli üks 70-aastane vana appi ka. Varsti leiti cabin crew hulgast 2 härrat, kes tüübi äriklassi vedasid. Ma ei usu, et ta pidi selle eest juurde maksma. Kokkuvõttes üsna väikese reaalse ohu kohta kogemus nagu filmis.

Lehekülg 2, kokku 4 EsimeneEsimene 1234 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES