Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 73

Teema: Lennukid

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Lennukid

    otsustasin teema luua, kuna olen ise suur lennufoob ja ootan siia teemasse kõikide inimeste kogemusi lendamisega seoses. minu üks eesmärkidest on see, et võimalkult palju kuulda äpardusdest ja ise minna järgmise lennuki peale. sellist eneseületamise teraapiat ma arvan kõikse parimaks ravimiks olevat. ühesõnaga kõik lennundusega seotud siia.

  2. #2
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Lennukid

    sul on suurem võimalus jääda teen toidupoodi auto alla, kui lennuõnnetusse sattuda.

  3. #3
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Lennukid

    need toidupoodi massinad on ka suht kahtlased, aga teps neist mitte juttu pole.

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Lennukid

    Olen 100++ korda lennanud, pole kordagi midagi jubedat veel juhtunud. Aga neid "noobe" on kyll naljakas vaadata teinekord, hoiavad tunde kramplikult kaetugedest kinni ja higistavad :-D

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Lennukid

    suht sama mis vennikesel. Minu regular teema muidugi, et tunnen end alati liiga enesekindlalt ja päris tihti tuleb ette, mil jõuan viimase 5 minuti jooksul lennukisse. Uus-Meremaal ei saanud näiteks oma pagasit ära anda, kuna magasin lennujaamas oma aja maha.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Lennukid

    Pole kordagi lennanud veel ja tunnen ennast nagu BA Baracus. Ma ei tea millal ma selle esimese lennu ära julgen teha, aga millalgi vist peab ikkagi. Tuleb tina panna enne lendu.

  7. #7
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P Kasutaja noname avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 366

    Re: Lennukid

    Tsitaat Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Pole kordagi lennanud veel ja tunnen ennast nagu BA Baracus. Ma ei tea millal ma selle esimese lennu ära julgen teha, aga millalgi vist peab ikkagi. Tuleb tina panna enne lendu.
    Mulle tuli meelde sõbra küllatulek Hispaaniasse.
    Ta polnud ka ennem lennanud ja võttis veits napsu enne lendu.
    Lennukis võttis julgustuseks veel peale ja kui Saksamaale jõudis,oli parajalt täis.
    Kuna Hispaania lennuni oli mitu tundi aega,mõtles veel baarist ka läbi käia kuskil lennujaamas.
    Tulemus...
    Enne lennuki maandumist helistas mulle ja ütles,et jäi lennukist maha.Rääkis loo ära ja kükitas 24h veel lennujaamas.
    Järgmisel päeval pärast lennuki maandumist ootasin ca 1h lennujaamas,kutti pole kuskil ja telefon oli väljalülitatud.Käisin infost küsimas,et kas lennuk on maandunud ja kas selle nimeline inimene üldse oli lennukil,mille peale öeldi,et lennuk on maandunud aga reisijate kohta infot ei anna.
    Õnneks nägin juhuslikult teda just 1se korrusel uksest väljumas.(täiesti kainena)
    Ma juba mõtlesin vahepeal,et kutt jäi 2x järjest lennukist maha ja asus Saksamaa lennujaama elama :)

  8. #8
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Lennukid

    Kui lennust maha jääd, siis jääd piletist ilma või saad uue lennu valida lihtsalt?

  9. #9

    Re: Lennukid

    Esimesel maandumisel võib juhtuda, et kargad kramplikult esimesest istmest kinni, sest pole ju kindel, kas nii peabki raputama või on nüüd minek. Ise tegin nii ja olen kõrvalt ka näinud seda. Õhku tõusmisel on ka selline tunne, et lennuk võib pooleks minna. Statistika annab head oddsid ellujäämisele siiski :P

  10. #10
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Lennukid

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    Olen 100++ korda lennanud, pole kordagi midagi jubedat veel juhtunud. Aga neid "noobe" on kyll naljakas vaadata teinekord, hoiavad tunde kramplikult kaetugedest kinni ja higistavad :-D
    Sama siin, ainult et kõva tuulega maandumine on tavaliselt ebameeldiv. Kopenhaagen on selline koht, kus on suht alati vastik alla tulla. Äikesetorm pidi ka huvitav kogemus olema.
    Üks kord oli vähe hirmutav kogemus, kui lennuk 10km kõrgusel nö õhuaukudesse sattus. Tavaliselt leidub neid ikka tükk maad allpool.

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Lennukid

    Ise lennata pole julgenud, aga mingi hetk oli tore komme lennukit nähes häiret anda ja vahel ka natukene pauku teha.

  12. #12

    Re: Lennukid

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Kui lennust maha jääd, siis jääd piletist ilma või saad uue lennu valida lihtsalt?
    Uue pileti pead ostma, mis ei ole sugugi odav lõbu... Kui lennukompanii süü tõttu jääb lend ära, saad hotelli ja järgmisel päeval sama lennu tasuta. Või umbes nii

  13. #13
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Lennukid

    üks lugu oli klassieksursioon Saksamaal - klassivend oli enne tagasilendu veits liiga palju võtnud ja läks pagasit ära andma ning ütles saksa keeles id-kaarti esitades, et tal on tank köögis. pandi joone peale kõndima ja oli mingi 30 min vaidlust, lõpuks ikka lasti läbi.

    teine lugu on ühest sõbrast, kes ei oska lennukipileteid bronnida - tahtis Tallinnast Portosse lennata, läbi Inglismaa oli vaja. Ostis piletid nii, et enne väljus Inglismaalt lennuk, kui ta ise sinna jõudis. 120 euri läks vahetuseks. Tagasi lennates tuli välja, et oli ostnud kogemata vale kuu väljumise (oktoober septembri asemel). Pidi uued ostma, veel 500 euri. Loo moraal - doublecheck või reisibüroo.

    kolmas lugu, kui lendasime stocki. kõigepealt öeldi, et meeskonnaprobleemid (? - kapetn purjus või?) ning siis aeti veel mingi jama. lõpuks saime mingi 12 euri, et osta süüa-juua lennujaamas, viidi hotelli (Tallinnas olime, seal saime ka söögid-joogid) ning saime järgmisele lennule piletid. Poleks jooksnud, poleks saanud ka.

    Ise olen lennanud ca 15 korda
    Viimati muudetud nikitheone poolt : 30.09.11 at 07:51

  14. #14

    Re: Lennukid

    Mina olen ühe Tallinn-Riia-Pariis-Riia-Tallinn tripi lennukiga teinud. Pariisis maandumisel mõtlesin, et nüüd on küll vist minek. Pärast veel rahvas plaksutas millegipärast.

    Kusjuures imestamine pani see, et kõik otsad oli lennuk puupüsti rahvast täis.

  15. #15
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lennukid

    Ühe tripi olen aint lennukiga teinud.
    Esimest x lennates siis pabin oli sees küll ja vend ajas nädal aega enne mingit jama ka mulle ja hävitas mu psüühika ära.

    Maandudes mul tõmbas parema kõrva mitmeks tunniks valutama nagu krdi hambaarsti juures oleks ilma tuimestuseta puuritud.
    Ei tea miks nii oli.. sinna lennates oli turbulents ka ja kästi vööd peale visata siis sittusin ka täis ennast.

  16. #16

    Re: Lennukid

    Ma olen korralik lennunuspede, aidanud kunagi isegi teha mitmeid temaatilisi veebilehti ning vist ainuke mäng arvutis peale pokkeri on ka MS Flight Simulator. Lennanud nii TU-134, TU-154, Jak-40 kui Jak-42ga; sealhulgas tõsistel "kolkaliinidel". Täna unistaks küll pigem ühest otsast Airbus 380-ga :)

    Peale ühe intsidendi aastaid tagasi teel Sharmist Tallinnasse ühe kurikuulsa Egiptuse lennufirmaga pole juhtunud midagi, mida vääriks erilist meenutamist. Küll oli varem suurimaks probleemiks see, et lennukis ei saanud suitsu teha ja mistahes lennureisid, isegi Euroopasse, olid nii vägagi piinarikkad. Enam suitsu ei tee ning seda muret ei ole :)

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Lennukid

    plaksutatakse tavaliselt siis, kui lennatakse tormi/suurte õhuaukude/vms-ga ja kui piloot handlib ilusti asja ära, aga see tava rohkem Euroopas, sest sealsed inimesed lendavad vähem kui Aasias või USAs.

    Kõrvad tõmbas sellepärast lukku, et maandumise ja tõusmise ajal rõhumuutused liiga suured ja päris paljudel inimestel paneb kõrvad lukku ja valutama. Selle vastu aitab kõigeparemini lutsukomm või mingi muu selline, sest siis sa neelatad pidevalt.

    E: Airbus 380 on vapustav, ise lendasin sellega Helsingi-Honk-Kong. Kuna tegu on nii suure lennukiga, siis maandumisest ja õhku tõusmisest pmst aru ei saagi võrreldes muude väikestega. Lennukompaniideks oli Finnair ja Cathay pacific, tänu sellele ka parim lennukogemus minu elus, kuna tavakodanikel oli tasuta alks ja TV süsteem oli väga vägev, ligi 100 uut filmi, tuhandeid laule, mitukümmend väga head erinevat TV sarja.
    Viimati muudetud yolpa poolt : 30.09.11 at 09:05

  18. #18
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Lennukid

    Seda rõhu värki ma obv tean jamh nii dumb ikka pole :D. Ma paugutasin seda nätsu ka ikka korralikult ja no kohe julmalt valutas lihtsalt.

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Lennukid

    Kui hoiad maandumisel ja õhku tõusmisel suu lahti siis ei lähe kõrvad lukku nii kergesti, mõned panevad kommi suhu sellel ajal.

    e: kurat ei refreshinud lehte :D

  20. #20
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Lennukid

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kui hoiad maandumisel ja õhku tõusmisel suu lahti siis ei lähe kõrvad lukku nii kergesti, mõned panevad kommi suhu sellel ajal.

    e: kurat ei refreshinud lehte :D
    Õhku tõusmisel töötab. Maandumisel pane sõrmedega nina kinni ja pressi, nagu tahaks välja hingata. Ülerõhk tasakaalustab kõrva-silma-kurgu kanalites valu tegeva vaakumi ära kohe ja pole mingit probleemi. No idea, miks pooled inimesed seda ei tea.

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES