Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 39 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 778
  1. #1
    Grinder Kasutaja numnuts avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    ก็็็็็็็็็็็็็
    Postitusi
    846

    le Oktoobri offtopic



    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud numnuts poolt : 01.10.11 at 06:06

  2. #2
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: le Oktoobri offtopic

    Terve nädalavahetus ees... Meeldib!

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: le Oktoobri offtopic

    Krt, miskit peab viga olema, kui ärkad laupäeval ka 7.45 üles, kuigi magama sai mindud alles 00:00

  4. #4
    FPP Pro Kasutaja Tyler Durden avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    270

    Re: le Oktoobri offtopic

    Kas just viga, aga... Ise ei oska juba ammu vabal päeval magada korralikud tunnid täis.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: le Oktoobri offtopic

    Aga nats weird, et isegi 8h ei maga täis :D

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: le Oktoobri offtopic

    Ise oleks hea meelega edasi maganud, kui paar tegelast, üks väga väike ja üks pisut suurem vajavad tähelepanu :)

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: le Oktoobri offtopic

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Ise oleks hea meelega edasi maganud, kui paar tegelast, üks väga väike ja üks pisut suurem vajavad tähelepanu :)
    Loomad on toredad. Nagu ma aru saan, siis Sul on kassipoeg ja koer kodus?

  8. #8
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: le Oktoobri offtopic

    Saad valesti aru. Vanemale küll vahel meeldib kassi mängida.

  9. #9
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: le Oktoobri offtopic

    wii ülevaatus tehtud. Pooli asju ei kontrollitud Thank yoooo..


  10. #10
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: le Oktoobri offtopic

    Mul on bad eyes, aga selle lugesin küll alla sekundiga ära

  11. #11

    Re: le Oktoobri offtopic

    Nii. Järjekordselt oleme jõudnud sinnamaani kus Olympic vallandab oma head vanad diilerid ja asemele võetakse uued nolgid. Olen viimasel ajal jälle natuke mängimas käinud, kuigi ütlen ära, et see koht eriti ei tõmba... Dillerid vbl ei olegi kõige hullemad, aga mingit korda küll ei valitse. Valimatult räägitakse kaartidest lauas, mastidest, mis maha visati, otsustatakse teiste eest, räägitakse käike ette, antakse soovitusi... Nagu WTF???? Eile oli 70€ Monthly Special turniir. 7 inimest alles, 4 saavad raha. Blindid 800/1600, keskpositsioonist limbitakse, mul JJ ja panen nuppe 7100. Blindid foldivad ja limpija ägiseb. Tangib. Ja kõik väljakukkunud joodikud kõrval kukuvad kiibitsema... pead callima, muidugi calli ära, mis tal ikka olla saab jne... WTF? Diiler vaatab nõutu näoga, ei ütle midagi. Möla läheb järjest vlajemaks, mind aeti nii närvi et hakkasin nende piidrite peale lõugama. Panin vastasele "time" ka ja tegelikult vist tiksus isegi poolteist minutit täis, hui diiler tegutses. Lõpuks siis vastane callis ära öeldes: sa olid liiga närvis, sellepärast ma callisin. Näitab AT off suit...flop 229, turn A, river blank. OK, beat biidiks, see selleks, tuli see sitane kolm outi... Aga mida *@#!u teevad
    kõrvalseisjad??? Annavad otsest nõu käes olevale inimesele. Lisaks sellee pidevalt räägitaks eja küsitaks üksteiselt: kas sul ruutut oli? Ah ei olnud. OK, siis ma callin. Mul oli äss, panin maha. Samal ajal 4 inimest on veel käes, käib diskussioon kaartida üle. Absurd raisk. Mul viskas kogu see jama sita keema, võtsin lihtsalt ülejäänute chipid lauast ja viskasin kõik kokku.40 minti said ahvid kaameratest vaadata ja selgitada kui palju kellgi chippe oli. Ma ei õigusta oma tegu kuidagi, aga see *@#!ing bardakk peab lõppema.
    Odavatel turniiridel ma olen selle jutu ühest kõrvast sisse, teisest välja lasknud, kuigi isegi seal ei tohiks sihukest möla olla. See ei ole enam pokkeriturniir. Täielik turueitede mokalaat. Mul jumala pohui, kas mind visatakse välja või mitte, kui kunagi peaksin veel Olümpsi tulema ja sama asi kordub , ma viskan kõikidel laudadel inimeste chipid kokku ja pööran lauad ümber. Tegelt ka!

  12. #12
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: le Oktoobri offtopic

    Eks asi ilmselt jah suuresti selles, et uued diilerid pole ennast suutnud lauas kehtestada piisaval määral. Selline mokalaat käe ajal tuleks aegsasti ja karmi hoiatusega peatada-kui seda tehtud ei ole ja see on mängijate hulgas mingiks normiks ja harjumuseks seal juba kujunenud on kord tõesti käest ära.

  13. #13

    Re: le Oktoobri offtopic

    Sellist asja nimetatakse kulude kokkuhoiuks Eesti moodi. 50% väiksem palgafond "kaalub" täiega üle klientide mõningase rahulolematuse. Eriti hea on variant, kui klient tiltis peaga aparaatide taha läheb.

  14. #14

    Re: le Oktoobri offtopic

    Standard olympic .. käisin ka juulis viimait cashi mängimas .. panin time yhele vanale ei jõudnud enam ära oodata .. ei saa time panna.. "meil pole patareisid" .. mul on nagu jeesus christ wtf .. ja see möla on nii standrad.. ma foldisin selleja ta selle, et mitu ässa pakki ikka alles jäi ..

    + eriti tilti ajab veel see, et nad ei tea reeglitest ka emmigi .. eriti epic on see kui peab dead blind jääma vms .. siis on hands up olukord ning ei tea mida teha .. mõni diiler on obv okei .. aga üldmulje on ikka väga kehv ..

    + koolis matemaatikaga on karm olnud vist .. rake arvutamine on vist nii raske 30€ pottidest ..

    Nagu ytlesin on ka normaalseid diilereid .. aga üldmulje on ikka kehv idneed ..

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: le Oktoobri offtopic

    Senikaua kuni konkurentsi kasiinoturule ei teki (mida ilmselt ei teki Eesti turgu arvestades) pole teenusekvaliteedi tõusu väga mõtet loota, kahjuks.

  16. #16

    Re: le Oktoobri offtopic

    Kujsuures neil on nii palju kaameraid seal, mingi 45 tükki umbes... Praegu just üks jorss helistas, oli peale Notti veel kiirelt kasinnist läbi põikand. 2 tundi peale seda kui ma olin kõik chipid laiali loopind, polnud seisu tuvastatud... :D:D:D: Ja 6 inimese vahel jagti pott ära, kõik said 170€. Kaks lambi short stacki said teenimatult rahadesse. Suht ebaõiglne big stacki suhtes, aga ikkagi. Tõsiselt, neil on seal ropult kaameraid, ROPULT. Ja nad ei suutnud seisu taastada... Järeldus: enamik kaameraid on niisama tühja pandud jooksma, hirmutamiseks. Huvitav kui sama asi oleks toimund kasiino vastu mängus...

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: le Oktoobri offtopic

    Lifetime banni ei saanudki selle triki eest?

  18. #18

    Re: le Oktoobri offtopic

    Kõveras olin suht, gj chipsmashi kohta:D

    Siiski imo JJ-ga mitte calli tahta on veeeits tarded short stackiga isegi mitte bubbleis.

  19. #19

    Re: le Oktoobri offtopic

    valus speechiga nitrolli tehti ka veel

  20. #20
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: le Oktoobri offtopic

    laas kuidas lätis kulgeb ?

Lehekülg 1, kokku 39 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES