Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 27, kokku 27
  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

    Preflop
    a) Preflop üldjuhul enamus ajast teeks squeeze.
    b) Kui oleks callinud nagu sina, siis sellise flopi puhul...oleksin chek-raisinud
    c) Nüüd olles saanud flopis calli ja näidanud agressiivsust ei näe ma muud võimalust, kui jällegi turnil panustada korralikult ;D

    d) Panen selle TAGi JJ peale konkreetselt, eks seda muidugi näha on mida ta turnil teeb (loodan, et ikka panustasid ;D)


  2. #22
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

    imo, see turnikaart ei ole nii ohtlik kui paistab, ehk enamus ajast ta kas callib või foldib. Juhul kui ta raiseb, siis ma lasen teadmatusest aja lõpuni ja tulen siia foorumisse nõu küsima. c/r ja c/c mulle absoluutselt ei meeldi.

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 492

    Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa
    põmst ma ei osand turni enam kottigi teha. ootaks veel veidi arvamusi.

    bet/fold on naasty, ma ei oskaks elu sees teda ühegi mõistliku käe peale panna. check/raise? c/c? help!
    Bet-foldi eripärasus ongi see, et reeglina villainid ei raise-bluffi turni (isegi kõige dongimad) ja siin sul ei peagi olema mitte mingit hand readi, et teada, et sa oled beat. Sest peale villaini raisemist on su equity ehk võidu% 25-30%. Mis ei ole insta fold aga ei ole piisav, et callida ta all-ini. Seepärast ma ütlesingi, et ma võtaks kõige lihtsama ja lollikindlama variandi.

    Ja eelmist kommentaari kirjutades olin ma check-raise ja bet-foldi vahepeal. Muid mänge mina siin ei atsepteeri. Kuidas Te saate check-callida? Mis on riveri plaan?

    Kui bet-fold ei meeldi, siis check-raise. Check-raise pluss on see, et vastane on agresiivne lohh (loodan, et lugesin readi õigesti), kes kannatab tugeva "Win Every Pot Sündroomi" all ja kes võis sind floatida väga laia rangega ja kui sa siin checkid, siis sellised vanad betivad 80% ajast. Nii saad lisa raha villainilt, samas ta võib foldida parema käe ja kui saad calli siis sa ei ole kõige halvemas olukorras - 25-30% equityt on garanteeritud. Teinekord võid olla isegi ees, kui ta J K -ga callib.

  4. #24

    Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

    Preflop
    Ma siin umbes enamasti calliks ja vahel ka squeezeks (ca 30% ajast).
    Flop
    as played mul meeldiks flopist check-raise.
    Turn
    as played mul oleks suht segadus aga läheksin vist check-raise peale. Kui ta mu raise calliks, siis tuleks shoveda any river.
    Kui ta aga checkiks järgi, siis riveril ilma improvemata ma check/foldiks ära.


  5. #25

    Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    mis overpaariga villain callib 2 tänavat ja siis shoveb turni?

    Minu viga, valesti loetud käsi.
    Endiselt meeldib mulle c/c rohkem.
    Ei näe erilist väärtust lihtsalt b/f, kuna avstasel ei ole väga palju käsi, mida ta maha paneks turnil (võibolla 55, 66)
    9 annab tihti vastasele 2 paari, paari+ rea tõmbe, rea, ning ta jätkab endiselt masti ostuga.
    Ehk kui me turnil panustame , river on blank, siis me peame põhimõtteliselt tulistama veel ühe padruni, kuna on suur võimalus, et vastane paneb käe maha.
    Seega meeldiks mängida väikest potti oop, lisaks on meil hetkel A high, väga palju väärtust pole turnil panustades.


  6. #26
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    33 492

    Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

    Tsitaat Algselt postitas Kaitz20
    Seega meeldiks mängida väikest potti oop, lisaks on meil hetkel A high, väga palju väärtust pole turnil panustades.
    Usu mind, et betil on ace high-l rohkem valuet, kui check-callil, sest nii saad potti võita ainult siis kui riveri hitid. Aga kuna sa oled OOP ja riveril hittimine teeb sul raha ekstraktmisie nii kuradima raskeks, siis ma arvaks ,et c/c on bad. V.a. kui villain ei anna õigeid oddse.

  7. #27
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL100 AQss OOP (6-max) (MITU OSA)

    Minuarust tuli sul siin veel natuke outse juurde isegi. Gutshot straigh J puudu

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES