Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 6, kokku 6
  1. #1
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Väga räige tiltamine

    Tere!

    Selline küsimus, et mis nippe kasutada tilt controlliks?
    Põhiline viga on selles, et kui mängin sessi ja kui näiteks kiirelt kaotan umbes 3 BI, siis lihtsalt peas hakkavad alarmbellid tööle ja VPIP % läheb lakke ning igal juhul tuleb vastane "outplayda".
    On keegi siinsetest kellel sama viga ennemgi olnud ja on sellest kuidagi vabanenud?
    Olen NL 50 rex.

    Igasugu nõuanded teretulnud.

  2. #2

    Re: Väga räige tiltamine

    1. Kas sa oled uurinud miks sa kaotasid? Võibolla Sinu strateegias esineb vigu ning lihtsalt ei viitsi/taha vaadata/postitadafoorumisse kaotatud käsi. See on kõige tüüpilisem viga, sest inimesed ülehindavad oma teadmisi ja võimeid ning lihtne on bad beatide/coolerite kaela ajada. Tuleb suhtuda enesekriitiliselt ning ka võitvad käed üle vaadata või postitada. Nendes võib sama palju vigu leida. Samas võibolla mängisid hästi need käed ja lihtsalt ei ole endale selgeks teinud mida tähendab pokkeris variatsioon. Riskitaluvus. Võibolla on see seotud Bankroll managemendiga, sest need 3 BI võivad märkimisväärselt vähendada su bankrolli. Mida väiksem winrate seda suurem BR (sample 50k + et teada enda ligikaudset WR)
    2. kuidas sa said NL50 Rexiks, Kas grindisid madalamalt üles ning seal ei olnud -3Bi sesse? Või tilt tekkis alles limiidi suurenedes.
    3. Soovitan lugeda Mindseti raamatuid, sest need aitavad sul paremini aru saada mis toimub (hädavajalik, kui eesmärk raha teenida) . ning su kvaliteet pokkerimängijana paraneb. Mental game of poker. The poker mindset. Elements of poker.Vähemalt üks nendest raamatutest läbi töötada ja NL50 rexfishist võib saada NL50 rex. 90% pokkerimängijatest jäävadki donkideks, sest nad ei viitsi/taha/näe vajadust/suuda selgeks teha endale pokkeri realset olemust. Mul palju sõpru kellele raamatuid olen laenanud. Esimesel päeval sirvivad kaani ja vaatavad palju lehekülgi on ning paar kuud riiulis ja siis saan ilusti tagasi. Thats life :D
    GL!

  3. #3
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Väga räige tiltamine

    Ainuke viis raha tagasi võita on "oma mängu" rahulikult edasi teha, rohkem 3bettimine ei too raha tagasi.

  4. #4
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Väga räige tiltamine

    olen ise ennast üles grindinud ja uude limiiti liigun tavaliselt teadmisega, et kusagil 30 buy in´i oleks selja taga :)
    aga tänud soovituste eest, kas eestist ka mingit väga head mindset raamatut osta saab?

  5. #5

    Re: Väga räige tiltamine

    mul on sama probleem, arvan ka et olen phil ivey kui paar buyini miinust tuleb, hakkan mingeid legendaarseid muuve endaarust tegema, tellisin endale selle
    https://kirjastus.tea.ee/est/otsing/?productID=2620

  6. #6
    Julm Donk Kasutaja foxerboy avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    31

    Re: Väga räige tiltamine

    Tsitaat Algselt postitas RandyLahey Vaata postitust
    mul on sama probleem, arvan ka et olen phil ivey kui paar buyini miinust tuleb, hakkan mingeid legendaarseid muuve endaarust tegema, tellisin endale selle
    https://kirjastus.tea.ee/est/otsing/?productID=2620
    Väga hea raamat, soovitan.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES