Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 30
  1. #1
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Shortstacking jms

    Kas tänapäeval on veel võimalik shortstackimise või mõne sarnase kerge ja lihtsa viisiga pokkeris raha teenida? Mingi kerge süsteem mida on võimalik õpetada pokkerikaugele inimesele selgeks mõne tunni/päevaga ja mida tehes nagu poole kohaga tööd oleks võimalik teenida ~ $500 kuus (kas rakebackina või otsese kasumina - vahet pole)?

    NB! Ei oota, et keegi siia töötava süsteemi postitaks, tahan lihtsalt teada, kas on veel olemas selliseid süsteeme.

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Shortstacking jms

    Pokkeris ei ole kunagi olnud lollikindlat süsteemi, mis sulle iga kuu raha sisse tooks.

  3. #3
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Shortstacking jms

    20BB shortstacking oli ju.

  4. #4
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Shortstacking jms

    nl50HUs leiab 500 daala eest -40ptbb tarde vabalt

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Shortstacking jms

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    20BB shortstacking oli ju.
    On siiani aga see ei ole ka nii lihtne. Parimad suudavad näidata 1-2PT/BB aga enamus regularid break-even või natuke kaotavad. Lisaks väga suur variatsioon ja peab väga suurt volüümi näitama. Matemaatikat, rangesid jms. pead ka oskama hästi lugeda/arvutada.

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Shortstacking jms

    2 päevaga ei õpeta pokkerikauget inimest 50NLHU biitima, tableselectima, variatsiooni mõistma jms.

    Kunagi foorumi esi-shortstacker rääkis, et tema süsteem on selgeks õpitav kõigest mõne tunniga ja seejärel just clicking buttons - kas midagi sellist veel eksisteerib?

    Hyper Turbo HU SNG-d tunduvad huvitavad - algavad 25BB deep ja iga 2 minuti tagant tõstetakse blinde. Samas ei kujuta ette hetkel kui lihtne seda siiski õpetada...

  7. #7
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: Shortstacking jms

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    2 päevaga ei õpeta pokkerikauget inimest 50NLHU biitima, tableselectima, variatsiooni mõistma jms.
    nl50hu beatimiseks on inimesele vaja anda ptri konto ja tableninja. variatsioonivaba pokkerivormi mu teada ka olemas pole.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Shortstacking jms

    Sellist asja ei ole võimalik imo. Vaata kasvõi kui palju on siin foorumis inimesi, kes pole kunagi microlimiitidest üles liikunud ja kes ei suuda võita isegi minimaalsel tasemel. Mõned on olnud aktiivsed foorumi liikmed aastaid isegi.

  9. #9
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Shortstacking jms

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Sellist asja ei ole võimalik imo. Vaata kasvõi kui palju on siin foorumis inimesi, kes pole kunagi microlimiitidest üles liikunud ja kes ei suuda võita isegi minimaalsel tasemel. Mõned on olnud aktiivsed foorumi liikmed aastaid isegi.
    +1

    Õpetamise kohta niipalju: õpetada ei saa inimest, kellel on ainult pealiskaudne huvi. Õpetada saab inimest, kes ise pidevalt õpib, uurib ja küsib ehk on rohkem kui lihtsalt huvi.

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Shortstacking jms

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Sellist asja ei ole võimalik imo. Vaata kasvõi kui palju on siin foorumis inimesi, kes pole kunagi microlimiitidest üles liikunud ja kes ei suuda võita isegi minimaalsel tasemel. Mõned on olnud aktiivsed foorumi liikmed aastaid isegi.
    20BB breakeven shortstacking minu teada oli selline asi. Samas ma kindel pole, väga ei süvenenud.

  11. #11
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Shortstacking jms

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    20BB breakeven shortstacking minu teada oli selline asi. Samas ma kindel pole, väga ei süvenenud.
    Mida väiksem on winrate seda suuremad ja pikemad on swingid. Võid võrrelda AK vs QQ ja AA vs QQ situatsiooni, kus minnakse preflopis all-in. Kumbas olukorras on sul suurem eelis (equity) ja kumbas olukorras on suurem swing (variance).

  12. #12
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Shortstacking jms

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mida väiksem on winrate seda suuremad ja pikemad on swingid. Võid võrrelda AK vs QQ ja AA vs QQ situatsiooni, kus minnakse preflopis all-in. Kumbas olukorras on sul suurem eelis (equity) ja kumbas olukorras on suurem swing (variance).
    See savi, kui inimesel on lihtne ABC mänguplaan mida ta täpselt tegema peab mis olukorras siis ta ei pea õppima variancega toime tulema - ta on pmst inimbot. Samas 50NLHU sa juba pead mängima õppima ja variancega toime tulema - tekivad paranoiad ja küsimused kas mängisin õigesti, kas ma üldse biidin jne. Kui ta kasutaks kellegi etteantud 20BB shortstackimise tabelit mis on tõestatud, et toimib, siis neid küsimusi ei teki.

  13. #13

    Re: Shortstacking jms

    Ma pole kyll kindel, aga starsi hyper-plo hu sngd? Oskab maybe keegi nende kohta midagi tarka öelda? Maybe just see on kõige kergem? Sest enamjaolt ollakse 50:50 flipil, kuid preflop jätame madalate poketitega käed välja.

    Aga tõenäoliselt andul on õigus.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Shortstacking jms

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Ma pole kyll kindel, aga starsi hyper-plo hu sngd? Oskab maybe keegi nende kohta midagi tarka öelda? Maybe just see on kõige kergem? Sest enamjaolt ollakse 50:50 flipil, kuid preflop jätame madalate poketitega käed välja.

    Aga tõenäoliselt andul on õigus.
    HT on tunduvalt raskem ja keerulisem kui tavaline staatiline 20BB mäng cashgames, sest HT-s tõusevad blaindid + lisaks peab päris hästi oskama adjustida buttoni avangule (millal callida, millal 3bet shoveda valuele, millal foldida, millal callida shove jne). Samamoodi buttoni mäng sõltub paljustki BB mängust. Millal 2x, millal shove, millal limp, millal loosemaks, millal tightimaks. Full-ringis näiteks vs LP on enamustel samad ranged ja mängijad liiga tightid. Lisaks ei ole blindide tõusu, mis muudab mängjate stratreegia drastiliselt.

    Niipalju kui ma sharkscope olen vaadanud on seal ikka päris räiged swingid regularidelt. 20BI daily ei ole probleemiks ja mitutuhat mängu BE lasta ei tundu ka probleem olevat.

    EDIT: pm sama kui soovitada PLO-d algajale :)

  15. #15

    Re: Shortstacking jms

    Cashgames on arvatavasti vähem vaalu, kui HTs. Väga palju nitte pisut kaotavaid mängijaid, kellelt peab raha välja pigistama kuidagimoodi ja algajana seda kerge teha pole. Vb nl50 short laudades hästi selektides saab sngde taseme kätte. Ma usun, et mitutuhat mängu BE peab olema vigadest tingitud isegi hüperites.

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: Shortstacking jms

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Cashgames on arvatavasti vähem vaalu, kui HTs. Väga palju nitte pisut kaotavaid mängijaid, kellelt peab raha välja pigistama kuidagimoodi ja algajana seda kerge teha pole. Vb nl50 short laudades hästi selektides saab sngde taseme kätte. Ma usun, et mitutuhat mängu BE peab olema vigadest tingitud isegi hüperites.
    HokieGreg, kes on üks parimaid HUSNG mängijaid jooksis ~210BI alla EV. Ta minuteada ei mänginud HT-sidki.

    Tema tsitaat:
    I ran about 210 average buyins ($315 avg stake) below ev over the last 7000 games I played on Stars. It was a brutal stretch and extremely difficult to go through. At times it felt like nothing would ever turn around. Looking back on it, it was a very positive learning experience for me. Their is no better teacher than adversity.

  17. #17

    Re: Shortstacking jms

    Poole kohaga töö ja 500$ kuus.
    Sa mõtled selle all 4h päevas, 22päeva nädalas?
    Kui nii, siis see teeb 88h/kuu, seega tunnipalgaks tahaks sa saavutada ~5,7$/h.
    Ma õpetasin natuke aega tagasi ühe sõbra (kes on keskmisest taibukam) paari päevaga (paar tundi päevas) biitima NL10 5bb/100. Mängib 12laual 888.
    Ma ei tea palju 12lauda käsi tunnis on, aga pakun et peaks olema ca. 600??
    Rakeback mis olla võiks, pakun 2bb/100? Seega 7bb/100. 7x6= 36bb, ehk 3.6$/h.
    Pole päris see, aga see 5bb/100 on praegu ca 70k käe keskmine näitaja ja viimased 30k kätt on juba selge areng toimunud. Vaadates kõrvalt seda 888 taset NL10 olen kindel et seal annaks lühikese ajaga õppida 8bb/100, mis on koos rb 6$/h.

    Mis selleks teha tuleb?
    1)Inimene peab ise olema võimaline lihtsalt informatsiooni vastu võtma ja taibukas
    2)Bankroll, seletada lahti selle tähtsus, näidata enda graafikuid jms, seletada lahti variatsioon jms
    3)HEM, seletada lahti põhitõed kuidas eristada fishi regist, see on kõige tähtsam
    4)Andma meeldiva 11/9 1.5% 3b range ja seletada lahti kuidas seda mängida.

    Tegelt on see väga lihtne, pead õpetama inimese kohe hoiduma thin kohtadest (et TPTK/2p on easy fold flopis jne), jah see on tihti value lauda jätmine niimoodi, aga algajale on parem õpetada fat value mängu ja thin/medium value lauda jätmist. Muidu juhtub see, et minnakse TPTK bustoks, siis varsti vaadatakse et oh mis see paar kickerit siia sinna ära ei ole ja minnakse järjest lighimalt.

    Igaljuhul mu sõber hetkel näitab iga päev vingeid skyrocking graafikuid oma 11/9 stiiliga ja vaadates vahepeal ta käsi olen leidnud ka bottom seti foldimist (olukorras kus ta selgelt peaks bustoks minema) ja mulle meeldib see, ei ole vaja asja keeruliseks ajama. Kui raise saab ja nutsi pole - fold, seni bet bet bet.

    Olen kindel et niimoodi saab su sõber lihtsalt oma 500$ teenima hakata ja tekib ka huvi mängu vastu (kuna teenib raha), mitte ei proovi kõiki üle mängida 17/15 stiiliga ja on kuid breakeven kuna ei oska foldida.

    edit: TPTK/2p foldimist flopis mõtlesin muidugi kui saad actioni9t ja mitte fishi vastu.
    Viimati muudetud sadptr poolt : 08.10.11 at 21:35

  18. #18
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Shortstacking jms

    Miks see 20bb strateegia ei sobi? Sest Pokerstars miinimumi tõstnud ja muljal ei ole FR actionit piisavalt?

    See ei ole küll otseselt sinu küsimusega seotud aga shortstackimise kohta ikka.
    Mitmest bb'st hakkab shortstacking?
    Miks on standardiks kujunenud 100bb? Kui üleüldine standard oleks 200bb, kas siis 100bb oleks juba shortstacking? Või kui tavaline max oleks 50bb, mis siis saaks?

  19. #19

    Re: Shortstacking jms

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Miks see 20bb strateegia ei sobi? Sest Pokerstars miinimumi tõstnud ja muljal ei ole FR actionit piisavalt?

    See ei ole küll otseselt sinu küsimusega seotud aga shortstackimise kohta ikka.
    Mitmest bb'st hakkab shortstacking?
    Miks on standardiks kujunenud 100bb? Kui üleüldine standard oleks 200bb, kas siis 100bb oleks juba shortstacking? Või kui tavaline max oleks 50bb, mis siis saaks?
    Sobib ka kindlasti 20bb strateegia aga niipalju kui ma aru olen saanud on see breakeven strateegia, et sellega võita pead sa olema päris hea SSer, et oskad õigesti adjustida jne, aga breakeven rakebackiga 500$ teenida on raskem imo kui 100bb strateegia mängus NL10 vms, kus on lihtsalt metsikult raha ära kinkivaid fishe.

  20. #20
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Shortstacking jms

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Miks see 20bb strateegia ei sobi? Sest Pokerstars miinimumi tõstnud ja muljal ei ole FR actionit piisavalt?

    See ei ole küll otseselt sinu küsimusega seotud aga shortstackimise kohta ikka.
    Mitmest bb'st hakkab shortstacking?
    Miks on standardiks kujunenud 100bb? Kui üleüldine standard oleks 200bb, kas siis 100bb oleks juba shortstacking? Või kui tavaline max oleks 50bb, mis siis saaks?
    Jup.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES