Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Parim OnGame tuba?

Hääletajad
31. Sa ei tohi hääletada
  • Euro Poker

    8 25,81%
  • Tower Gaming

    3 9,68%
  • Betsson

    1 3,23%
  • Betfair

    3 9,68%
  • Bet24

    1 3,23%
  • Bwin

    6 19,35%
  • Goalwin

    2 6,45%
  • Hey Poker

    6 19,35%
  • Hollywood Poker

    1 3,23%
  • Betsafe

    0 0%
Näidatakse tulemusi 1 kuni 19, kokku 19
  1. #1

    POLL: Parim OnGame tuba

    Tuli mõte küsida milline OnGame tuba inimestele kõige meelepärasem on ja ka väike põhjendus miks oleks hea. 10 valikut oli max polli jaoks seega, kui sinu lemmikut nimistus pole, siis maini ikkagi :)

  2. #2

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Ma arvan, et kõige kindlam sait neist on kindlasti Betfair. Ma ei tea kui tugevaid boonuseid seal praegu jagatakse, aga sait peaks olema väga väga suur (eriti sportsbetting).

  3. #3
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    europoker, support on vähemalt minu kogemuste põhjal küll parim, mignisuguseid jamasid pole ka aastakese jooksul olnud

  4. #4

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Olen ise enamus ongame toad läbi kolistanud (boonuseid vabastades) ja turvalisuse mõttes tunduvad Bwin ja Betfair kõige paremad (obv ka kõige suurem mängijate arv). Kui euro pokeris mängisin, siis alguses jättis ülihea mulje. Helistati ja küsiti, et kuidas meeldib ja pakuti abi, kui mingeid küsimusi või mida iganes on(see kõne võis ka isikukontrolli mõttes muidugi olla). Tol hetkel olingi just ühe satikaga suure bi ticketi võitnud ja küsisin koheselt, et kas oleks võimalik rahaks vahetada. Öeldi, et rahaks ei saa vahetada, aga võime väiksemate bi mitmeks erinevaks turnaks vahetada. Pidin mõtlema ja mingi aeg hiljem chatiga ühendust võtma. Nii tegingi ja siis öeldi, et ikkagi ei saa. See ajas küll tilti, et alguses öeldi, et saab ja siis öeldi, et ikkagi ei saa. Üldiselt oli muidu normaalne, kui boonus läbi sai, pakuti paari päeva pärast kohe uut. 3-4 kuud mängisin seal ja siis ühel hetkel kui boonus just vabastatud uut boonust ei saadetud. Saatsin siis kirja, et olen lojaalne ja genereerin teile korralikult rake ja siis vastasid, et praegu ei saa saata, et firma poliitika selline. Ei viitsind seda boonust ootama jääda ja vahetasin tuba. Nädal hiljem pakkusid uuesti boonust ja pakuvad siiamaani. Üpriski tobe igastahes. Midagi muud väga erilist ei oskagi rääkida. See rakebacki/boonuse värk on ongames igal pool muidugi ülitobe. Kuldne aeg oli küll, kui Toweris see Tower Hour toimus.

  5. #5

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Ise olen EuroPokeri toas suht mitmed kymned kilod käed mänginud ning suppordiga nats suhelnud. Mäletamist mööda supo vastas väga kiirelt. Väljamaksed 5+, paari päeva jooksul maximum MBsse

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Olen ise enamus ongame toad läbi kolistanud (boonuseid vabastades) ja turvalisuse mõttes tunduvad Bwin ja Betfair kõige paremad (obv ka kõige suurem mängijate arv). Kui euro pokeris mängisin, siis alguses jättis ülihea mulje. Helistati ja küsiti, et kuidas meeldib ja pakuti abi, kui mingeid küsimusi või mida iganes on(see kõne võis ka isikukontrolli mõttes muidugi olla). Tol hetkel olingi just ühe satikaga suure bi ticketi võitnud ja küsisin koheselt, et kas oleks võimalik rahaks vahetada. Öeldi, et rahaks ei saa vahetada, aga võime väiksemate bi mitmeks erinevaks turnaks vahetada. Pidin mõtlema ja mingi aeg hiljem chatiga ühendust võtma. Nii tegingi ja siis öeldi, et ikkagi ei saa. See ajas küll tilti, et alguses öeldi, et saab ja siis öeldi, et ikkagi ei saa. Üldiselt oli muidu normaalne, kui boonus läbi sai, pakuti paari päeva pärast kohe uut. 3-4 kuud mängisin seal ja siis ühel hetkel kui boonus just vabastatud uut boonust ei saadetud. Saatsin siis kirja, et olen lojaalne ja genereerin teile korralikult rake ja siis vastasid, et praegu ei saa saata, et firma poliitika selline. Ei viitsind seda boonust ootama jääda ja vahetasin tuba. Nädal hiljem pakkusid uuesti boonust ja pakuvad siiamaani. Üpriski tobe igastahes. Midagi muud väga erilist ei oskagi rääkida. See rakebacki/boonuse värk on ongames igal pool muidugi ülitobe. Kuldne aeg oli küll, kui Toweris see Tower Hour toimus.
    http://forumserver.twoplustwo.com/29...eister-934242/

  7. #7

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Kas keegi oskab öelda, kas betfairiga saab läbi pokerstrategy liituda. Osasid tubasid laseb aga osad on "Estonia" oma regamisankeedilt eemaldanud. Tahaks rämedalt rake race´idel osaleda läbi pokerstradegy ja str. punkte saada aga ei lase regada.

  8. #8
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Tsitaat Algselt postitas Nuustik Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda, kas betfairiga saab läbi pokerstrategy liituda. Osasid tubasid laseb aga osad on "Estonia" oma regamisankeedilt eemaldanud. Tahaks rämedalt rake race´idel osaleda läbi pokerstradegy ja str. punkte saada aga ei lase regada.
    Saab küll, vähemalt mõned kuud tagasi sain.

  9. #9
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Mis selles Hey Poker'is nii head on?

    Keegi pole selle kohta ühtegi asja siin teemas öelnud, aga hääli on kõige rohkem.

  10. #10
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Kunagi sai tasuta dressipluusi.

  11. #11

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Heypoker ja goalwin on shady
    Bwin on ilma rb'ta
    Betfair on prolly turvaline aga pokkerist ei jaga nad midagi
    Betsafe ja Betsston olid viimati päris tugevas kahjumis

  12. #12
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Mulle jättis Goalwin väga hea mulje, support oli kiire. rakeback oli ülikena, läbi affiliate sain 40%, boonuseid oli isegi nl10 ülikerge ja kiire vabastada, aga kuni neil pokkeris mingid massiivsed freezed olid. ala , et terve toa turniirid läksid pause peale(kiilusid kinni) mingiks päris pikaks ajaks, paar tundi oli vist vahepeal jne, sellel ajal suppordid värgid kõik olid umbes, keegi ei teadnud mis toimub.

  13. #13
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    Heypoker ja goalwin on shady
    Bwin on ilma rb'ta
    Betfair on prolly turvaline aga pokkerist ei jaga nad midagi
    Betsafe ja Betsston olid viimati päris tugevas kahjumis
    Jobanoma vrot, kus Ongame toas siis üldse mängida saab?!? Igaühe kohta mingi negatiivne uudis. PAF?

    Kust Betssoni/Betsafe kasumit-kahjumit tead muidu?

  14. #14

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    No ma olen suht kindel et Betfair on kindlasti kõige trusteem. Neil väga tugev sait (eriti sportsbetting).

  15. #15
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Vaata mõned postitused ülespoole kus postitasin 2+2 lingi Betfairi teemale. Võrgustiku turvaliseim tuba on tuba mis mängijatelt sadu tuhandeid või isegi miljoneid dollareid varastanud?

  16. #16

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    No seljuhul Paf. Paf peaks olema ju mingi 50-60ndatel loodud hasartmängufirma vms? (kui mäletan õigesti) + neil litsents

  17. #17
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Support on ka neil nuts!

    Soovitan.

  18. #18

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    lol

  19. #19

    Re: POLL: Parim OnGame tuba

    Isiklikult Goalwinis ja Euro Pokeris mängides probleeme täheldanud pole. Mõlemas tulevad ka cashoutid isegi nv-l läbi MB-sse.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES