Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20
  1. #1

    M : Võimas lauaarvuti!

    Müüki läheb, siis järgmiste näitajatega lauaarvuti. Müün kuna endal pole vaja nii võimast arvutit. Algselt ostetud mängimiseks, aga aega mängimiseks pole.

    Protsessor : AMD Phenom X6 1055T 2.8Ghz ( 6 tuuma)
    Emaplaat : GIGABYTE GA-MA785GMT-UD2H
    Graafika kaart : MSI GeForce 460GTX
    Mälu : Kingston HyperX 4GB DDR3 KHX1600C9AD3K2/4G
    Kõvaketas : Samsung HD501LJ 500GB
    Jahutus : Arctic Cooling Freezer Pro 7 Rev. 2
    Korpus : Arctic Cooling Silentium T1

    Arvuti asub Tallinnas, Nõmmel. Soovi korral võimalik vaatama tulla.

    Pilt :

    Hind : 500€ (pokkeriprode hind, mujal kuulutuste lehtedel kallimalt müügis)

  2. #2

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Nu kellegil pole tõesti korralikku arvutit vaja?

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    ega siingi kellegil vist aega mängimiseks pole, nagu näha :)

  4. #4

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Hinnavaatluses üksipulgi kokku panna selline arvuti, maksis mul $680. Ei tea, miks nii suurt soodushinda küsid.

    E: Samas, poes saab selliste näitajatega arvuti 800 euriga. Ma oleks vb huvitatud, a pean auto remondist ära tooma ja vaatama, mis arve nad mulle esitavad. Vaatan natuke ringi ka veel ja annan teada. (Kui selleks ajaks olemas veel)
    Viimati muudetud Karelkorm poolt : 13.10.11 at 12:29

  5. #5

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Ju said hea hinnaga. Võin veel alla teha kui kellegil huvi on ei tahaks teda lihtsalt seisma jätta.

  6. #6

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    450 € võtan ära, ok?

  7. #7
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    korralik mänguri arvuti. korralik hind kah.

  8. #8

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    oled kindel vä

  9. #9

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Müüdud. Võib teema kinni panna!

  10. #10

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    2 kuud kasutanud seda võimsat lauaarvutit ja tänaskes toiteplokk, emaplaat ja videokaart läbi.. hea ost [ ] .. ei teagi veel, keda süüdistada.. ennast pigem mitte, kuna koormust palju ei andnud masinale

  11. #11
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Haha, hea ots :)
    ei tegelt kurb bad beat

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    2 kuud kasutanud seda võimsat lauaarvutit ja tänaskes toiteplokk, emaplaat ja videokaart läbi.. hea ost [ ] .. ei teagi veel, keda süüdistada.. ennast pigem mitte, kuna koormust palju ei andnud masinale
    Result oriented.
    Keda sul ikka süüdistada on - iga asi võib järsku otsad anda. Kui sellel arvutil oleks müües midagi viga olnud siis oleks see juba esimese nädala jooksul välja tulnud.
    Garantiid pole siis? "Koorumus" on suhteline mõiste, sellised asjad ei sure üldiselt selle pärast ära, et arvuti 24/7 kuu aega järjest töötab vms. Pigem lööb mingi tehasedefekt välja/põleb midagi läbi/voolu kõikumine tapab midagi ära vms.

    Kui sa tead täpselt, mis asjad kutud on siis, kuidas testisid seda? Või lasid kellelgi üle vaadata? Öeldi tõenäoline põhjus? Surid kõik asjad korraga ära?

  13. #13

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Korraga surid ära jah. Alguses arvasin, et toide, viisin itvendade juurde. Järgmine päev helistasid, et emakas ka. Tellisime uue ja täna tuli välja, et video ja vb homme tuleb välja, et protsessor :P... HVsse tegin teema, üks asjapulk teadis öelda, et kui toide ära sureb, võib kaasa võtta muud rauda oma suva järgi ja ühel arvutil oli ainult korpus alles jäänud. A imo liiga ebareaalne, et mingit kaitset selle vastu ei ole ja kui toide kustub, siis hea õnne korral võid kogu sisust ilma jääda.

  14. #14

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    ...imo...
    Tunnen kaasa, et kehvasti läks aga kui võimalus, et toites asi siis muud asjad võisidki selle pärast minna. Juba loogiliselt võttes ei tundu normaalne, et samal ajal peaksid asjad minema, isegi, kui nad defektiga.

    luckbox ei pidanud sul:)

    päris valus laks, gl

  15. #15

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Jama lugu ja kahju, et nii läks. Aga tõesti ei müünud arvutit maha, et "sitast" lahti saada. Olen teistelegi arvuteid müünud siit foorumist ja pole siiamaani jamasid olnud. ptui ptui ptui

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Mul näiteks läks ühel arvutil toitekas voolukõikumiste pärast läbi- pidevalt olid iseeneslikud restardid aga mina ei jaganud ära miks. Voolukõikumiste vastu aitab voolustabilisaator.

  17. #17

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Mul endalgi 2 toiteplokki nii läbi läinud. Küll aga mitte korraga mitut asja.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    "viisin itvendade juurde" - ülelask 100% garanteeritud. Tavaliselt ei saa need lambi itvennad riistvarast midagi arugi ja vahetavad niikaua juppe välja kuni tööle hakkab, sest ega klient paremini aru ei saa. Igatahes 0 põhjust on sul supastonet süüdistada. Ise teadsid mis ostsid ja ostes kõik töötas.

  19. #19

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Mulle meenub kunagine lugu läpakaga, kui poiss midagi klaviatuurile kallas. Emaplaat oli itimeeste arust läbi aga kui koju tõin hakkas uuesti tööle, ainult tavaline klaviatuur tuli osta. Läpakaga ma nkn ei liikunud, seega 5k asemel läks 100+ krooni.

  20. #20

    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Kuna ma ise arvutitega kaua tegelenud, siis võin mingi hetk peale uut aastat ise pilgu peale visata. Väga palju tehakse ka nii, et öeldakse, et katki ja et nad vahetavad välja. Tegelt jätavad endale terve isendi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES