Tekkis küsimus, et millised on teie ettevalmistused kui on plaanis teha üks korralikum sessioon?
Kas varute mingeid toiduaineid, nagu ranka ütleb, et ühel korralikul pokkerimängijal peab jogurt alati kõrval olema :D.
Mis muusikat nt kuulate, kas on mingid kindlad lood või loop'ib üks lugu või hoopis raadio? Kui kuulate mingeid kindlaid lugusid öelge ka nende nimed.
Surfate ka msnis, orkutis või kuskil mujal või keskendute ainult pokkerile? Samas ka mitu lauda tavaliselt?

Vastan siis ise ka nendele küsimustele :D
Toiduainete kohapealt varun alati midagi juua ja käin enne sessi just põiel ära, et ei peaks keset sessi jooksma. Samuti tavaliselt on kuskil läheduses mitu pakki lutsukomme (apelsiniomad on parimad :D), sest neid hea lutsuda vahepeal, ka jogurt ei teeks paha, aga unustan seda poest osta tavaliselt . Siia alla läheb ilmselt ka see, et mõnikord on päris hea õlle rüübata sessi kõrvale ja millegipärast mulle meeldib mängida ka siis kui ma olen nt päris mitu õlle ära joonud, aga mulle meeldib, et mu mäng sellest eriti ei muutu, selles suhtes, et tundub nagu enamus pokkerimängijatel on see probleem, et täis peaga tehakse lollusi, aga ise pole veel kordagi ühegi sellise jamaga hakkama saanud ja nagu ei tunne ka hirmu selles suhtes. Põhimõtteliselt õllese peaga mängida suhteliselt hea :).

Muusikana tavaliselt panen loopima mõni üksiku loo(lood vahetuvad suht tihti), vahepeal vahetan ka kui aega leian. Lugu, mis hetkel loop'ib on EMF - Unbelievable. Raadiot ei kuula ja muusikat kuulan tavaliselt üldse suhteliselt vaikselt, et saaks rahulikult mõelda sessi ajal.

MSN on 100% kinni, orkut ka, tavaliselt ikka keskendun täiesti pokkerile. Keskmiselt 14-18 lauda lahti, mis loob sihukese mõnusa tempo ikkagi ja ei jõuagi muud teha.

Ja kui on mingeid muid ettevalmistusi, mida nt nende küsimustega ei saa ära vastata siis lisage kindlasti ka need.

E: okei muusika teema on juba olemas, aga ma arvan et küll küllale liiga ei tee :D ja tahtsin lisada, et 3 chippi peab ka alati käes olema, see juba standardseks kujunenud ja ilma chipsideta ei saa, need aitavad mõtlemisele kaasa . Ja ei saa lisamata jätta, et ma ainuke kasutaja hetkel online 6:50, jee :D.