Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 149, kokku 204 EsimeneEsimene ... 4999139147148149150151159199 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 961 kuni 2 980, kokku 4076
  1. #2961
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    ca 10%

  2. #2962
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI


  3. #2963
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kui kedagi numbrid huvitavad siis tegin kuukokkuvõtte ka ära, peaks päris täpne olema, seepärast erinevus HEM'i graafikuga ka(auditi põhjal).


  4. #2964

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Annab motti küll kõvasti juurde, väga kena :)

  5. #2965
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kaks üldisemat küsimust, mitte ainult HerrJanksile.

    Mul nii, et kui korraliku seathoppinguga ja tabelstartimisega head rohelised mehikesed paremale on grinditud, siis tahest tahmata hakkab vpip ja pfr vahe kärisema, mis on statsid ka suht lodevaks teinud ja kindlasti nonsh kaotab ka seetõttu.
    Kas oleks targem, kui nende vatsu nagunii laialt mängida, targem hakata 3bettima kasvõi väikselt? Arvan, et Pastilla on kunagi sel teemal sõnad peale ka lugenud, aga ei suuda kohe meenutada.
    Üldiselt, kui kaua pinda käia, siis nad mingil hetkel snapivad ja stackivad debiilselt ära, aga ei oska praegu tuvastada, palju enne olen seetõttu nonsd-ga auku pannud.

    Teine asi, mis vb pole nii suur issue, aga kas keegi on mõelnud uurinud, või kujutab ette, palju seathoppimisega võib kaotada long runis, kui fishi vastu mitte bb-d oodata, et mitte käsi raisku lasta.
    Ilmselt see jama lõpeb nagunii ära, kui reportima hakatakse, aga arvan, et iga sess ikka postitan kõvatsi lisa BB-sid, sest alustan laudu, ning kui solid rohelised lendavad vasakule, ning laud täituma hakkab, siis hüppan suvaliselt käest välja ja lobbyst kohe nii paremale, kui saab, ning ei hakka blindi ootama, kui hea agro kaotav vend.

    Kohe kindlasti pole need suurimad leakid, aga võiks needki ära topppida alustuseks.

    Mõtteid? Ja tänud ette.
    Viimati muudetud jrgn hell poolt : 30.08.13 at 10:12

  6. #2966
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    kotkas, kuidas sa lauast välja hüpates kohe kiirelt sama laua lobbyst leiad, et sisse istuda? mul ka starsis see mure, et pole võimalik sedasi seatilt üles tõusta, et laud ette jääks.

  7. #2967
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Kaks üldisemat küsimust, mitte ainult HerrJanksile.

    Mul nii, et kui korraliku seathoppinguga ja tabelstartimisega head rohelised mehikesed paremale on grinditud, siis tahest tahmata hakkab vpip ja pfr vahe kärisema, mis on statsid ka suht lodevaks teinud ja kindlasti nonsh kaotab ka seetõttu.
    Kas oleks targem, kui nende vatsu nagunii laialt mängida, targem hakata 3bettima kasvõi väikselt? Arvan, et Pastilla on kunagi sel teemal sõnad peale ka lugenud, aga ei suuda kohe meenutada.
    Üldiselt, kui kaua pinda käia, siis nad mingil hetkel snapivad ja stackivad debiilselt ära, aga ei oska praegu tuvastada, palju enne olen seetõttu nonsd-ga auku pannud.

    Teine asi, mis vb pole nii suur issue, aga kas keegi on mõelnud uurinud, või kujutab ette, palju seathoppimisega võib kaotada long runis, kui fishi vastu mitte bb-d oodata, et mitte käsi raisku lasta.
    Ilmselt see jama lõpeb nagunii ära, kui reportima hakatakse, aga arvan, et iga sess ikka postitan kõvatsi lisa BB-sid, sest alustan laudu, ning kui solid rohelised lendavad vasakule, ning laud täituma hakkab, siis hüppan suvaliselt käest välja ja lobbyst kohe nii paremale, kui saab, ning ei hakka blindi ootama, kui hea agro kaotav vend.

    Kohe kindlasti pole need suurimad leakid, aga võiks needki ära topppida alustuseks.

    Mõtteid? Ja tänud ette.
    Selle pärast pole küll mõtet muretseda, et vpip/pfr vahe kärisema hakkaks või nonsd joon kuristikku kukub. On lihtsalt tekkinud arusaama, milline peab "solid" mängija olema - üldjuhul väikse vpip/pfr capiga ning "heal ja agressiivsel" mängijal peaks nonsd ka vähemalt nulli jooksma. Aga tegelikult loevad ju vaid võidud, mitte see, kas su statsid või imidž on khuul. Ja kuna enamus võite tuleb fiššide vastu, siis nende vastu tuleb eriti loovalt mängida - kui avamisrange lai ent 4bet olematu, võid iga tugeva käega 3bettida, kui aga meeldib näiteks limpraise'ida, siis limbiks järele ka tugevaid lehti (mis pol epiisavalt tugevad ära stäkkimiseks) jne.

  8. #2968

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mina eelistan 3betti flatcallile iga kell. Siteim, mis flattide näiteks mp-l juhtub, on see, et tekib niiöelda sandwich olukord, kus jääd fishi ja regu (kes on ip) vahele. Heal regil on võimalus sind potist välja süüa ja pot ära varastada, kuna herol üli kehva mängida seal marginaalset kätt. Ise 3bet ison üsna laia rangega ( eks oleneb fishist, kuid umbes JT+, Q9s+ ATs+, 77+) et igal võimalusel jääda fishiga ikka hu olukorda. 3bet ei pea olema suur, näiteks 2 to 6 bb on piisav. Eks selline mäng on exploititav, kuid ei ole veel täheldanud, et regsid light 4bette hakkavad tegma vms.


    Seathoppinguga enam ise ei tegele kuna regudelt hakkas kommentaare lendama ning südametunnistus hakkas piinama. Fish loeb ju ka chatti ning ta enesetundele ei mõju see hästi, kui ta peab tundma ennast ilmselge targetina lauas. Me ju siiski soovime, et kehvemad mängijad ennast hästi tunnevad ning ikka ja jälle õnne tuleksid proovima. Selline ilmselge ahistamine võib tal isu ära ajada. Vb olen silmakirjalik, kuid täna nähvan ise regsidele, kes kohti vahetavad :-) Ühesõnaga eetiline dilemma, mille igaüks peab ise läbi närima enda jaoks.

  9. #2969

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kotkas, kuidas sa lauast välja hüpates kohe kiirelt sama laua lobbyst leiad, et sisse istuda? mul ka starsis see mure, et pole võimalik sedasi seatilt üles tõusta, et laud ette jääks.
    Midagi läks sassi vist ? :-)

  10. #2970
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Midagi läks sassi vist ? :-)
    mm.. nomaitea mida sa seatshopingu all mõtled.. mõtled ju lauas istekoha vahetamist, et fishist vasakule saada?

  11. #2971
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tänud, Kotaks ja muttaja, strati nõu eest ka!

    @Kotkas - Eks ta üsna rõve välja näeb ja endal on siis konkreetselt kahju, kui mängija on ilmselgelt nautimas - chatib korralikult ning n1 & nh chatis kogu aeg, olenemata, kas ise stackkis ära. Lasin endal chati permabannida, aga siis tahaks küll midagi head öelda.
    Sellise reg-rohelistega, kes suht igapäev agrobluffi ja nokismõõtmist käivad korraldamas, nendega sellist tunnet ei teki.

    Kiirelt saab hoppida nii, et sitout, scrolly lobbyst laud ette, table view, mitte listiga, ja siis alles topi laud kinni. Saad lobbyst clikkida endale koha, aga eks ta paras **** tegevus on.
    Viimati muudetud jrgn hell poolt : 30.08.13 at 11:21

  12. #2972

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mm.. nomaitea mida sa seatshopingu all mõtled.. mõtled ju lauas istekoha vahetamist, et fishist vasakule saada?
    Sa suunasid küsimuse mulle, kuid ma ei ole kuskil midagi rääkinud :)

    Kuid muidu on üks nipp see, et enne lauast välja minemist klicki lobbys selle laua peale (teed aktiivseks, hall tripp ilmub laua peale :)) Ning peale sulgemist teed sama laua lahit. Loodan, et said aru, mida mõtlen,

  13. #2973
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    mhmhh.. sisi pean lobbyst filtri maha võtma ja ikkagi on krdi keeruline seda lauda lobbyst üles leida samal ajal teistes laudades mängides.. lootsin, et sul on mingi kiirem ja mugavam nipp.. aga pole hullu..

  14. #2974
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mhmhh.. sisi pean lobbyst filtri maha võtma ja ikkagi on krdi keeruline seda lauda lobbyst üles leida samal ajal teistes laudades mängides.. lootsin, et sul on mingi kiirem ja mugavam nipp.. aga pole hullu..
    väga lihtne on seda teha,umbes sama"keeruline"kui neti browserit avada

  15. #2975
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Ilus kuu!!

    Fännidele bb graphi?

  16. #2976
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 826

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Väga kena :)

  17. #2977
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    [QUOTE=Seathoppinguga enam ise ei tegele kuna regudelt hakkas kommentaare lendama ning südametunnistus hakkas piinama. Fish loeb ju ka chatti ning ta enesetundele ei mõju see hästi, kui ta peab tundma ennast ilmselge targetina lauas. Me ju siiski soovime, et kehvemad mängijad ennast hästi tunnevad ning ikka ja jälle õnne tuleksid proovima. Selline ilmselge ahistamine võib tal isu ära ajada. Vb olen silmakirjalik, kuid täna nähvan ise regsidele, kes kohti vahetavad :-) Ühesõnaga eetiline dilemma, mille igaüks peab ise läbi närima enda jaoks.[/QUOTE]

    Ise teen seda stabiilselt, ei ole veel südametunnistusele hakanud, sest kui siuke võimalus on juba antud ja põhi $$$ tuleb nagunii fishidelt, siis mina võtan seda kui enda sissetulekut, kuna pl limiidis nagunii laudade valik kellaajati üsna nigel siis table select ja vastased on esmatähtis.

  18. #2978
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kotkas, kuidas sa lauast välja hüpates kohe kiirelt sama laua lobbyst leiad, et sisse istuda? mul ka starsis see mure, et pole võimalik sedasi seatilt üles tõusta, et laud ette jääks.
    Krt ma esimene kord lugedes ei saanud aru, mis see sea tilt siia puutub.

  19. #2979
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    väga lihtne on seda teha,umbes sama"keeruline"kui neti browserit avada
    no wtf kuidas... esiteks on mul filter peal limiidi kaupa, lisaks siis filter VPIP jms kaudu... ma istun 12s lauas... nüüd siis poole pealt pean filtri maha võtma, et näha kõiki laudu kus ma istun sh siis ka limiidi filtri ja mängu filtyr.. mul on siis selle peale list hu, 6max ja FR laudadest ca paarsada lauda, ja selle mudru seest leida nood 12 lauda üles ja nende seest omakorda jusht see õige laud.. seleta palun..

  20. #2980
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Ilus kuu!!

    Fännidele bb graphi?
    Aitäh



    Palun

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES