Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 204 EsimeneEsimene ... 412131415162464114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 4076
  1. #261
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust

    Mulle lihtsalt tundub ,et tänapäeval on netipokker mitte enam vastaste beatimine, vaid õnne beatimine. Vastaseid on lihtne beatida
    Su jutt on absoluutne BS. Läksin ka just allarisse, tra mul oli mutt mutt nahui plätt vastas olid ässad rsk. Vastik lakboks mäng selline, teen parem turakat sõpradega, seal skill maksab vähemalt.

  2. #262
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    No ma leian et mul on kasumlikum mängida 10+ lauda, kui mingi 4, teenin tunnis rohkem. Micros pole IMO mängu biitimiseks midagi väga vajagi teha eriskummalist, tuleb aegajalt töötada oma leak'ide kallal lihtsalt ja korjata raha mis sulle kandikul pakutakse. Ja tabel selectin ikka, panen laua kinni kui näen et halvaks muutub ja võtan uue. 12 lauda mängin korraga hetkel ja jõuab kõike teha. Aga eks ma mängisin ka kunagi 2-3-4 lauda korraga, lihtsalt rohkem ei suutnud.

  3. #263
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
    Ma loen su blogi ja su mängimisvarianti ja imestan, NL10's vähemalt 15 akent korraga lahti. Kuidas sa seda teed, näidates stabiilset kasumit? See on minu jaoks hämmastav.

    Proovisin ka, küll 12 aknaga ja NL5's. Tundub võimatu. 1h'ga -7BI'd. Kõik olukorrad well played ja õiged, iga kord kui mul oli AA sain ma blindid ja iga kord kui mul oli KK/QQ/JJ oli kas:

    a) Preflop all in'is Ax vastas ja flopis A.
    b) Madalal boardil all in vs Ax ja river A.
    c) Madalal flopil all in vs flush draw ja river: hit.

    Nii et siit minu küsimus,

    kuidas on võimalik taolistest beatidest hoolimata näidata mingisugust kasumit? Ma lihtsalt ei saa aru, kuidas tänapäeval cashgame'is võimalik stabiilset kasumit teenida on. Iga kord kui mul on AK ja flopist hit, saab vastane turnil 2 paari ja iga kord kui mul on tugev hand, saab see crackitud.
    Kui sul kõik allinn käed peaks kui kaarte veel lauda tulemas on, siis sa jookseksid üle mõistuse üle ev. Tee endale selgeks misasi on pokker ning pokkeri kõige olulisem omadus.

  4. #264
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Ja üks asi veel, ma suudan tavaliselt foldida kui mul on A 8 7 boardil AK ja passiivne vastane hakkab mind üle tõstma, ega lähe bustoks sellise käega.

  5. #265

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Kõik vastused (va. timzi oma, mis oli lihtsalt sarkasmi levelilt midagi -'sega) olid väga head. Päris hea on midagi rumalat öelda ja siis lugeda, kuidas tuima pannakse ja nö. maa peale tagasi tuuakse.

    HerrJanks, kas sa mingid videot ei tahaks teha oma ühest sessist? Ma arvan, et minusugustel n00b'imatel mängijatel oleks päris hea vaadata. Tooks maa peale tagasi ja saaks nö. reaalselt vaadata, kuidas sellistest sick'idest olukordades mehe moodi üle ollakse?

  6. #266
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Sa ei pea jänksi videot ootama, võid näiteks seda vaadata: http://www.ipokervip.net/coaching/videos/view/66 Ja ära lihtsalt vaata, vaid kasuta ohtralt pausinuppu ja mõtle mis sa ise teeksid ning mida tema teeb ja miks ta seda teeb. Ning kui viitsid, siis pane http://foorum.pokkeriprod.com/showth...üsi-teema-*** oma statid koos positsioonidega, ehk jäävad suuremad leakid kohe silma.

  7. #267
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Üks kena sess lisaks. Jooksin kenasti üle EV aga enda õigustuseks on öelda, et flopil olin 2x way ahead kui turnil gutshot hititi ja ma setiga rahad sisse ajasin. Ükskord sain 200bb ühe võitva regi vastu AA'ga sisse kui kutt mu 99'ga ära otsustas stackida, sest olin 5 ringi tema stealile restealiga vastand.

  8. #268
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Video tegemisest ei ole ma isegi mõelnud mitte.

  9. #269
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Loodan et hiiter homme jätkub, kolmapäeva needus saigi murtud, ei tulndki miinuspäeva nagu K tavaks:)
    See kuu bb'des

  10. #270
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    ilus. mul oli eile sarnane sess kui jooksin sama palju alla ev :D Õnneks jäi sess siiski plussi paarikümne daalaga. :)

  11. #271
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Tore, et kellelgi hästi läheb :P

  12. #272

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Ma ei saa aru miks sa mängid seda 16 sendi limiiti, pidid ju kõrgemale liikuma või tahad lihtsalt head winratet näidata`?
    NL 50 peaksid juba tegutsema ju.

  13. #273
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Asi on bankrollis, mul on raha elamiseks vaja ja ma ei saa riskida bustosse minemise ega edasitagasi pendeldamisega. Mul on päris palju raha fpp'des kinni. Kui need rahaks teen siis üritan vaikselt hakata üles liikuma. Ja mulle ei meeldi see lähenemine, et võtan shoti ja kui feilin siis liigun alla. Mulle sobib nii, et lähen secure rolliga ja jäängi kõrgemale püsima, no matter what. Kui ma oleks 18 siis vb mängiks NL400 juba selle rahaga mis olen lifetime teind, ei oleks olnd ilmselt põhjust välja ka kakkuda.

  14. #274
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Sa ei pea jänksi videot ootama, võid näiteks seda vaadata: http://www.ipokervip.net/coaching/videos/view/66 Ja ära lihtsalt vaata, vaid kasuta ohtralt pausinuppu ja mõtle mis sa ise teeksid ning mida tema teeb ja miks ta seda teeb. Ning kui viitsid, siis pane http://foorum.pokkeriprod.com/showth...üsi-teema-*** oma statid koos positsioonidega, ehk jäävad suuremad leakid kohe silma.
    Super video! Aitäh. Ainus asi mida seal ette ei tulnud väga oli isoleerimine muidu väga mitmekülgne ja väga heade seletustega, kindlasti julgen soovitada igale mikrosõdurile.

  15. #275
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Päris jube hommik, pole ammu suht tilkagi joond ja eile sai "mõned õlled" tehtud.
    Täna tuleb vist mõnus puhkepäev ja õhtul VIP $1,000,000 Quarterly turna plaanis, äkki õnnestub mingi hitt saada, aga field on vist päris raske:(

  16. #276
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Turnal feilisin suht haledalt, bluffisin 83offiga pool stacki ära ja lõpus hävisin pre AI AJ vs AK.

    Cashis läheb kenasti, pole volüümi väga näidand aga mis ette võtnud olen, on enamvähem õnnestund.

  17. #277
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    +35.5 BI'd up this month

  18. #278
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    3bettisin ühte SSS LAG regi kes foldib palju 3betile literaly any two igast positsioonist, lõpus tüüp murdus ja jagas mitu BI'd ära.
    siin üks nendest...


    Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $11.00
    Hero (BB): $16.00
    UTG: $16.00
    CO: $11.42
    BTN: $12.48

    Pre Flop: ($0.24) Hero is BB with 6 K
    3 folds, SB raises to $0.38, Hero raises to $1.44, SB calls $1.06

    Flop: ($2.88) T 6 T (2 players)
    SB checks, Hero bets $1.81, SB calls $1.81

    Turn: ($6.50) T (2 players)
    SB checks, Hero bets $7.84, SB calls $7.75 all in

    River: ($22.00) 2 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $22.00
    SB shows J Q
    Hero shows 6 K
    Hero wins $20.92
    (Rake: $0.99)

  19. #279

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
    Ja ma tean jah, mis asi on variatsioon :D
    Apparently you don't.

  20. #280
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Ehe näide kuidas mängijad oma overpaire üle hindavad. Seekord oli ta küll ees, kuid siiski oli mul ~45% equityt. Ning üldiselt on tal mu raising range vastu at best 40%(setid,A-high fd,fd+gutshit,fd+pair, straight jms). Ilmselgelt on tegu kaotava mängijaga.

    This month +38BI so far:)

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 13.02.12 at 16:26

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES