Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 182, kokku 204 EsimeneEsimene ... 82132172180181182183184192 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 621 kuni 3 640, kokku 4076
  1. #3621
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL600-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tänud.

    Natuke muudan siiski uue kuu plaane ja kavatsen rohkem käsi läbi mängida, 35-40K vast ja seega toon nl400 valikusse tagasi. Võimalik, et neid käsi koguneb siis ka rohkem.

    Plaan on natuke suurem bankroll ehitada ennem kui päris nl400'ga hüvasti tahan jätta. Kuna ainult nl600 tuleks käsi suhteliselt napilt ja et agressiivselt NL1K ja NL2K 6maxi näppida vajan natuke suuremat bankrolli. Ainult FR formaadis võib mõni päev praktiliselt üldse tühja passida neis limiitides actionit oodates(varahommikusel/hommikusel ajal).

    Loodetavasti ei tee sellega nüüd viga ja proovin laudade arvu tugevalt kontrolli all hoida.

  2. #3622
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kuu on läinud mõne mängupäevaga päris normaalselt(3), 15bb/100 hetkel, reedel teen väikse vahekokkuvõtte ka.

    Täna aitas tublisti üks nõrgem reg, kellega HU'd tagusin pärast üldist väga kehva algust see sessioon(top set vs rida 3bet potis jms käed).

    ( Click to show/hide )


    *ehheee, EV'd ei kuvanud aga vaatasin et EV on 100% identne - kordagi ei läinud enne riverit nuppe sisse, samas ma ei 3bettinud teda ka mitte kordagi selle aja jooksul

    Graafik on tema vaatenurgast. Mängisime neljal laual nl400-600. Pärast läks päris kirjuks juba silme ees ja hakkasin valesid nuppe klõpsama, nii et pidin selle HU quitima

    Aga vaikselt edeneb...

    Nüüd võiks ühe toreda hiiteri visata küll...
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 03.02.14 at 11:19

  3. #3623
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Väheke tehnilist juttu ka -

    tegin endale 2 päeva tagasi skeemi/plaani. Peas on see mul nagunii kogu aeg olemas olnud aga vahest kipuvad asjad ununema - eriti igavusest või ärritusest vms halbadest faktoritest, samuti ka siis kui liiga hästi jooksen.

    Plaan sisaldab kogu mu üldist mängustrateegiat laudade valimisel, millised lauad, kuidas valin, millist bankrolli milliste laudade jaoks kasutan jms erinevad aspektid.

    Sellist plaani peaksid kindlasti toetama ka igakuised eesmärgid ja kokkuvõttes peaksid need kindlustama, et kordagi õigelt teelt kõrvale ei astu.

    Tegemist on siis nö üldise äriplaaniga ja kõik tõsisemad pokkerimängijad võiksid midagi sellist omada, eriti need kellel on distsipliiniga probleeme ja kipuvad oma võimeid üle- või alahindama.

    Arvan ja loodan et sellisest asjast ja mõtestatud tegevusest on halbadel/liiga headel aegadel tublisti kasu.
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 03.02.14 at 11:32

  4. #3624
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Väheke tehnilist juttu ka -

    tegin endale 2 päeva tagasi skeemi/plaani. Peas on see mul nagunii kogu aeg olemas olnud aga vahest kipuvad asjad ununema - eriti igavusest või ärritusest vms halbadest faktoritest, samuti ka siis kui liiga hästi jooksen.

    Plaan sisaldab kogu mu üldist mängustrateegiat laudade valimisel, millised lauad, kuidas valin, millist bankrolli milliste laudade jaoks kasutan jms erinevad aspektid.

    Sellist plaani peaksid kindlasti toetama ka igakuised eesmärgid ja kokkuvõttes peaksid need kindlustama, et kordagi õigelt teelt kõrvale ei astu.

    Tegemist on siis nö üldise äriplaaniga ja kõik tõsisemad pokkerimängijad võiksid midagi sellist omada, eriti need kellel on distsipliiniga probleeme ja kipuvad oma võimeid üle- või alahindama.

    Arvan ja loodan et sellisest asjast ja mõtestatud tegevusest on halbadel/liiga headel aegadel tublisti kasu.
    Ei taha mingit täpset nimekirja sinu süsteemist saan aru kui on ärisaladus :)

    Aga kuna oled kunagi ka microt ja 6 maxi mänginud siis ehk viitsid paari sõnaga kirjutada mis olid/oleks seal kriteeriumid. Ja kuidas kasutada waitingliste? Ma siiani alustan ise ja joinin ainult tekivattesse laudadesse või joinin regile vastu aga tihti ei tule ikka sobivaid laudu piisavlt kiiresti ja tundub, et mängin kehvemapoolsetes laudades aeg ajalt päris pikalt veeretades rake samal ajal kui kuskilt waitinglistist saanuks vb parema laua.

  5. #3625
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 804

    Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ei taha mingit täpset nimekirja sinu süsteemist saan aru kui on ärisaladus :)

    Aga kuna oled kunagi ka microt ja 6 maxi mänginud siis ehk viitsid paari sõnaga kirjutada mis olid/oleks seal kriteeriumid. Ja kuidas kasutada waitingliste? Ma siiani alustan ise ja joinin ainult tekivattesse laudadesse või joinin regile vastu aga tihti ei tule ikka sobivaid laudu piisavlt kiiresti ja tundub, et mängin kehvemapoolsetes laudades aeg ajalt päris pikalt veeretades rake samal ajal kui kuskilt waitinglistist saanuks vb parema laua.

    Ma viskan end paljudesse listidesse kus max 2 inimest , kui viskab ette ja fishi kõrval ei ole panen X

  6. #3626
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ei taha mingit täpset nimekirja sinu süsteemist saan aru kui on ärisaladus :)

    Aga kuna oled kunagi ka microt ja 6 maxi mänginud siis ehk viitsid paari sõnaga kirjutada mis olid/oleks seal kriteeriumid. Ja kuidas kasutada waitingliste? Ma siiani alustan ise ja joinin ainult tekivattesse laudadesse või joinin regile vastu aga tihti ei tule ikka sobivaid laudu piisavlt kiiresti ja tundub, et mängin kehvemapoolsetes laudades aeg ajalt päris pikalt veeretades rake samal ajal kui kuskilt waitinglistist saanuks vb parema laua.
    Väga raske sellele ühest vastust anda. Kõik oleneb ka sinu enda kriteeriumitest, et milline on hea laud ja milline mitte. Üldiselt waiting listi tasub ikka panna, kui ees on mõni tundmatu mängija, kes võib fish olla või kui teada, et kindlasti fish on. Kasvõi siis kui isegi 20 matsi waitinglistis on, kui viskab sulle laua ette, saad kinni panna kui fishi lauas ei ole. Laudade alustamine sõltub sellest kui mugavalt sa ennast HU's tunned - seda pead ise teadma. Kõik tableselectimine eeldab et enamus mängijaid on märgistatud ja teaksid mis sind lauas ees ootab - juba see teeb selle mitu korda kergemaks. Kui tunned, et lauas edge puudub, siis kohe laud kinni ja hakkad uut otsima. Ja ma soovitan panna kingi konkreetse tähise, et mitu lauda oled valmis kõige rohkem ette võtma või maksimaalselt mugavalt tunned. Kui saad konkreetse hulga kokku ja need sobivad, siis ei ole mõtet lobbys passida ja keskendud ainult oma laudadele. Kui aga laudu on liiga vähe, vähem optimaalsest - siis võiks teha pidevalt tööd et saada sobiv hulk kokku. Kui mängid-mängid ja ei saa aru, kes lauas istub ja mängijad on märgistamatta, siis ilmselt mängid korraga liialt palju laudu ja ei jõua keskenduda. Eks harjutamine teeb meistriks
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 04.02.14 at 12:08

  7. #3627
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Enda pokkeriseiklused võiks kokku võtta sõnaga IGAV, igav ja veelkord igav. Isegi nii igav oli, et läksin NL25-50 pulli tegema korra.

    Ahaaa üks ilusam käsi juhtus ka minu poolt vaadates fishi vastu, euri laud kah

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $4(BB) Replayer
    SB ($411)
    BB ($709)
    UTG ($775)
    Hero ($582)
    BTN ($400)

    Dealt to Hero K K

    UTG raises to $12, Hero raises to $36, fold, fold, fold, UTG calls $24

    FLOP ($78) K A 4

    UTG checks, Hero bets $60, UTG calls $60

    TURN ($198) K A 4 7

    UTG checks, Hero bets $140, UTG calls $140

    RIVER ($478) K A 4 7 2

    UTG checks, Hero bets $346 (AI), UTG calls $346

    UTG shows Q A
    (Pre 32%, Flop 6.5%, Turn 0.0%)

    Hero shows K K
    (Pre 68%, Flop 93.5%, Turn 100.0%)

    Hero wins $1,168


    Distsipliiniga veits pobleeme olnud viimasel ajal miskipärast, aga peab lubama ennast juba homme käsile võtta

  8. #3628
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Ma teen ise ka pm nii, aga kas nt kui vahepeal natuke palju laudu ees, ja laud on aind tugevatest regid täis.. siis ootad ikka kuni UTG tuleb ja automaatselt välja lülitab laua, või paned juba nt MP peal kinni ära laua.
    Mulle endale tundub et see tähelepanu mis mul sealt kaob kaalub isegi selle paari tasuta kaarti nägemise üle.

  9. #3629
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Ma teen ise ka pm nii, aga kas nt kui vahepeal natuke palju laudu ees, ja laud on aind tugevatest regid täis.. siis ootad ikka kuni UTG tuleb ja automaatselt välja lülitab laua, või paned juba nt MP peal kinni ära laua.
    Mulle endale tundub et see tähelepanu mis mul sealt kaob kaalub isegi selle paari tasuta kaarti nägemise üle.
    See laud mis kohe kinni läheb nikuinii, selle laua võid visata suvalt teiste taha või kuhugi kõrvale ja mitte üldse jälgida kui võtab tähelepanu ära - mängid sel juhul oma mõned käed ainult KK-AA'd kui saad

  10. #3630
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kuna võtsin plaaniks kogu aeg max capacity(ehk 6 lauda) jooksmas hoida ja otsustasin praegu mitte 6max'i ikkagist mängida(2 erinevat formaati lõhuvad rütmi), siis olen sunnitud laudu jooksmas hoides ikkagist nl200 ka appi võtma.

    Virelemine muidugist jätkub..., ei olnud just kõige parem run aga tegin ise ka mitu kallist viga fishi vastu, mis ei ole probably vead, sest muidu poleks nii mänginud - aga täna oli nuts vastas igalpool.


    Kallis herocall läks võsa, mul polnud küll sizingu kohta mingit telli aga süübisin ta lifetime stattidesse ja river + teised tänavad tundusid nii overagressive kui üldse olla saab. Lootsin/loodan siin päris tihti busted drawd/bluffi näha. Seekord siiski fail - next time

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $4(BB) Replayer
    SB ($183)
    BB ($567)
    UTG ($523)
    UTG+1 ($400)
    Hero ($500)
    CO ($473)
    BTN ($457)

    Dealt to Hero Q T

    UTG raises to $8, fold, Hero calls $8, fold, BTN calls $8, fold, BB calls $4

    FLOP ($34) A Q A

    BB checks, UTG bets $20, Hero calls $20, BTN folds, BB folds

    TURN ($74) A Q A 6

    UTG bets $56, Hero calls $56

    RIVER ($186) A Q A 6 9

    UTG bets $439 (AI), Hero calls $416 (AI)

    UTG shows A Q
    (Pre 73%, Flop 100.0%, Turn 100.0%)

    Hero shows Q T
    (Pre 27%, Flop 0.0%, Turn 0.0%)

    UTG wins $1,016



    Jälle ei suuda fishi vastu foldida, aga see on ilmselt palju lihtsam call. Fish oli muidugi eelnevalt sõiduvees ja väga agressiivselt nuppe klõpsinud.

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $4(BB) Replayer
    SB ($400)
    BB ($160)
    UTG ($400)
    UTG+1 ($418)
    UTG+2 ($400)
    Hero ($400)
    BTN ($328)

    Dealt to Hero T 9

    fold, UTG+1 raises to $8, fold, Hero calls $8, fold, fold, fold

    FLOP ($22) 8 6 5

    UTG+1 checks, Hero bets $15, UTG+1 calls $15

    TURN ($52) 8 6 5 J

    UTG+1 checks, Hero bets $40, UTG+1 calls $40

    RIVER ($132) 8 6 5 J Q

    UTG+1 checks, Hero bets $108, UTG+1 raises to $355 (AI), Hero calls $229 (AI)

    UTG+1 shows K 4
    (Pre 54%, Flop 62.8%, Turn 77.3%)

    Hero shows T 9
    (Pre 46%, Flop 37.2%, Turn 22.7%)

    UTG+1 wins $803


    Jälle fishi vastu, aga siin oleks võinud ilmselt flattida selle raise - läksin thin valuet otsima, aga ebaõnnestusin jälle

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $4(BB) Replayer
    SB ($420)
    Hero ($400)
    BTN ($396)

    Dealt to Hero Q 9

    BTN raises to $12, fold, Hero calls $8

    FLOP ($26) 6 J K

    Hero checks, BTN checks

    TURN ($26) 6 J K 2

    Hero bets $16, BTN calls $16

    RIVER ($58) 6 J K 2 2

    Hero bets $44, BTN raises to $100, Hero raises to $372 (AI), BTN calls $268 (AI)

    BTN shows J J
    (Pre 68%, Flop 67.2%, Turn 77.3%)

    Hero shows Q 9
    (Pre 32%, Flop 32.8%, Turn 22.7%)

    BTN wins $793

    BE, overagressive regulari vastu lauda alustades...

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $2(BB) Replayer
    ($293)
    Hero ($215)

    Dealt to Hero Q Q

    Hero raises to $4, raises to $16, Hero calls $12

    FLOP ($32) 2 Q 3

    bets $18, Hero calls $18

    TURN ($68) 2 Q 3 8

    bets $38, Hero calls $38

    RIVER ($144) 2 Q 3 8 A

    bets $221 (AI), Hero calls $143 (AI)

    shows 5 4
    (Pre 18%, Flop 25.9%, Turn 18.2%)

    Hero shows Q Q
    (Pre 82%, Flop 74.1%, Turn 81.8%)

    wins $430

    Väike pot küll aga NL2k's ikka fishide vastu flipata ei oska

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $20(BB) Replayer
    SB ($2,000)
    BB ($3,154)
    UTG ($377)
    Hero ($2,305)
    UTG+2 ($2,694)
    CO ($2,000)
    BTN ($2,037)

    Dealt to Hero T T

    UTG raises to $60, Hero raises to $180, fold, fold, fold, fold, fold, UTG raises to $377 (AI), Hero calls $197

    FLOP ($785) 8 4 5

    TURN ($785) 8 4 5 Q

    RIVER ($785) 8 4 5 Q 5

    UTG shows 8 K
    (Pre 32%, Flop 52.1%, Turn 100.0%)

    Hero shows T T
    (Pre 68%, Flop 47.9%, Turn 0.0%)

    UTG wins $782

    Õnneks ainult ca 2BI'd miinust ja ei saa nukrutseda selle peale

  11. #3631
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kuna õhtul oli tund-poolteist vaba aega, siis tulin vaatama mis toimub.

    Mingit fullring sessiooni ei olnud tahtmist käima tõmmata, mõtlesin et saaks mõne nõrgema regulari HU'sse tõmmata.

    Õnnestus üks väga hooletult mängiv SNE kaasa tõmmata ja mängisime neljal laual natuke aega.

    Tundsin tugevat edge'i, oleks kaart natukenegi rohkem toetanud aga pole viga.

    Ma ei tea, kas ongi HU's ta normaalne mängustiil aga 3bettis ca 70% käsi(suht väikse sizinguga minraise->3.5x), nii et sain IP meeletult suures potis flop'e näha. Selle strateegia vastu ei mänginud ma küll kõige optimaalsemalt aga päris fun oli. Kahjuks oli limiidiks ainult nl200, huvitav kas oleks kõrgemale kaasa saanud, kui oleks rohkem aega olnud.

    ( Click to show/hide )


    Graafik tema poolt vaadates.

    Mingi hetk tundus et murdub päris ära aga siis tuli imeliste riverite näol mängu tagasi, aga tundus suht monkeytildis olevat

    Kahju et mitu retarded coolerit sain - aga väike toiduraha ikka

    Aga täna oli juba happy day juba seepärast, et NL2K mõned käed mis actionit sain, suutsin pool BI'd plussi jääda

    Viimasel ajal saan jooksuga kõrgemal korralikult tala, madalaimal levelil jooksen enam-vähem, täna siis pigem vastupidi

  12. #3632
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mõned võidukäed tema vastu...

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  13. #3633
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mõned kaotatud käed...

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  14. #3634
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Väike vahekokkuvõte ka...

    Nv ei mängi - sõidan Lõuna-Eestisse puhkama kohe varsti.



    ca 660$ rakebacki ka juurde panna...

    Mänginud olen juba tublid 35 tundi.

    Lauad on kohati sama head nagu oleks aasta 1999 aga mina olen ikka rakebackpro

    Minu küsimus suurele ringile oleks, et kuidas neil kogu aeg ässad on?

  15. #3635
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Õnneks tendents näitab, et varsti peaks/võiks see jama läbi saada.

    ( Click to show/hide )


    Graafik 2013 algusest alates.

    Tuleviku mänguplaanid on paigas aga kahjuks ei jätku nende realiseerima hakkamiseks veel bankrolli, olge nüüd armulised pokkerijumalad ja visake üks 100K$ hiiter

  16. #3636
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 804

    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust

    Minu küsimus suurele ringile oleks, et kuidas neil kogu aeg ässad on?

    Varukast võtavad

  17. #3637
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mingi aeg mind vist ring mängudes ei näe, selle kuu lõpuni keskendun ilmselt ainult HU'le

  18. #3638
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Mingi aeg mind vist ring mängudes ei näe, selle kuu lõpuni keskendun ilmselt ainult HU'le
    Miks ?

    Plaanis rexide vastu ka HU teha ?

  19. #3639
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Miks ?

    Plaanis rexide vastu ka HU teha ?
    Sest ei tunne praegusel hetkel fullringis mingit rõõmu ja ei ole väga ruumi kuhugi kõrgemale ka hetkel areneda selles formaadis.

    Ei taha stagnatiseeruda.

    Võiks 6maxi peale switchida aga kuna jooks on endiselt kahtlane, siis pigem tahaks hoida variatsiooni võimalikult madalal.

    HU pakub mulle põnevust ja tunnen reaalset challenge'it iga kord kui mängin ja meeldib vastaste nõrkade kohtade välja uurimine ja nende vastu selle ära kasutamine - samuti laseb see keskenduda ühele konkreetsele vastasele.

    Mitme vastase vastu multitabeldada ei plaani. Samuti ei plaani võtta enda jaoks EV- või EV0 mänge(siin peangi silmas, et variatsioon üritada madalal hoida). See eeldab otseloomulikult fishide vastu mängimist aga ka regularide, kelle vastu edge tunnen ja kelle vastu infot oman. HU'le spetsialiseerunud või tugevate regularide vastu lähiajal mängida ei plaani.

    Samuti on ka tulemused selles päris head, eriti viimasel ajal - mis on veel muude formaatide kõrvalt mängitud.

    ( Click to show/hide )


    HU selle aastanumbri sees.
    *Valdav enamus sellest on regularide vastu mängitud plaaniga laudu alustada aga ka mõned HU matchid.

    Arvan et pokkerimängija võiks võimalikult paindlik ja mitmekülge olla ja peaks ennast pidevalt arendama, seepärast plaanin selle lükke kasuks.

    Samuti ei saa see tulevikuväljavaadete osas kuidagi halb olla - ega FR'is naljalt highstakes actionit ei saa.

    Samuti ei morjenda mind absoluutselt kaotatud vpp'd või väiksem arv mängitud käsi(see pigem rõõmustab).

    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 11.02.14 at 21:17

  20. #3640
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL200-2K FR,HU] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Lisan veel selle, et hommikul teen nagu tavaliselt ühe aktiivse sessi, kus actionit otsin. Päeval/Õhtul kui kodus olen, siis olen passiivne ja hoian ainult HU lauad lahti ja aktsepteerin ilmselt ainult fishe. Eks näis palju üldse seda volüümi tuleb

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES