Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 18, kokku 204 EsimeneEsimene ... 816171819202868118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 341 kuni 360, kokku 4076
  1. #341
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    see märk tuleb msn-ist, sest sinna topin isegi seda koguaeg mitte teadlikult lause lõppu... samas kui jätad panemata mõned laused, siis kohe küsitakse, et kas paha tuju? :D
    +1 :D

  2. #342
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    LOL. täpselt nii ongi :D

  3. #343
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    WP FISHID! LOL
    ( Click to show/hide )


    LAG arvas väikse betzisingu tõttu, et tal on fold equity't, LOL
    ( Click to show/hide )


    +77BI this month so far

    varsti võtan ilmselt tiba kallemaid mänge ka lisaks NL25 taala ja euri näol.

  4. #344
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Vabanda kui eksin, aga kas sa polnud juba NL 25 mängija?

  5. #345
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    olen olen, enamus profitist ongi seal tehtud, aga bankroll oli väljaminekute tõttu kuivand liiga väikseks, et ei tundnud end turvaliselt, varsti on piisavalt suur et tunnen ennast mugavalt ka multitabeldades. Pealegi ma ei taha FPP'sid välja kakkuda ennem suurt summat, mis võimaldab siis soovi korral ka NL50 mängida.

  6. #346
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Alla 60BI ei näpi mingit limiiti ja turvaliselt tunnen umbes 80+, hea oleks around 100:)

  7. #347
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Hmmm ok midagi meenub jah kus seletasid, et elatud sellest.. Siiski väga nitine värk biidid ju väga hästi.

    Kas ma saan aru, et sa pole üldse FPPsid rahaks teinud?

  8. #348
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Olen ikka, mingi kaks viimast kuud ei ole, ootan kuni 100K täis saab, siis ostan 1500$, pole mõtet mingi 300$ kaupa osta või vähem.
    Tiba alla 40K on puudu.

  9. #349

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Alla 60BI ei näpi mingit limiiti ja turvaliselt tunnen umbes 80+, hea oleks around 100:)
    suudaks ise kaa nii, paraku tuleb minu puhul need summad 10ga jagada :(

  10. #350

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Oled selle kuuga 77bi up ja oled see kuu liikunud nl16 to nl10..whaat? Nii võttes, siis korra tuleb väike downer ja oled omadega busto

  11. #351
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Alla 60BI ei näpi mingit limiiti ja turvaliselt tunnen umbes 80+, hea oleks around 100:)
    räme ajaraisk. 20BI pealt võta shotte. eesmärk on võimalikult kiiresti limiitides liikuda ja siis võid vaadata, et kuhugi püsima jääda. kui tahad 100BI pealt shotte võtma, siis NL100 ei jõuagi (eriti arvestades, et teed pidevalt cashoute).

  12. #352

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    ei usu, et otseselt ajaraisk, tähtis on ikkagi enda comfort-zoneis püsida, pluss brm nittimisel pole midagi halba, pigem ainult kasu..

  13. #353

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Kui pokker on ainuke sissetulek, siis on suur BR väga oluline, kuna mindset ja tilt control on suur osa winratest.

    Move up limits tuleb teha suurte mängutundide ja säästliku eluviisi arvelt ning NL25-NL200 on mõne kuu küsimus

  14. #354
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    räme ajaraisk. 20BI pealt võta shotte. eesmärk on võimalikult kiiresti limiitides liikuda ja siis võid vaadata, et kuhugi püsima jääda. kui tahad 100BI pealt shotte võtma, siis NL100 ei jõuagi (eriti arvestades, et teed pidevalt cashoute).
    See 20bi reegel käib ehk 2007-2008 a. kohta, sest paraku pole 20bi+ downerid kaugeltki ebaharlikud nähtused (jah, obv on stoploss shottide võtmisel peal, aga valdaval enamusel mängijatest on mindsetiga ikkagi probleeme).

  15. #355
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    LOL,
    Kui ma oleks kasutand 20BI bankroll managementi reeglit, oleks ma ammu 7x BUSTO!

  16. #356
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    See 20bi reegel käib ehk 2007-2008 a. kohta, sest paraku pole 20bi+ downerid kaugeltki ebaharlikud nähtused (jah, obv on stoploss shottide võtmisel peal, aga valdaval enamusel mängijatest on mindsetiga ikkagi probleeme).
    mindseti probleem on ju juba teine asi. ise võtsin NL2 kuni NL100 20BI pealt shotte ja kui oleks võimalus uuesti teha, siis ei muudaks midagi. paned stoplossi peale ja grindid raha tagasi kui vaja. HerrJanks ju biidib ulmeliselt nagu näha. miks mitte üles liikuda, kus hourly palju suurem. raiskad enda aega imo.

  17. #357
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    mindseti probleem on ju juba teine asi. ise võtsin NL2 kuni NL100 20BI pealt shotte ja kui oleks võimalus uuesti teha, siis ei muudaks midagi. paned stoplossi peale ja grindid raha tagasi kui vaja. HerrJanks ju biidib ulmeliselt nagu näha. miks mitte üles liikuda, kus hourly palju suurem. raiskad enda aega imo.
    Enda kogemusel põhjal (FTP, ongame, stars 6max ~nl50) ei võtaks nl50s päris 1k$'ga shotte. Madalamal vast midagi väga hullu ei saa tõesti juhtuda.

  18. #358
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Kui ma mängiks 20BI ja 5BI stop/loss süsteemiga, siis see segaks mul rämedalt mängu, kuna peaks HEM'i vahtima vahepeal ja muutun seepärast rämedalt result orientiks.
    Ilmselt kõrgematel limiitidel võtan väiksema BI shotte, sest kõrgemal on elamiskulusid kergem katta kui madalamal, aga ma eriti ei muretseks nüüd mul on normal rakeback diil ja saan hakata kiiremalt üles liikuma. NL16st NL50nesse saan liikuda ilmselt kuupooleteise pärast kui asjad õlitatult liiguvad, esimese poole aasta sees igaljuhul. Sealt edasi eksnäis kuda minema hakkab.

  19. #359
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    479

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    30-40 buy in on täiesti piisav, 60+ sellistel limiitidel on ulme. Nice graph ja keep going!

  20. #360

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    mindseti probleem on ju juba teine asi. ise võtsin NL2 kuni NL100 20BI pealt shotte ja kui oleks võimalus uuesti teha, siis ei muudaks midagi. paned stoplossi peale ja grindid raha tagasi kui vaja. HerrJanks ju biidib ulmeliselt nagu näha. miks mitte üles liikuda, kus hourly palju suurem. raiskad enda aega imo.

    Mindset ja BR'i suurus on just asjad, mis on üxteisega täielikult käsikäes.

    Ja mismõttes, kui olex võimalus uuesti teha? Sa oled praegu busto? :D :D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES