Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 197, kokku 204 EsimeneEsimene ... 97147187195196197198199 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 921 kuni 3 940, kokku 4076
  1. #3921
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Seems legit ja tundub mõistlik otsus. Edu tegemistes ja pohhui see high stakes, you're still everyone's hero!(Y) :)

  2. #3922

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kas see on väga suur saladus, mis BR'i on umbes vaja sinu limiidis läbi löömiseks või mis limiiti sa kavatsed hoida ?
    Kui ei taha siia kirjutada võid PM'ida või kui ei taha üldse öelda, siis soovin ainult edu tulevikus ! :)

    Kindlasti postita käsi edasi.

  3. #3923

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Hirmutasid ka minu alguses ära, kuid mulle meeldibki rohkem, et FR jätkad, sest 6-max pole minu teema ja jääks ühest väga heast päevikust muidu tulevikus ilma.

    Teisalt on su otsus väga õige ning loodan, et ka teised mängijad mõtlevad nüüd veidi rohkem oma tuleviku kindlustamisele, kui sina, kui paljude eeskuju sellest siin räägid. Ka Muruntau on sellel teemal väga häid postitusi kirjutanud. Minu arvates on pokkerimängija jaoks suht kohustuslik esimesel võimalusel hakata ehitama passiivset sissetulekut tulevikuks läbi kuskile investeerimise.

    Olen seda rääkinud ka meie study groupis ja jaganud julgelt endale teadaolevat infot investeerimise kohta ja rõõm on näha, et nii mõnigi on seda juba alustanud, kuid mõndade mõte ei liigu üldse selles suunas, mis on kurb.

    GL!

  4. #3924
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tänud toetuse eest

  5. #3925
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
    Kas see on väga suur saladus, mis BR'i on umbes vaja sinu limiidis läbi löömiseks või mis limiiti sa kavatsed hoida ?
    No problemo, ei ole saladus.

    NL400-2K FR'i kavatsen mängida ja kui võtta sealt harju keskmise limiidi(NL2K jookseb väga harva), siis ütleme et 100BI'd NL600 jaoks peaks küllalt olema Kui NL2K jookseks tihedamalt, siis võiks tiba suurem olla, aga praeguste seisude juures ei näe vajadust.

  6. #3926
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Normjanks plaanid.

    Väga hea päevik ja eeskuju oled olnud.
    Näidanud kuidas kiirelt tippu jõuda korraliku töö eetikaga!
    Viimati muudetud timz0333 poolt : 01.05.14 at 12:31

  7. #3927
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    V soliidsed plaanid (y). Trennis ka käid ikka? Ise paar nädalat haigustega võidelnud ja pole saanud korralikku õlaseeriat teha :D

  8. #3928
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    V soliidsed plaanid (y). Trennis ka käid ikka? Ise paar nädalat haigustega võidelnud ja pole saanud korralikku õlaseeriat teha :D
    Hetkel jõukasse polegi väga jõudnud, muidu olen sutsu liigutanud ikka. Mul on siin paar häda olnud aga sellest kuust nüüd läheb lahti. Aga ilmselt vahetan klubi, kuna see asub nii kaugel(sellega kaasneb ajakulu), pluss elukaaslasega kahepeale käia saaks mul kodu lähedal ca 1100€ aasta peale odavamalt(koos transpordikuluga).

    Küll vormi saad

  9. #3929
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kuna vaatan tulemust iga nädala lõpus korra, siis teengi siinkohal väikese update'i.



    Kuu siis alanud nii, siin ainult ca 11 tundi mängu.

    Pluss küll aga pigem olen võidelnud natukene halvemapoolse jooksuga(just väga head drawd ei taha kuidagi kokku tulla) ja saan natuke liiga tihti ühe võrra kõrgema paariga domineeritud suuremates pottides.

    Näiteks:

    suht sihuke spew'i vastane, mängib tavaliselt shortstacki ja kõvasti üle keskmise agressiivne(3bet/4bet jms hästi kõrged).


    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $10(BB) Replayer
    SB ($1,993)
    BB ($2,502)
    UTG ($1,223)
    UTG+1 ($1,276)
    UTG+2 ($1,377)
    CO ($1,000)
    Hero ($1,876)

    Dealt to Hero T T

    UTG calls $10, fold, fold, CO raises to $40, Hero calls $40, SB raises to $130, fold, fold, fold, Hero calls $90

    FLOP ($320) 6 3 4

    SB bets $180, Hero calls $180

    TURN ($680) 6 3 4 Q

    SB checks, Hero bets $320, SB calls $320

    RIVER ($1,320) 6 3 4 Q 8

    SB checks, Hero checks

    Hero shows T T
    (Pre 18%, Flop 10.0%, Turn 4.5%)

    SB shows J J
    (Pre 82%, Flop 90.0%, Turn 95.5%)

    SB wins $1,317

    Aga muidu pole viga, vaikselt tiksub :)
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 03.05.14 at 09:26

  10. #3930
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Täna sai ikka krdi hästi coolerdatud fishide vastu

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $4(BB) Replayer
    SB ($421)
    BB ($400)
    UTG ($446)
    UTG+1 ($230)
    UTG+2 ($496)
    CO ($400)
    Hero ($852)

    Dealt to Hero A A

    fold, UTG+1 raises to $12, fold, fold, Hero raises to $36, fold, fold, UTG+1 calls $24

    FLOP ($78) 5 3 Q

    UTG+1 checks, Hero bets $44, UTG+1 calls $44

    TURN ($166) 5 3 Q Q

    UTG+1 checks, Hero checks

    RIVER ($166) 5 3 Q Q A

    UTG+1 bets $150 (AI), Hero calls $150

    UTG+1 shows Q A
    (Pre 6%, Flop 13.0%, Turn 97.7%)

    Hero shows A A
    (Pre 94%, Flop 87.0%, Turn 2.3%)

    Hero wins $463

    &

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $10(BB) Replayer
    Hero ($1,043)
    BB ($992)
    CO ($1,028)
    BTN ($1,070)

    Dealt to Hero 5 A

    fold, fold, Hero raises to $30, BB calls $20

    FLOP ($60) 5 5 A

    Hero bets $40, BB calls $40

    TURN ($140) 5 5 A Q

    Hero bets $120, BB calls $120

    RIVER ($380) 5 5 A Q 2

    Hero bets $290, BB raises to $770, Hero raises to $853 (AI), BB calls $32.88 (AI)

    Hero shows 5 A
    (Pre 75%, Flop 99.7%, Turn 95.5%)

    BB shows Q 5
    (Pre 25%, Flop 0.3%, Turn 4.5%)

    Hero wins $1,984

  11. #3931
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    lahe, et oled võtnud eesmärgiks kindlustada tagalat, kindlasti oluline ja tähtis otsus eriti sellisel ebastabiilse tulevikuga alal nagu pokkerimäng, edu sellega ja soovitan otsida/lugeda kuidas teised highstackesi mehed on oma investeeringud teinud ja mitte ise päris jalgratast leiutada, aga esmalt oma isiklik kinnisvara on õige suund ma arvan.

    Aga muuhulgas tõstab pead minus grammarnazi... mata vorm kirjutatakse alati ühe t-tähega: tegemata, saavutamata, kirjutamata jne
    Viimati muudetud Rage poolt : 06.05.14 at 14:11

  12. #3932
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    lahe, et oled võtnud eesmärgiks kindlustada tagalat, kindlasti oluline ja tähtis otsus eriti sellisel ebastabiilse tulevikuga alal nagu pokkerimäng, edu sellega ja soovitan otsida/lugeda kuidas teised highstackesi mehed on oma investeeringud teinud ja mitte ise päris jalgratast leiutada, aga esmalt oma isiklik kinnisvara on õige suund ma arvan.

    Aga muuhulgas tõstab pead minus grammarnazi... mata vorm kirjutatakse alati ühe t-tähega: tegemata, saavutamata, kirjutamata jne


    uhm? grammarnazi? what is highstackes? ... highstakes on

  13. #3933
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI



    aga aus märkus, ei pannud ise ka tähele, samas ise pean -mata vormi mitteteadmist eesti keeles ikka oluliseks veaks:)

  14. #3934

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    viimases AA käes, kas leiad riveril calli kui A asemel ntx Tc

  15. #3935
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    viimases AA käes, kas leiad riveril calli kui A asemel ntx Tc
    Kindlasti 6, 7, 8, 9, T, J ilma potita oleks kõik õrnalt ebameeldivad olnud raise korral.

    Ma ei oska nüüd kohe 100%'liselt vastata, aga mul käsi selle fishi kohta nii palju, et siis oleks otsuse statistika põhjal teinud. Ilmselt 50-50, oleks võinud mõlemale poole kalduda otsus. Aga olukorda oleks ilmselt muutnud minu võimalik erinev betsizing.

    Hetke boardi arvestades oli otsus muidugi ülilihtne.

    EDIT:

    Vabandust. Lugesin boardi valest nüüd ja ei saanud aru. Eelnev jutt on tõsi, kui flop oleks olnud AA5.

    Nii et ainus river, mis meeldinud poleks oleks Q. Kõik muu oleks easy call. Ta ei calli mu vastu 2 barrelit kunagi 22-JJ. JJ üsna kindlasti oleks 3bettinud. Samuti kõik kõrged pocketid.

    EDIT:

    Ehh ma ei oska vist üldse lugeda.

    Vastane tundus passiivne ja kõik riverid oleks shove vastu foldid olnud, mis ei oleks A'd(va Q). Valuebeti vastu raske öelda, kust mu valulävi oleks läinud. Ilmselt kusagil 50% ringis. Aga üsna kindlasti oleks kõik teised suuremad sizingud ka olemata olnud ja shovega võrdunud.
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 06.05.14 at 16:07

  16. #3936
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    lahe, et oled võtnud eesmärgiks kindlustada tagalat, kindlasti oluline ja tähtis otsus eriti sellisel ebastabiilse tulevikuga alal nagu pokkerimäng, edu sellega ja soovitan otsida/lugeda kuidas teised highstackesi mehed on oma investeeringud teinud ja mitte ise päris jalgratast leiutada, aga esmalt oma isiklik kinnisvara on õige suund ma arvan.

    Aga muuhulgas tõstab pead minus grammarnazi... mata vorm kirjutatakse alati ühe t-tähega: tegemata, saavutamata, kirjutamata jne
    Tänud

    Jah, kindlasti. Peaees vette ei hüppa ja uurimistöö selles valdkonnas käib. Samuti nagu pokkeris, "money management", et ühe investeeringu alla liiga suuri panuseid ei tee, nii et hirmu ei ole. Kõik raha mis investeerin, saan lubada endale kaotada, ei panusta millelegi üleliia, mille kaotust ei saaks endale lubada.

    Samuti, mingid keerulised, palju vaeva ja mõtteainet nõudvad investeeringud jäävad ära - vähemasti esialgu(kuniks pokker põhitöö on). Ma ei otsi mingit ülisuurt tulusust - 10% aastas oleks täiesti rahul. Tähtis on läbipaistvus ja lihtsus.

    Kodu ma kindlasti varaks ei pea, aga vähemasti on mul siis kindel paik olemas ja üüriraha arvelt hoiab tublisti kokku.

    Võin käsi südamele panna ja öelda, et kindlasti mu üsna sagedased vead on tingitud lihtsast hooletusest ja vähesest tähelepanust. Reeglina kirjutan siin olles väga kiirelt/kiirustatult, sellest mis meelel ja õigekirja väga ei vaata - tegu on siiski ainult päevikuga. Loodan et see kedagi väga ei pahanda.
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 06.05.14 at 16:09

  17. #3937

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    ma ei saa üldse aru miks tulla kellegi päevikusse kirjavigu otsima jne.Loogish, et juhtub kõigil jne. Herrjanksile GL.tõsine töömees ikka pokkeri koha pealt.Lol at rollkopter:D

  18. #3938

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mu eesmärk ongi kirjavigade otsimine foorumist, mõnus ajaviide.

  19. #3939
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Mu eesmärk ongi kirjavigade otsimine foorumist, mõnus ajaviide.
    Vähemasti peaks alati tegevust leiduma

  20. #3940

    Re: [NL400-2K fullring] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust

    Samuti, mingid keerulised, palju vaeva ja mõtteainet nõudvad investeeringud jäävad ära - vähemasti esialgu(kuniks pokker põhitöö on). Ma ei otsi mingit ülisuurt tulusust - 10% aastas oleks täiesti rahul. Tähtis on läbipaistvus ja lihtsus.
    10% on tänapäeval väga suur juba.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES