Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 204 EsimeneEsimene ... 1422232425263474124 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 4076
  1. #461
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: H E R R J A N K S I - P O K K E R I B L O G I

    Kui eelmine aasta sai pandud paljude lühiajaliste kõrval endale ka pikaajaline plaan, SN starsis ära teha, siis plaanin see aasta ka ühe sellise seada, plaan paraku see aasta tunduvalt keerulisem ja raskem sooritada - viia hetkene bankroll ~1.7k(koos fpp'dega ~around 3k) 10 000$'ni aasta lõpuks.
    Kes arvab et eesmärk on lihtne, siis kinnitan et nii see pole, kuna pokker on sisuliselt mu ainus sissetulekuallikas ja millestki peab elama ning mängin hetkel microt, NL16/25(uuel kuul plaan NL50 juurde võtta). Olen tüdinud juba aasta aega selles oravarattas ringi siblimisest plaan oleks aasta lõpuks turvalise rolliga low stake'si(NL100) sisse murda.
    Üritan elamiskulud küllalt madalad hoida, mitte üleliia priisata pühenduda palju õppimisele kui ka mängimisele endale.
    Bankrolli kasvatan peamiselt aegajalt starsi boonuste näol ning winningutest kavatsen elada(hea kui miskit ka üle jääb:)), nii olen suutnud see aasta teha ja pole vajadust olnd FPP'sid näppida. Nii et seega tuleb iga kuu korralikku volüümi näidata, kuna rakeback on micros hetkel key word bankrolli kasvatamisel. Jaanuar-veebruar on õnnestunud juba omajagu raha säästa:).
    Wish me luck ja loodan et olen aasta lõpus seal kuhu jõuda kavatsen.

  2. #462
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes with 10k bankroll)

    GL.
    Kui aasta lõpus 4k boonuse ostad, siis peaks küll suht lihtne eesmärk olema.

  3. #463
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes with 10k bankroll)

    Normaalsed eesmärgid, täiesti reaalne sinu tulemusi vaadates, et jõuad rolli aasta lõpuks sellele tasemele.

    Raske õppustel, kerge lahingus. GL

  4. #464
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes with 10k bankroll)

    Oleks küsimus, et millisele saidile soovitad mikrosõduril minna? (rakeback võiks olemas olla)

  5. #465

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes with 10k bankroll)

    "Üldiselt ma arvan kui just mingit ime ei juhtu siis üle NL200 pole plaanis kunagi mängida" what?! kui ma nii mõtleks, siis ma vist snäp quitiks pokkeri, võin sain valesti aru ja mõtlesid, et 10k rolliga ei mängiks üle nl200

  6. #466
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes with 10k bankroll)

    forget.
    ei old päris nii mõeldud.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 12.03.12 at 03:32 Põhjus: sorry bout ninja edit

  7. #467
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes with 10k bankroll)

    LOL, ofkoors kavatsen kõrgemale jõuda, see on alles järgmine suurem plaan. Ja 10k rolliga ei tahaks üle NL200jah ette võtta, "mõtlesin seda". WTF kust sa seda välja loed et kõrgemat limiiti ei kavatse kunagi mängida?
    Microst low stakes on lihtsalt järgmine aste, et saa kohe midstakesi hüpata.

    Toa valimise seisukohalt ei oska väga palju öelda, aga esiteks vaataks rakebacki suurust ja olemasolu, ise pidin selle nimel starsis vb liialt vaeva nägema. Teiseks vaataks softi, kui tahad multitabeldada. Aga kindlasti on ka teised asjad olulised, nagu raha kättesaadavus jms. Aga isiklikult eelistaks mõnda usaldusväärset tuba, millega on kerge suhelda.

  8. #468

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes with 10k bankroll)

    seda kirjutas qbjohn, nüüd see postitus kustutatud

  9. #469
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes with 10k bankroll)

    ok

  10. #470
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Nice run:)
    Tegelt lauad olid hommikul kuldsed...
    tegin ise ka läbimõtlematta otususeid ja võtsin ebavajalikke flippe, hommikune mängimine vajab harjumist, olin veel poolenisti unes:D

  11. #471

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Kuidas flipid ebavajalikud on?

  12. #472
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    No kui ma tean et mul around BE call, ja foldin ei kaotaks suurt midagi, callin on longrunis BE, siis pole vaja seda võtta ju, kruvib aind variatsiooni kõrgemaks.

  13. #473

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Kui call on BE ja fold on kaotav, siis kuidas fold mõistlik on?

  14. #474
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Näiteks kui mul on taga 100bb ja mul on ÜKS BLIND sees, ja fish openshoveb ja ma tean küllalt täpselt00 ta range ja minu käsi on selle range vastu ~50%, siis ei ole mõtet seda calli teha.
    Ma tegin see sess kaks analoogset calli, kus mul on investeeritud mõni blind, callida oli 100või rohkem ja teadsin, et around 50%, ei olnd mingit vajadust seda calli teha. Tegin, olidki mõlemal korral flipid, üks natuke ühele poole, teine teisele, mõlemad kaotasin.
    Ma ei räägi mingitest postflop otsustest kuhu mul on omajagu raha investeeritud, vaid pre flippamisest.

  15. #475
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Täna kaotasin 6 korda pre AI AK'ga, ehk kõik korrad kui nupud sisse läksid, sweet:)
    Also 3 times KK, 1 korra võitsin ka selle käega:)

    Tegelt tulemus ei olndki nii hull aind miinus 4.5BI
    Probably better day tomorrow... :)

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 12.03.12 at 17:44

  16. #476
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes with 10k bankroll)

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    seda kirjutas qbjohn, nüüd see postitus kustutatud
    Yeah, sorry ninja delete prst.
    Päris nii ei mõelnud, ei tea mis peas toimus kui kirjutasin.

  17. #477
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Today oli parem päev, kuigi tegin kohati küsitavat mängu ja ühe BI oleks pidand kindlasti säästma passiivse fishi vastu setiga flushi vastu nuppe sisse ajades riveril. Aga at least jäi päev plussi... ca 75$

    Kuu graph on päris awful, nagu EKG:D
    ( Click to show/hide )


    Väga visalt tuleb, koos rb'ga ca 572$ this month, aga 2/3 volüümi on veel anda see kuu:)

  18. #478
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Ära lase ennast heidutada siuksest jamast.
    Üks paremaid päevikuid siin imo. Sul tulemused ikka suht kenad olnud, kas teed laudadest eemal ka mingit tööd? Sessionite ülavaatamisesed, occasional coaching jne?

    Mul endal on sitaks kahju, et ma 2011a suve alguses nii laisaks läksin ja tuimalt lihtsalt grindisin ja tulemused polnud enam nii head kui ennem jne.
    2010a novembrist kuni 2011 aasta aprillini läks ikka suht hästi mul. Aga siis ma peale igat sessi tegin käte ülevaatuse, iga nädal võtsin coachingut 1h skype+mikogo lives+veel eraldi käteülevaatus HEM-is jne mõne targema poolt, hästi stop lossist kinni pidamine jms. Mingi hetk 2011 aasta alguses oli mul selline, et ma olin 9-10 nädalat absoluutselt iga nädal plussis.
    Jutu mõte on lihtsalt see, et sinus on obv. jõhkralt potensiaali ja kasuta see kõik ära ja tööta koguaeg oma mänguga. Praegu täpselt siuke hetk sul kus on see hoog sees ja in the zone et enam jalga gaasi pedaalilt maha ei võta :)! Ära headest tulemustest muidugi ka lase ära hellitada, sest alati saab paremini.
    Ise eestisse tagasi tulen siis tõmban samasugusele töörütmile tagasi. Ma küll mängisin iga kuu üle 200h mingi viimased aasta aga aint neist tundidest ja tuimast grindist pole eriti kasu. Laisk olin just tööga mis on vaja teha laudadest eemal.

    Igal juhul edu sulle ja jälgin põnevusega seda progressi siin päevikus.

  19. #479
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Mul umbes samasugune ekg, algul mäest üles, siis mingi hetk nagu jääb süda päris pikakas ajaks seisma ja siis lõpus oleks nagu elektrilöögi saanud. Käsi 40k ja +215. Gl, Keep grindin.

  20. #480
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Tänud.
    Sessioone üritan aegajalt vaadata ikka, iga kuu üritan lugeda läbi ühe pokkeriteemalise raamatu ja sellest konspekti teha, üritan neid üsna hoolikalt valida ka:) Coachimisele olen mõelnud, pole otsind ega leidnud hetkel, kui järgmise limiidi lahti võtan siis peaks võibolla tõesti otsima endale. Seni olen nö iseõppija olnd. Mul min. kuu plaan on ca 120h mängu.

    Hommikul uuesti laudades:)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES