Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 41, kokku 204 EsimeneEsimene ... 3139404142435191141 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 801 kuni 820, kokku 4076
  1. #801
    FPP Pro Kasutaja CeuZ^ avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Asukoht
    UCCL
    Postitusi
    257

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Kena:D

  2. #802
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Ei ole misclick, vastane on fish kes ülehindab kõiki suuri pocket paare ja kui minraiseb callin sisuliselt kogu rangega...
    See oli üks lihtsamaid vastaseid üldse, tundsin väga suurt edge tema vastu, alati andis teada kui käsi oli ja ei näind teda kunagi bluffimas, alati fit-or foldis...
    Sellise vastu saab 100% range profitable mängida ja cbettida any two...
    samuti OOP kui hitib siis betib vastasel juhul checkib järgi ja saan turnil/riveril poti varastada...
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 29.06.12 at 13:46

  3. #803
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Täna hommikul sai ka veel kuu lõpetuseks väikse sess tehtud. Algul oli suht vähe actionit, siis otsustasin ühe hästi loose regulari vastu proovida, jooksin suht s*talt ja tegin veits halba mängu ka maybe ja suutsingi ~3BI'd talle ära kinkida, overall sess jäi küll samapaljuga plussi =)
    mõned käe ka sellest

    ofkoors:)

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 2 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $25.00
    BTN/SB: $26.11

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with A J
    BTN/SB raises to $0.75, Hero raises to $2.50, BTN/SB calls $1.75

    Flop: ($5.00) J 3 3 (2 players)
    Hero bets $2.50, BTN/SB calls $2.50

    Turn: ($10.00) 5 (2 players)
    Hero bets $5.50, BTN/SB calls $5.50

    River: ($21.00) 9 (2 players)
    Hero bets $14.50 all in, BTN/SB calls $14.50

    Final Pot: $50.00
    Hero shows A J (two pair, Jacks and Threes)
    BTN/SB shows 3 4 (three of a kind, Threes)
    BTN/SB wins $49.50
    (Rake: $0.50)

    callis väga lightilt üldiselt aga täna oli alati parem käsi vastas :/


    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 2 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $27.72
    BTN/SB: $52.76

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with J Q
    BTN/SB raises to $0.75, Hero calls $0.50

    Flop: ($1.50) 7 Q 4 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $1, Hero raises to $3, BTN/SB calls $2

    Turn: ($7.50) 3 (2 players)
    Hero bets $5.50, BTN/SB calls $5.50

    River: ($18.50) 4 (2 players)
    Hero bets $18.47 all in, BTN/SB calls $18.47

    Final Pot: $55.44
    Hero shows J Q (two pair, Queens and Fours)
    BTN/SB shows A Q (two pair, Queens and Fours - Ace kicker)
    BTN/SB wins $54.94
    (Rake: $0.50)

    luckboxisin ka täna korralikult ühes teises lauas


    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 3 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN): $25.00
    SB: $21.39
    BB: $25.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 8 9
    Hero raises to $0.50, 1 fold, BB raises to $1.50, Hero calls $1

    Flop: ($3.10) 7 A 5 (2 players)
    BB bets $2, Hero raises to $6, BB calls $4

    Turn: ($15.10) 6 (2 players)
    BB checks, Hero checks

    River: ($15.10) 2 (2 players)
    BB bets $8.25, Hero raises to $17.50 all in, BB calls $9.25 all in

    Final Pot: $50.10
    Hero shows 8 9 (a straight flush, Five to Nine)
    BB mucks 4 K
    Hero wins $49.35
    (Rake: $0.75)

    kuu overall siis jäi midagi sellist
    ( Click to show/hide )


    homme ka ilmselt väheke mängu, saab boonuse lunastatud ja E hakkan vaikselt NL50 ka toksima...
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 30.06.12 at 23:49

  4. #804
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Ei ole vist väga veenev täiesti tundmatu vastu HU's, oleks pidand väiksemat betsize ka vist kasutama, kuna vastane aind 80bb et riveris FE'd suurendada...

    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 2 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: $20.00
    Hero (BB): $25.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with T A
    BTN/SB raises to $0.75, Hero raises to $2.50, BTN/SB calls $1.75

    Flop: ($5.00) 7 J 5 (2 players)
    Hero bets $2.75, BTN/SB calls $2.75

    Turn: ($10.50) K (2 players)
    Hero bets $5.50, BTN/SB calls $5.50

    River: ($21.50) 4 (2 players)
    Hero bets $14.25, BTN/SB calls $9.25 all in

    Final Pot: $40.00
    BTN/SB shows J A
    Hero shows T A
    BTN/SB wins $39.50
    (Rake: $0.50)

    Täna lunastasin siis väikse 600$ boonuse ja tõstsin bankrolli ligi 3k$'ni, proovin nüüd homsest NL50 ka lisada =)
    Naela lauad võtan ka vist sekka, kuna vaatasin et neid vähe aga päris fishised peaks olema:)

  5. #805

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    well done :)

  6. #806
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Üks mängusituatsioon valmistab/on valmistanud probleeme...

    Squeezin OOP hea käega näiteks QQ

    Avanud on solid mängija, taga on fish, kes on küll passiivne aga ei ole päris station(on suuteline mind välja bluffima kui valget lippu lehvitan)

    Solid mängija foldib, fish callib

    Flop A x x rainbow

    Fishil stacki suurus analoogne potisuurusega või 1.5 sellest taga

    Hero ?

    Kui shoven siis millelt loodan calli saada? Betfoldin väikselt(kui väikselt)? Checkin?

    Oletame pot on 31.5bb, fishil on taga 41bb, mis oleks action relatively unknown fishi vastu?

  7. #807
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Sõltub nendest iksidest, mis määravad flopi tekstuuri. Mida kuivem flop, seda parem on c-call liin. AT9r on väikselt bettida parem imo. Ilmselt kõik otsused suht EV-lähedased, aga ise tavaliselt ei foldi sellise SPRga.

  8. #808
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Okei, ma ise ka sisuliselt kunagi ei ole foldind, olen vahest mõelnud kas peaks (va väga passiivse vastase vastu olen). Aga olen tähele pand et väga tihti on fishil Ax, eriti haige kui päris tihti olen näind mingi A5o'd... Olen shovend, olen calli saand(ei arva et hea lüke), olen bet/callind näind Ax, olen c-callind ja lasknud fishil Ax value bettida...
    Vb peaks foldima ka vahest, aga kuna risk/reward ratio on nii väike siis ei suuda ja vb ei olegi selles probleemi, aga olen tähele pand et olen sellistes olukordades palju raha kaotand...

  9. #809
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Tegin täna väheke mängu ennem, tegin tavapärase 3 sessi asemel aind 2 täna ei mängi õhtul, olen juba eilsest kerget läbipõlemise tunnet tundnud.
    Vaatan kuidas homme tunne on, vb homme ka ei mängi.

    Täna tegin läbisegi NL25 ja NL50, $ ja €, palju setupeid ja natuke halba mängu ka sisse, väike miinus ~-1.5BI

    Arvan et pisike paus tuleb kasuks...

  10. #810
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Üks olukord veel mille kohta tahaks küsida, aga äkki kellelgi eelneva kohta mõtteid veel...

  11. #811
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Mõtlesin väikse rolli tekitada ka mingile teisele saidile, mõttes oli triobet või olympic. Tahaks samamoodi 6max'i mängida, maksimaalselt 6lauda korraga ja vahest mõned turnad/satikad ka. Mis mõttekam oleks, miks?

  12. #812
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Mõtlesin veits raha kanda Olympic Online. Teen hetkel registreerimist..., keegi teab mis on see boonuskood mis peaks sisestama, kas see on see sama kood mis duubeldab boonusena mu raha mille kavatsen sisse kanda?

  13. #813
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 273

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Mõtlesin veits raha kanda Olympic Online. Teen hetkel registreerimist..., keegi teab mis on see boonuskood mis peaks sisestama, kas see on see sama kood mis duubeldab boonusena mu raha mille kavatsen sisse kanda?
    Boonuskoodi ei olegi vaja aga affiliate vali hoolega (meil registreerimisel koodiks POKKER)

    Läbi meie saad 30%, kui ajad VIP leveli maksimaalseks saad 37.5%. RB on läbi boonusdollarite ja tuleb maksta €200 raket, et 30% kehtima hakkab. Süsteem on nii, et alguses tulevad $1 kaupa, siis $5 kaupa ja siis tuleb suurem ports $25 (€200 rake täitumisel) ja edaspidi $5.

    Boonusdollarid (ranka dollarid) otsa saavad siis võta ühendust minuga või otse klienditoega. Iga kuu alguses pannakse kõikidele anyway dollareid juurde.

    E: paljud ehk ei tea aga kui mängid kasiinomänge vms. siis kasiino registreerimiel kasuta koodi TASUTA10 ja saad meie poolt €10 kontole (50x vaja läbi mängida, et välja kanda). Kasiino ja pokker on eraldi klientidega, ära neid sassi aja.

  14. #814

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Soovitan Triobeti anonymous laudasi proovida, Olen seal mõned sessid teinud shortstackiga ja kõvasti limpimist näha ning päris retarded calle tehaxe. Ntx pea terve laud limpis, lükkasin mingi 25bb all in ja esimene limper callis ATo'ga ära :D

  15. #815
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Tänud...

    Tahaks esialgu natuke funde Olympicusse kanda, sest plaanis tulevikus live'i ka hakata mängima ja Olympicul eesti maastikule jms satelliite ja registreerimisvõimalus. Siis uurin Triobeti ka mingi aja pärast. 200€ rake maksta ei tohiks muidu küll vast mingi mure olla, kui laudu ikka jagub et mängida saaks, kuigi enamus oma mängust teen esialgu starsis, ei taha supernova tasemest ka ilma jääda.

    Eile aga tuli uskumatu probleem.
    Avastasin et konto on mul kunagisest ammusest ajast kui Olympic tekkis olemas. Sain isegi oma kasutaja teada. Sain uue parooli toelt ka. Toksin sisse kõik laseb sisse, siis viskab automaatselt ette et parooli on vaja muuta.
    Toksin parooli sisse ja 2x uut, kirjutab iga kord et parool vms vale. Mul sai lõpus mõistus otsa. Tegin softile reinstalli ka aga ikka sama jama. Lasin 3x passwordi saata ja kordagi ei saanud parooli muuta, ja tänu sellele sisse ei saa.

    Lõunapaiku pusin uuesti, ei kujuta ette kuidas selle lahendada saaks. Tugi kirjutas et see variant on ka, et ütlen neile enda parooli milleks muuta tahan aga see ei ole kuigi turvaline. Ei tea milles mure on.

  16. #816
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Nii sain asja korda.
    Kannan sümboolse 200€ peale vist ja mõtlen kas lähen suurema riski peale sellel saidil ja võtan kohe NL20 lahti või kasutan 20BI reeglit, 20BI täis uue limiidi jaoks siis üles, kukun 15peale oleval limiidil alla. NL10 alla ei lasku isegi kui bustoks mängin. See on nö projekt/katse teisele saidile ka roll tekitada.
    Ilmselt kasutan 20BI reeglit.

  17. #817
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Õige :)

  18. #818
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Omast kogemusest võin öelda, et microstakes see 20 buyini reegel on liiast. Võtad mingi 4 NL20 lauda lahti, mõtled iga käsi kaasa korralikult, jälgid laudu, kui ise käes ei osale, teed notes. Crushid julma winratega ja liigud kiirelt üles. :D
    Sa ilmselt vähe teravam pliiats ka kui mina, nii et arvan, et no problems moving up quick

  19. #819
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    No ma ei mängi FR'i vaid 6max'i ja shipin ikka draw'de ja bluffidega ka, nii et tihtipeale ei hoia just variatsiooni kõige madalamal.
    Isegi kui hästi selectin, siis kuni 10BI swinge on ikka ette tulnud NL25-NL50, NL10es vist väga ei ole sellist luksust olnd jah.
    200€ ka raha, ei taha paari ebaõnnestunud bluffiga korstnasse lasta.

    Aga niipalju et Olympic vist jääb ära. Eile proovisin ei suuda seal mängida ega mängu jälgida, soft on nii sobimatu. Mitu korda läks strong hand kogematta mucki. Traffic oli "äärmiselt väike" ja nigel. Sellised vastikud vastased kelle vastu kunagi nuppe sisse ei saand nii passiivsed, callisid isegi nutsiga. Pidin mingi 60/50 stiilis mängima nagu täielik maniakk et üldse actionit saada. Samas tase oli ääretult vilets(väga palju peaagu alati fit-or-folditi). Sain 1BI plussi väikse proovimisega(kohati olin 4BI plussis).

    Liigutan rahad niipea kui võimalik ilmselt triobet'i edasi.

    Triobeti konto tegemisega tekkis probleem ei saa lihtsalt registreerida, nagu ei aksepteeri vanust vms, see aken ei muutu üldse roheliseks, ükskõik mis vanuse panen(algul panin ikka õige vanuse). Võtan supportiga ühendust, aga seal realtime suhelda ei saa vist:(. Loodan et saan asja korda. Kunagi kui alustasin mängisid trios freerolle ja seriously underrolled cashgame ka ja siis väga meeldis seal, ei teagi miks üldse starsi kolisin =)

    Sellest kuust niipalju et pole hästi kulgend(~10 BI auku NL25&NL50 combined), väga vähe mängind ja algul jooksin aind toprange otsa. Täna tuli ok päeva algus 5BI plussi. Õhtul teen mängu edasi ilmselt.
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 10.07.12 at 11:13

  20. #820
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    No ma FR cashi netis vb 1k kätt mängind kunagi kui alustasin. Olen ka kogu aeg 6maxi mänginud. Ega tõesti, variatsioon on suurem, ei vaidle vastu. Kuid sa ei pea teda algul nii kõrgena hoidma. Selectid head lauad ning võtad fishidelt valuet. Simple

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES