Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 204 EsimeneEsimene ... 3240414243445292142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 4076
  1. #821

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    arvan sama, eriti kui sul see pole liferoll ja teisel saidil suur br olemas, siis 4tableda 200€ga nl20 on fine, aga obv mängi nii kuidas endal parem on! gl!

  2. #822
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Nojah püüan selectida. Aga ma ei suuda olympicus orienteeruda ja valida üldse neid(laudu nii vähe), avan uue laua, tuleb mingi nö "regi" lauda kellelt aind sent-sendi haaval actionit saab, märgistada on ka suht ebamugav.
    Aga 4tabeldades nagu ma selle väikse rolliga mõtlesin, ei suuda ma never ever tight stiilis mängida, VPIP on ikka around 30, vb nõks alla kui full table on.

  3. #823
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    NL20 vb tõesti(200€ pole probleem), aga NL50 ei tahaks päris 500€ rolliga mängida.

    Eesmärk on ikkagi ehitada bankroll, mitte kuskil kõrgemal seriously underrolled pidama jääda ja siis kohe bustosse minna. 10BI'ga läheks pendeldamine liiga julmaks limiitide vahel. 20ne BI'ga on mõeldav.

  4. #824

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    logi brauseris triobeti kontole sisse ning leiad kohe pealelehelt vasakult "live chat" praegu töötavad!

  5. #825
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    hm, mul pole kasutajat.
    Ilma vist ei saa? :/
    Ja kasutajat ei lasegi teha:/

  6. #826

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    siis saada mail supporti, vastavad üsna kiirelt päevaselt ajal, 10 min vms

  7. #827
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Olks, see mõttes oligi. Tegeln juba asjaga.

  8. #828
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Aap, selline küsimus, et millistest vahenditest saab Triosse raha kanda üldse? Endal on olemas Moneybookers ja Sampo kaart, et siis tean kuhu pean vahendid liigutama. Või mõlemad sobivad? Olympicus sobisid mõlemad.

  9. #829

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Deposit:

    Swedbank Account
    Bank Account
    Credit Card
    SEB Account
    Moneybookers Account

  10. #830
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Saatsin rahad, moneybookersisse tagasi =)

    Saatsin ka triobeti klienditoele üsna detailse kirjelduse, milles probleem on, loodan et vastavad varsti :)

  11. #831
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    NL50 minagi ei mängiks 10BIga. NL50 alates kindlasti 15-20buyin.
    Mis sest, et su VPIP on 30 kandis. Mul on ka. 30-32. PFR sinna 26-28. 3b 10. See ei pane sind kogu aeg 30-50% equityga ära stackima :D

    But then again: ma ei mängi regulaarselt juba mõnda aega.

  12. #832
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Selle stackimise kohta nii, et on palju kohti kus mul on 30-35% equityt ja ma shoven, kuna FE'd on ka päris palju aga tihti saab calle. Siis võibki näiteks variatsioon suureks minna. Aga draw'dega aind check-callida ka ei saa.

    Igatahes Triobetis asi korras.
    Peab ainult ootama kuni raha moneybookersisse laekub ja saab maad uurima hakata =)

  13. #833
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Ma olen micros nüüd alates miskisest veebruarist mänginud, ainult turbolaudu, see on lihtsalt õudne kui perse see mängu keerab. Samas tulemuste üle vingumiseks pole erilist põhjust, sest see playerpool on seal selline

  14. #834
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Selle stackimise kohta nii, et on palju kohti kus mul on 30-35% equityt ja ma shoven, kuna FE'd on ka päris palju aga tihti saab calle. Siis võibki näiteks variatsioon suureks minna. Aga draw'dega aind check-callida ka ei saa.

    Igatahes Triobetis asi korras.
    Peab ainult ootama kuni raha moneybookersisse laekub ja saab maad uurima hakata =)
    Ma saan aru, millest sa räägid. drawdega ei peagi check callima. betida võid ka, alusta näiteks sellest, et üritad vältida OOP mängimist :D. Too näiteid mõnest 30-35% equityga shovest. Ilmselt sa cbetid vastane raiseb ja sa shoved ? või mida

  15. #835
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Flopi puhul jah.
    Callid OOP raise, floppad gutshot+fd, vb ka mingeid overeid.
    Donkad, saad raise ja shoved, kui tal seal nuts on, siis callib aga sul on great equity. Top pairi üldiselt foldib ja kui callib on maybe 50-50 või oled isegi ees, oleneb käest, lihtsalt FE'd on nii palju ja check-callides kaotaks valuet.
    Ei meeldi väga palju loosemate vastaste vastu 3bettida, kuna kui flatitakse OOP ei ole manööverdamiseks ruumi, single raised pot'e on palju lihtsam maha võtta.
    Samuti saad turnis hea equity ja c/r'id AI, vastasel on väga strong holding, siis callib, kui on medium või weak(bluffib), siis foldib(ega tema ei tea et sul seal draw on, sest su c/r range on nii tugev, kui just seda üleliia ei kasuta ja ta ei saa callida). Aga minu viga on selles et teen seda vahest valede vastaste vastu, kes tunnevad tptk tüüpi kätega et on commited.

    Muidugi sa ei tee seda aind draw'dega, sa teed seda ka nutsiga[made hand(flush,straight vms),setid ja 2pair type käed näiteks].
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 10.07.12 at 12:39

  16. #836
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Ma arvan, et see ei aja variatsiooni nii kõrgeks, et bustosse paned 10BI :D

  17. #837

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Ma alustasin Trios 1.8BI'se BR managementiga NL100, siiamaani olen elus ja BR tripelis :D

    Shortstackin ja min openraisin

  18. #838
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma alustasin Trios 1.8BI'se BR managementiga NL100, siiamaani olen elus ja BR tripelis :D

    Shortstackin ja min openraisin
    Ehhhee, saab ka nii vist. Aga vaatasin laudu ja trios jäi silma räme kõrge players per flop näit. Ma ei tea kuidas õhtu, aga vaatasin mingi aeg päeval ja isegi NL100as oli päris mitmeid laudu jäi 30%+ ja enamik around 40 ja üle. Starsis annab otsida selliseid laudu.

  19. #839

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Enamus on nagu 40% + imo. Ja kahe kolme open limp võimelise mängijaga lauad pole väga haruldus ka ja kõik regulari moodi elukad tunduvad väga ABC'd, turni barrelid seni päris hästi töödanud. Ma siiamaani proovinud hommikuse kuni lõunase ajal neid laudu umbes.

  20. #840
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HERRJANKSI POKKERIBLOGI(from micro to low stakes)

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Enamus on nagu 40% + imo. Ja kahe kolme open limp võimelise mängijaga lauad pole väga haruldus ka ja kõik regulari moodi elukad tunduvad väga ABC'd, turni barrelid seni päris hästi töödanud. Ma siiamaani proovinud hommikuse kuni lõunase ajal neid laudu umbes.
    nice


    Selline küsimus, et HEM töötab trios? Ja kuhu trio käsi salvestab? Ei ole küll mängind veel aga ei leidnud sellist kausta(vb pole veel tekkind?).

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES