Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 73, kokku 204 EsimeneEsimene ... 2363717273747583123173 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 4076
  1. #1441
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ma mõtlesin kella nelja aeg sama asja, et kust need lumepildid tulevad, kahe h pärast vaatasin aknast välja ,dafuuq :D

    Täna tuleb kindlustusfirmadel töine päev :D
    Haha. Ärkasin ka praegu ja konkreetne lumetorm on väljas.

    Sry for offtopic Janks.

  2. #1442
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Ei ole offtopic midagi, päris asjakohane teema :)

  3. #1443
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Pokkerist niipalju et eile öösel hakkas lubama aga lõpetuseks ikka pisike miinus.

    Enamus käsi olen mängind NL50, mingi osa ka NL100 ja mingi ca 900$ alla EV.

    Täna vist ei mängigi, homme sõidab elukaaslane nädalaks egiptusesse ja siis üritan korralikku volüümi anda ja sitast jooksust läbi murda.

    Kolin kogu kontoriga selleks ajaks elutuppa ka vist, äkki positiivne effect :D

  4. #1444
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    kahju et bentley banned

    oleks enne elutoa m66bli 6ieti aidanud s2ttida ;_;

  5. #1445

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    kahju et bentley banned

    oleks enne elutoa m66bli 6ieti aidanud s2ttida ;_;

  6. #1446

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Pokkerist niipalju et eile öösel hakkas lubama aga lõpetuseks ikka pisike miinus.

    Enamus käsi olen mängind NL50, mingi osa ka NL100 ja mingi ca 900$ alla EV.

    Täna vist ei mängigi, homme sõidab elukaaslane nädalaks egiptusesse ja siis üritan korralikku volüümi anda ja sitast jooksust läbi murda.

    Kolin kogu kontoriga selleks ajaks elutuppa ka vist, äkki positiivne effect :D
    päris muljetavaldav, et sa jooksed nii palju alla EV, aga suuda ikkagi breakeven olla.

  7. #1447
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Hiiter tulemas järelikult lähemal ajal

  8. #1448

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    eks sitasti saab joosta ka muud moodi peale EV joone. 25k viimase NL50 käe peale jooksen 8 buyini üle ev, aga expected winrate on ainult 2.5bb/100, kui olen üsna kindel, et tglt 8-10bb juures peaks tase olema.

  9. #1449
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    eks sitasti saab joosta ka muud moodi peale EV joone. 25k viimase NL50 käe peale jooksen 8 buyini üle ev, aga expected winrate on ainult 2.5bb/100, kui olen üsna kindel, et tglt 8-10bb juures peaks tase olema.
    Jep, sul on õigus.

    Mul oli Primas eri tubades NL20s 6maxis (2012 I poolel) sama probleem 150 k samplega, winnisin EV järgi 0.5 bb/100h ja jooksin pidevalt üle EV (1.5 bb vm). See võib minu puhul vabalt variatsioon ka olla, aga olen alati üle EV jooksnud tubades, kus üle paari kuu mängisin, kokku 500 k sample. WR ja STDEV seosed on ka mitu korda läbi käinud ja ei hakka kordama. Mäng vaadati üle ja mängisin standardselt halvasti. Vb Prima on natuke erinev Starsist oma statistiliselt olemuselt (soovin uskuda muinasjuttudesse).

    EV osa selgitaks, ilmselt grinderitele tuttav jutt. Kuskil artiklis oli kirjas, et EV moodustab "standard" 6m (vist ka FR, ei ole süvenenud) mängija kogu mängust ca 1/4 .. 1/3 (olenevalt stiilist, äärmused välja jätta). Lühidalt võeti kokku, et kui papp sisse läheb enne riverit, on pangad suuremad, aga neid juhtub harvem (kui tegu ei ole SSS mängijaga). Saab vist ennustada küll ja ei ole väga suur üldistus, paranda, kui eksin.

    Seetõttu on vb minu poolt "kahtlane" ilma ennustada :), ilmselgelt winnitakse. HerrJanks on lihtsalt huvipakkuv mängija, sest ise üritan ka sama formaati mängida/õppida.

    Kuna see päevik on mulle abiks olnud, siis üritan midagi vastu anda esialgu selle postitusega.

    Paar küsimust ka. Palju viimase 6 kuu võitvatel mängijatel NL50s/100s on SB, BB, BU positsiooniti ning STDEV ja WR, kui üldine WR EV on 8-10 bb/100h kandis (HM bb) ?

    STDEV ilmselt jääb alla 80 .. 85 bb/100h piiri (suurema STDEV-ga mäng võib olla suurema WR-ga, las olla) ja SB, BB, BU on -15..-20; -25..-30; +30..35 bb/100h ? Mikros/madalates mängitakse imselt 80-90 % overall sarnaselt nõrgemate mängijate ja regularide vastu. Mulle pakub pigem huvi variatsiooni alalhoidmine ehk madalam STDEV.

    Kas keegi foorumlastest on sarnase 6m statistikaga mikro-ja madalates limiitides rohkem tegelenud ?
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 27.10.12 at 03:02

  10. #1450

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
    päris muljetavaldav, et sa jooksed nii palju alla EV, aga suuda ikkagi breakeven olla.
    Well jooksen viimase 400k+ käega 50+ bi alla ev ja suudan veel võita, kuid aina raskemaks emotsionaalselt läheb :)

  11. #1451
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Vot ma ei oskagi selle kohta öelda, ma ei tea palju teised võidavad aga ma võin oletada et see on vähem kui 10bb/100 sest muidu oleks kõrgemale liikund juba.

    Ma vaatasin enda kohta, ma tegin NL25 2 kuud tagasi 12bb/100 (euri lauad ka enamus) ja no roll kasvas nii jõudsalt et liikusin kiirelt NL50 ja nüü eelmine kuu oli NL50 ~7bb/100 ja hakkasin ka vaikselt NL100t näppima.

    Ilmselt võitvatel jääbki vahemikku 1-5bb/100 ja kui on suurem siis liiguvad ilmselt üsna kiirelt üles.

    Blindidel vist suht võimatu shorthanded profitit näidata aga UTGst kuni BTN'i peaks tõusvas joones wr liikuma.

    Ma loodan ka et varsti hiiter paistab...

  12. #1452
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Trenni juttu ka veits.

    Eile läksin sellise energiaga trenni, võtsin hotbloodi koos alaniiniga alla ja sihuke pauk oli sees. Plaanis oli tõmmet teha, arvasin et rex tuleb ka uus. Vähemasti see saab realiseeritud mis sees oli vahepeal ~250kg, eelmine trenn tuli 2x240kg, lootsin üle teha.

    Ja siis kummalisel kombel tõstsin kettaid peale. Kõige esimesi alles ja võtsin kuidagi halvasti seda metallketast nii et näpus laks mingi väike veresoon katki ja ilgelt valus ja ei kannatandki tõmmet teha. Piirdusin 100kg'ga, isegi korralikku soojendust ei saand teha.

    Täna mõtlesin minna aga näpp ikka päris valus ja sinine ja jääb vist ära. Seljaharjutusi nagunii niimoodi teha ei saa.

    Lähen vist kella 7ks mingile turnale mis siin Tartu Olümpsis toimub ja maybe jään cashgame ka mängima, eks näis mis õhtu toob. 22€ freezeout vist oli, kellelgi lugejatest veel plaan minna täna?

  13. #1453
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    ....et siis hotblood töötab hästi, rõõm kuulda, vast tellin ka proovimiseks ära. See 22€ freezout muidu täitsa norm struktuuriga turka, algstack vist 5000, ainuke jama, et 5€ läheb knockout bounty peale ja total pot tuleb maru väike aga mängurõõmu peaks saama küll :)

    Mõtlen selle mineku peale vb isegi läheks, kui auto lumehangest välja kaevan :D

  14. #1454
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Algstäkk on 7k :)
    Ise ka läheks kui tööl poleks.. :\ Tuleb vist töö quitida! :D

  15. #1455
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Novot 7K veel parem, gämblemist kõvasti :D

  16. #1456
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    :)

    Ise lähen vist jala/bussi/taksoga - plaanis ilmselt mõned õlled võtta :D

    Ja turnat lähen ilmselgelt for fun mängima, ei mäletagi kuna viimane live oli(väga ammu) - nii et kui kellelegi rämeda suckouti teen siis vabandan ette ära :D

  17. #1457
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Nii otsustatud, tulen ka donkama õhtul, loodan HerrJanksi pea eest 5€ bounty saada, ega muidu ei tulekski :D

  18. #1458
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas jasssass Vaata postitust
    Nii otsustatud, tulen ka donkama õhtul, loodan HerrJanksi pea eest 5€ bounty saada, ega muidu ei tulekski :D
    lmao

  19. #1459
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    lmao
    Mis sa naerad, tule ka, näitame Janksile kuidas K6o mängitakse siin :D

  20. #1460
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: [NL50-100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tuleks heameelega aga ma tööl 21ni :\ Hakkaks hiljem siis oleks veel variant..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES