Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 204 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 4076
  1. #121
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    1182 VPP'd to go:D

  2. #122
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Teadsin et vastane on fish, mängind olin aind mõned käed tema vastu.
    Min/väike 4bet ja shippida safe turn on OK tundmatu fishi vastu, sellisel boardil, sellise käega?

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (3 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($25.35)
    SB ($12.50)
    BB ($26.10)

    Preflop: Hero is Button with 8, 8
    Hero bets $0.75, SB calls $0.65, BB calls $0.50

    Flop: ($2.25) 2, 6, 3 (3 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $1.50, 1 fold, BB raises $3, Hero raises $4.50, BB calls $3

    Turn: ($14.25) J (2 players)
    BB checks, Hero bets $18.60 (All-In), BB calls $18.60

    River: ($51.45) 6 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $51.45

  3. #123
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    570 VPP'd to go SUPERNOVANI, kui viitsin homme mängida rohkem, teen homme ära, vastasel juhul jääb neljapäevaks.
    4000~ natuke peale käsi @NL25es, kui normaalsed lauad selectida.

    Tegin üle pika aja NL25 cashgame siis, varasemalt olin vahepeal peale suurt downerit aind NL10 full ja NL50 CAP laudu lasknud, +turnasid. Ilmselt liigun sujuvalt tagasi nl25te, fishe oli isegi rohkem kui NL10es, vähemasti olid nad agressiivsemad ja sai kergemini rahasid sisse. Tegin 2 väikest 1000 käelist sessi ja +3BI. 6max siis ja ~8 lauda korraga.

  4. #124

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Min 4 bet küll okei pole, callib kasvõi Q J-ga selle, kui fish on. Ehk siis 7.5 oleks normaalne, et turnis oleks hea shovida.

  5. #125
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    kust kohast sa neljanda beti välja loed?

  6. #126
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    No okei,
    aga ma ei taha flopis rahasid sisse ajada, kus tal võib minu käe vastu päris hea equity olla ja ma olen IP, siis oleks võind vb lihtsalt callida selle c/r'se? Mulle isiklikult ei meeldi suurem/suur raise size seepärast, et jätab stacki tiba õhukeseks potiga võrreldes, kus vastane ei saa suurt viga teha kui callib mind mingi paar+ fd tüüpi käega. Ma ei tea miks aga mul on jäänd selline mulje, et fishid arvavad et ma alati blufin kui ma neid minraisen(ja alandavad oma callimis standardeid).
    Aga kui tema hand rangest rääkida, siis ma ei ole siia lisand, aga tundus selline fit or fold stiilis tüüp ja kui midagi paremat hittis oli üliagro, seega olen ma üsna kindel, et siin tal QJ tüüpi kätt pole, (va QJs), ja kui tal oleks mingi tugev made hand oleks shovend. 99% on tal siin fd või mingi gutshot või paar.(fd ja gutshot võib muidugi lisadega olla), seega ma olen üpris kindel millised on safe turnid tema range vastu ja millised mitte.

  7. #127
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Näiteks mingi 77 tüüpi käe oleks ta c/r shovend, mitte minraisend. Mitu korda nägin teda shovemas full stacki open raise vastu.

  8. #128
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Võib vist juba õnnitleda SN puhul :)
    Kas mängisid terve aasta ainult NL25 SH? Missugune oli volüüm ja mitu lauda korraga? Mitu päeva nädalas mängisid ja palju keskmiselt mängupäevadel punkte tuli? Vabandan, kui küsimused veidi kahtlased, aga pole üldse kursis nende VIP tasemetega :D

  9. #129
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Kokkuvõtte teen ilmselt ka lähipäevil aasta kohta, siis näeb arve täpsemalt.
    Aga story on umbes selline et alustasin tõsisemalt eelmise aasta detsembris, bankroll oli suht väike(sel hetkel oli suurem, ei mäleta täpselt kui suur aga alguses oli ~500 doltsi, mille suutsin ilma mõtestatud tegevuseta kokku ajada:D)
    Niisiis ma hakkasin mängima NL25 20-50bb laudu, ostsin full sisse ehk siis 10 doltsiga, mängisin vist algul vähem laudu korraga, mingi hetk lasin 15+. Õppida ei viitsind midagi ja väga ei pühendund, tiltasin jms aga suutsin mingit winrate näidata sellegipoolest.
    Raskeks läks siis kui need lauad ära kadusid, proovisin CAP'i aga sealt sain kohe suht suure miinuse, ja siis avastasin et ohhooo 100bb lauad on ju ka. Seal mängisin breakeven umbes, ei suutnud suuri pocketeid foldida jne, ei osand väga kasutada HEM'i statistikat ega midagi ja tundus et sealt raha ei teeni ning liikusin alla NL10 ja seal lasin mingi 100K+ kätt ~6bb/100 winratega.
    vaheldumisi lasin ka sekka NL25 kuniks kuidagi püsima jäin, võtsin ka shoti, paar NL50 aga roll oli suht väike ja püsima ei jäänd kui downswing tabas.
    Siis otsustasin õppima hakata ja sügisel tulid kohe kaks head 1000$+ kuud, üks oli ~1600doltsi pluss. Ja järgnes suur downswing + arvutiost oli samal ajal ja palju cashoute muudel põhjustel ja roll kuivas kokku ~1500 peale, vahepeal oli 3000+. Ja ei julgend 25te proovida väga sest downswingil ei näind lõppu tulevat ja hakkasin punktide pärast ja easy money mõttes uuesti NL10 laskma ja sngsid ka sekka. Aga nüüd NL25 tagasi ja selectin laudu hoolikamalt, alustan palju uusi, kusi regid reeglina järele ei istu(vaatavad vist PTR'i:D) ja saan kergelt actionit fishidelt ja mängin ~8 korraga. Uuel aastal plaanin ikka NL50 jõuda suht kiirelt aga secure rolliga ja seda on vaja hakata ehitama, mis on suht raske kulude kõrvalt, sest pokker on ainus sissetulekuallikas.
    Volüüm on sihuke, et ~60K-120K käsi kuus,6-15 lauda olen varieerund, sobib rohkem pigem enam laudu, siis ei mõtle üle ja umbes 100tundi kuus. Ja pigem mängin suht iga päev ja vähem päevas kui pikki sesse.
    Sisuliselt kõik kuud olen platinumi ära teind, va eelmine kuu ehk siis 7500 VPP'd ja parimatel kuudel ~12 000VPP'd.
    Kokkuvõttes toon arvud välja.

  10. #130

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    see jam-imise tabel, mille panid, käib ilma antedeta mängimise kohta?
    otsisin kah midagi sellist. see peaks parem olema: http://pushfoldcharts.com/fullring/
    Viimati muudetud Pyha Karu poolt : 28.12.11 at 20:44

  11. #131
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Ma ei ole tegelt 100% kindel mille kohta see käib, sain selle tabeli sõbra käest ja ei tea kust see pärit, aga mul on see tabel päris okeilt töödand.
    Enamasti lähvad nupud openshovena sisse selles faasis kui anted on juba tekkind, varasemalt on stackid piisavalt suured, et mängin harilikku pokkerit. Aga antede olemasolu annab asjale kindlasti rohkem valuet, samas sunnib vastaseid lightimalt callima.
    Samuti mängides olen ma ikka väheke adjustind ka, kui olen ilgelt short ja huge fish on vastas ja mul on 92o, siis ma jätan selles shovematta, sest fish callib 99%. Samas nittidest regide vastu olen lightimat range kasutand.

  12. #132

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    see on kindlalt ilma antedeta, sest antedega tabelis on selge erinevus pushimisel lingil mis panin. ma mängin praegu ainult sit n go-sid va. pühapäeviti, nii et mul oleks just ilma antedeta vaja. peab natuke tuupima, sest ma umbes tean, aga siit saad aimu, millega regularid kah pushivad.

  13. #133
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Tänud, tundub küll parem tabel:)

  14. #134
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    SN tegemine jääb siis homseks, 316 VPP'd veel.
    Ei suutnud pikalt mängida, keskendusin rohkem kvaliteedile kui kvantiteedile.
    Praegu on NL25 kenasti aland, tabel selection ka parem kui kunagi varem.
    ~8al laual korraga mängitud.


  15. #135
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Saad vist järgmisel aastal uue regulari juurde @ NL25 SH :D

  16. #136
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Exploitin regisid:D, tegelt enamus on päris halvad, päris palju suuri leake sees, mida isegi mina märkan.
    Plaan kiirelt seekord NL50 liikuda :P vast väga kaua ei pea mängima 25te, oleneb rollist, seekord lähen madalamate standarditega ja selectin laudu hoolega:)
    Järgmine aasta tahaks 200 000VPP'd teha, saaks milestone boonuse ka, aga ilmselgelt NL25es ei tee seda ära.
    Ja järgmise aastaga tahaks NL100 jõuda, eks näis:P

  17. #137
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Plaanid head, kindlasti suudad need ka teostada :) Kui nii üldistada, siis missugune on regide-fishide osakaal NL25s? Ja kas on erinev euro ja taalalaudades?

  18. #138
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Pole euri omasid väga mängind, aga päris fishised olid.
    No võitvaid mängijaid tegelt väga ei satu lauda kui hoolikalt valid(mitte üle ühe).
    Mõned BE, 2-3 fishi on vabalt võimalik leida lauda.
    Ma alustan tihti uusi laudu ja regid vaatavad ilmselt PTR'i ja kui oled võitev siis naljalt järele ei istu.
    Ma ei tea kas on seotud pühadega ja aasta lõpuga aga minu meelest on lauad praegu überfishised NL10 ja NL25es on täpselt samapalju fishe minu meelest, ehk siis MEELETULT, va NL25 omad on agromad ja saab rahad kergemini sisse:)

  19. #139
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    Rõõm kuulda, et kuskilgi neid fishe jalaga segada :D Aga ok, praeguseks tõmban kerra ära, homme vaja jõukasse ka jõuda, väsinuna ei jõua miskit teha :) Jaanuarist alustan PSis ilmselt NL25'ga ja võtan kerge coachi ka ilmselt alguseks.

  20. #140
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: HerrJanks'i P O K K E R I B L O G I

    :) Edu
    Mul trennivaba homme, vb ujuma:P

Lehekülg 7, kokku 204 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES