Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 99, kokku 204 EsimeneEsimene ... 4989979899100101109149199 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 961 kuni 1 980, kokku 4076
  1. #1961

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    mis limiidist te räägite?

  2. #1962
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    100 ja 200 vahest?

    minu puhul 100st, 200s olen aind mõne üskiku käe mängind

  3. #1963

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Ma olen ka viimasel ajal natsa 200 näppind ja IMO hommikul ja päeval on raske häid laudu seal saada, eriti siis, kui rege ka ei tunne, nl 100 leiab pm igakell mingi laua,kus vähemalt yks hobimängija

  4. #1964
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tõsi nl100 üldiselt lauadade valikuga probleemi pole, sisuliselt on iga aeg võimalik mängida

    Meer mis br managementi kasutad ?

  5. #1965

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    hetkel mängin selle plaani j2rgi,et mängin alati limiiti,kui on 50+ BI peal,kui alla langen,liigun alla

  6. #1966
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    hetkel mängin selle plaani j2rgi,et mängin alati limiiti,kui on 50+ BI peal,kui alla langen,liigun alla
    Mitu buyini alles jätad kui cashoutid ? St. mitu buyini sa downswingi jaoks varuks hoiad, ilma et peaks alla liikuma ?

  7. #1967
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Selline küsimus kõigile cashgame, eelkõige 6max mängijatele pokerstarsis et

    kas kasutate run it twice'i ja kas võiks/peaks seda kasutama, miks ?

  8. #1968
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    ma kasutaks, sest hakkan nutma kui ühe flipi kaotan ;_;

  9. #1969
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    :D

    üks reg täna lauas küsis et miks ma ei kasuta, kaotas mulle flipi obvious, aga korra hakkasin mõtlema et kas oleks mõtekas või mitte

  10. #1970

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    tänud, mis kasutaja sul on kui saladus pole ?
    Painkiller72, RIT koha pealt kasutan ainult regide vastu, tundub vaiatsiooni vähem nii. Samas mida ma tean, karjääri kõige nõrgem kuu praegu käsil.

  11. #1971

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Pole peale pannud, sest jooksen 300$ üle EV Omahas. Kui võidad enamus sesse, siis üldjuhul arvan, et ei ole vaja. Downswingi peal ilmselt kaaluksin

  12. #1972
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    kas kasutate run it twice'i ja kas võiks/peaks seda kasutama, miks ?
    seda peaks iga võitev pokkerimängija kasutama. % võiks keegi spets välja käia, aga variatsioon väheneb ai pottides. ma valiks run it 10 times hea meelega :P.

  13. #1973
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    seda peaks iga võitev pokkerimängija kasutama. % võiks keegi spets välja käia, aga variatsioon väheneb ai pottides. ma valiks run it 10 times hea meelega :P.
    Vähemalt teoorias on variance (või std. deviation) 2x suurem, võrreldes run it twice'ta. HEM2s on see number (std. deviation) sellisel kujul ka olemas. Keegi võiks võrrelda sampleid RTI-ta ja RTI-ga. Obv päris 2x vahet ei ole võimalik saavutada, sest iga all-in pot ei lähe run-it-twice'ga jagamisele. HEM1s on see variatsiooni number vigane imo (seal ei oska öelda, mis tulema peaks).

  14. #1974
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Okei, mõtlesin ka et regularide vastu panen peale pre flipates jms aga HEM kajastab siis su tulemusi normaalselt kui RIT peal ?

  15. #1975
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Päris palju erinevaid arvamusi kuulnud/lugenud RIT kohta. Imo kui sul keskmisest regularist tugevam mindset ja variatsioonitaluvus hea, siis pigem mitte peale panna, kuna sul nõrgemate meeste vastu siis suurem tilt equity (eriti 40bb regid, olen näinud neid ikka mõnusalt tiltamas peale paari flipi kaotamist). Fishi vastu vb jah ses mõttes hea, et fish ju telekast näinud et nii tehakse ja tal ka ägedam jms. Samas see kahandab long runis tema variance'i, mis imo pigem halb, fish ju selle pärast tulebki tagasi et ükskord võitis 5bi ja äkki tuleb veel. Ehk kui tal variance väiksem, siis ka väiksem võimalus hiiterile saada, mis ei ole hea:) Ise hoian RIT maas, mainly sest HEM1 ei pidavat sellega hakkama saama ja HM2 seadistamine ajas mind poole tunniga rohkem tilti kui ükski pokkerisess viimase aasta jooksul. Aga isegi kui töötaks, hoiaksin probably off ikkagi.

  16. #1976
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Päris palju erinevaid arvamusi kuulnud/lugenud RIT kohta. Imo kui sul keskmisest regularist tugevam mindset ja variatsioonitaluvus hea, siis pigem mitte peale panna, kuna sul nõrgemate meeste vastu siis suurem tilt equity (eriti 40bb regid, olen näinud neid ikka mõnusalt tiltamas peale paari flipi kaotamist). Fishi vastu vb jah ses mõttes hea, et fish ju telekast näinud et nii tehakse ja tal ka ägedam jms. Samas see kahandab long runis tema variance'i, mis imo pigem halb, fish ju selle pärast tulebki tagasi et ükskord võitis 5bi ja äkki tuleb veel. Ehk kui tal variance väiksem, siis ka väiksem võimalus hiiterile saada, mis ei ole hea:) Ise hoian RIT maas, mainly sest HEM1 ei pidavat sellega hakkama saama ja HM2 seadistamine ajas mind poole tunniga rohkem tilti kui ükski pokkerisess viimase aasta jooksul. Aga isegi kui töötaks, hoiaksin probably off ikkagi.
    Ära jumala eest Pokertracker 4-a proovi, lõhud arvuti ära.

  17. #1977

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Ära jumala eest Pokertracker 4-a proovi, lõhud arvuti ära.
    hoia oma idiootsed kommentaarid palun endale .. alati on kasutajaid kes pole 100% rahul või on ise semi retardid, et ei saa asju tööle

  18. #1978
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Ma saan ju ise otsustada kuna RIT'i peale panen ?

    Selles suhtes et shippin draw'ga või mingi AK'ga pre regulari vastu panen peale ja kui vastasel ka peal on siis lasebki 2x ?

    Kui mingi väga nuts on käes, näiteks AA shippin pre, võtan linnukese maha ja jookseb 1x ?

    Või olen millestki valesti aru saand, pole veel ise kasutand seda.

  19. #1979

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Ma kasutan nii,et by default on mul pean, kui on plaan 5b bluff shoveda, siis loodan et cräkin vastase 2 korra peale1 korra ikka ära,kui callib:). Kui vaatan, et vastane paneb 4b, siis enne valuekäega sisselykkamist võtan maha...IMOparim variant:D

  20. #1980
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: [NL100 SH/FR] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    hoia oma idiootsed kommentaarid palun endale .. alati on kasutajaid kes pole 100% rahul või on ise semi retardid, et ei saa asju tööle
    Mul on mõlemad, HM2 ja PT4. PT4 on kõige kasutajavaenulikum programm mida ma eales näinud olen.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES