Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 202, kokku 204 EsimeneEsimene ... 102152192200201202203204 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 021 kuni 4 040, kokku 4076
  1. #4021

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Kas seiklemas või matkamas? :D

  2. #4022
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
    Kas seiklemas või matkamas? :D
    Oma rahadega seigeldakse võõrastega matkatakse.

    Vastseliina 2014

  3. #4023

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Vaatasin,et HerrJanksi pole juba üle kahe kuu foorumis olnud.Äkki on midagi juhtunud.Kas keegi teab temast midagi?

  4. #4024
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Võta Satrsi lobby hommikuti lahti

  5. #4025

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Muidugi, mõttetu siin alama klassiga suhelda.

  6. #4026
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Mõtlesin et võiks miskit siia kirjutada, pole jah ammu foorumit külastanud. Sai tõesti natukene ringi rännatud aga samas ka pokkeriga tegeletud. Viimast poolt aastat võib nimetada kui uut avastusretke pokkerimaailma ja natukene teise pilguga lähenemist. Sai proovitud nii erinevaid limiite kui ka erinevaid formaate ja nende erinevaid kombinatsioone. Selle suure pendeldamise ja proovimise juures otseloomulikult mingeid häid tulemusi ette näidata pole/ei olnud. Samuti sai ka üksjagu tõsisemat tööd tehtud ja lisaks üksjagu erinevaid perspektiive/plaane kaalutud. Mõtted ja ideed vahetusid iganädalaselt kui mitte igapäevaselt, seepärast polnud tahtmist ja vajadust siia miskit kirjutada, kui juba homne päev mõtlesin hoopis teisiti. Oleks liiga kurnav olnud pidevalt oma juttu ümber lükata ja põhjendada. Samuti ei olnud ja ei ole ka praegu suurt motivatsiooni päevikut pidada/siia kirjutada.

    Tunnen et minu avaliku tähelepanu vajadus on praeguseks otsa saanud ja tahan teha pigem oma asja teistele vaikselt ja märkamata. Ei otsi hetkel avalikku tähelepanu, ega soovi postitada siia oma rahalisi graafikuid ja tulemusi, samuti mitte strateegiat(tegemist on tegelikult ju nö ärisaladusega, mis ka pikas perspektiivis minu enda elu raskemaks teeb).

    Mängust niipalju, et maandusin pärast seiklust ikkagi uuesti tagasi oma liistude juurde. Mängin hetkel FR, eelmisest kuust alates. Tavaliselt NL400-1K. 1K olen tegelikult väga vähe käsi mänginud, kuna suured väljakanded(säästud,investeeringud,elamiskulud) ja pikemat aega pole/polnud graafik väga ilusti jooksnud on bankrolli võrreldes tipphetkega tublisti kahandanud. Samuti võtsin palju konservatiivsema lähenemise bankroll managementile(tunnen et pakub tublisti meelerahu ja optimaalset lähenemist mängule). Nii et sõltuvalt kuu tulemuslikkusest ma siis pendeldan NL400-600 ja siis kui roll küündib tähiseni, lisan NL1K juurde ja kuu lõpus(kui profit lubab) kannan suure portsu raha välja. Kui ambitsioonist rääkida, siis plaanin ikka bankrolli tublisti suurendada ja kõrgemaid limiite ka tulevikus kaasata, lihtsalt annan endale aru, et praeguse strateegiaga võtab see omajagu aega.

    Mingeid graafikuid postitada ei taha, nagu ennist ütlesin aga mulle tundub, et mu tekstist kumab kuidagi läbi negatiivsust vms. Siis võin öelda, et päris tõsi see pole. Vahepeal oli küll päris pikalt halb periood, aga sellel oli kindel põhjus. Siis mõtlesingi et oleks vaja endale tõestada, et ma ikkagi biidin seda mängu nagu varem ja võtsin endale ette samad reeglid mis viimase aasta teises pooles. Sain õnnistatud ka üsna korraliku jooksuga ja sai tehtud top3 vääriline kuu(rahaliselt), BI'des võis isegi üks parimaid olla, kuna average BI jäi üpris madalaks(NL200-600 peamiselt). Jutt käib eelmisest kuust. Ka see kuu on päris hästi alanud. Niipalju veel, et olen hetkel eluga ja asjade kulgemisega päris rahul. Olen see aasta säästnud päris palju raha ja tunnen et seljatagune ja enesekindlus on kindlamad kui kunagi varem.

    Tahan veel lisada, et kindlasti oli mul sellest päevikust alustava mängijana kõvasti kasu ja abi ja kindlasti see oli ka üks põhjus, mis mind edasi, kõrgemale ja kaugemale lükkas. Kõik kes tunnevad ennast ummikus või tahavad kuhugi areneda, soovitan endale siia päevik teha - kindlasti on kasu. Samas ise tunnen nüüd, et olen saanud siit selle, mille järele tulin ja soovin nüüd rohkem "omaette hoida". Nii et suur aitäh siinsetele tegelastele ja hoian päeviku ja võimaluse avatud, kui peaks tekkima tahtmine siia ühtteist kirjutada, mõtteid avada, hinge puistada vms. Edu kõigile !
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 09.09.14 at 15:42

  7. #4027
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    ( Click to show/hide )

  8. #4028
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Janks on elav legend. Gl, äkki kunagi näeb laudades.

  9. #4029
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    edu jeps härra jänes!

  10. #4030
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI



    Ma otsisin 10 minutit reaction gifi, aga ei leidnud ühtegi väärilist.

    Poker confirmed dead.

  11. #4031
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Aga winrated ju väga kõvad
    Edit.fredy bullit praegugi mässab
    Viimati muudetud ropka11 poolt : 14.10.15 at 20:35

  12. #4032
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    No obv, see pilt ongi selle mõttega, et hero mängib 4x vähem käsi kui ülejäänud, aga on ikka top winner.

  13. #4033
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    3 eesti meest 11 seas; pole paha!

  14. #4034

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    2+2s arvatkse nii
    Tsitaat Algselt postitas Dr.FatCat Vaata postitust
    WARNING :

    http://forumserver.twoplustwo.com/29...lanor-1560581/

    for the lazy/scared to click link : There's a trojan called odlanor that can see your cards on FTP/PS, and people are using it to godmode you.
    Tsitaat Algselt postitas pontylad Vaata postitust
    May finally have an answer for some of herrjanks plays now.

  15. #4035

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    No obv, see pilt ongi selle mõttega, et hero mängib 4x vähem käsi kui ülejäänud, aga on ikka top winner.
    Pole eesmärk herot maha teha absoluutselt, aga sp ta saabki omada nii head wr't, et ta rämedalt table selectib, mis tähendab et käsi tulebki vähem ja wr oluliselt kõrgem.

    Adekvaatse pildi saamiseks peaksime teadma, mitu tundi on nad kõik neid käsi mänginud, et hinnata hourlyt. Vb on ta neid käsi 200h mänginud ja nt painkiller oma käsi 100h mänginud ainult.

  16. #4036

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    Pole eesmärk herot maha teha absoluutselt, aga sp ta saabki omada nii head wr't, et ta rämedalt table selectib, mis tähendab et käsi tulebki vähem ja wr oluliselt kõrgem.

    Adekvaatse pildi saamiseks peaksime teadma, mitu tundi on nad kõik neid käsi mänginud, et hinnata hourlyt. Vb on ta neid käsi 200h mänginud ja nt painkiller oma käsi 100h mänginud ainult.
    Ja võib vabalt ka vastupidi olla, tänapäeval ei tähenda kõrgem laudade arv kõrgemat hourlyt enam. Sest kvaliteedi langus on liiga suur.

  17. #4037

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Ja võib vabalt ka vastupidi olla, tänapäeval ei tähenda kõrgem laudade arv kõrgemat hourlyt enam. Sest kvaliteedi langus on liiga suur.
    Loomulikult võib ka teistpidi olla. Kvaliteedi languse määr kõigil kindlasti erinev ja tõde ma usun laiub seal kuskil keskel. Lihtsalt tahan välja tuua, et statistika saab alati olla pettev. Pole kahtlustki, et herrjanks on hea mängija, aga kui tõde seisneb selles, et ta nt 200+h kuus otsib häid laudu ja mängib ka 1-2 laua peal, siis pole ta pokkeris nö godlike, vaid tal on tõsiselt hea tööeetika.

  18. #4038

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    Loomulikult võib ka teistpidi olla. Kvaliteedi languse määr kõigil kindlasti erinev ja tõde ma usun laiub seal kuskil keskel. Lihtsalt tahan välja tuua, et statistika saab alati olla pettev. Pole kahtlustki, et herrjanks on hea mängija, aga kui tõde seisneb selles, et ta nt 200+h kuus otsib häid laudu ja mängib ka 1-2 laua peal, siis pole ta pokkeris nö godlike, vaid tal on tõsiselt hea tööeetika.
    Ei saa välistada, et Ta ei ole Godlike. Kui Ta mängiks samal meetodil nagu need niiöelda "Godlike" 2.5bb/100 rakeback prod, oleks Tal vb ikka kõrgem winrate, kui ka hourly.

  19. #4039
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI


  20. #4040
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: [NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Tsitaat Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    Adekvaatse pildi saamiseks peaksime teadma, mitu tundi on nad kõik neid käsi mänginud, et hinnata hourlyt. Vb on ta neid käsi 200h mänginud ja nt painkiller oma käsi 100h mänginud ainult.
    Vaatasin üle pika aja foorumisse ja avastasin, et päevikusse on postitusi tekkinud.

    Viimasel ajal on olnud tulemused head, ei saa salata(Kuigi eelmine kuu viibisin pulmareisil ja ei mänginud pea ühtegi kätt). Aga mingi aeg tagasi sai päris palju muudetud ka mängus, ilmselt vastased pole adjustinud lihtsalt. Godmode on ka võimalik, ei välista miskit.


    http://postimg.org/image/poaz58b99/

    Viimasel ajal on töömaht olnud palju väiksem kui varem. Pole lugenud ei foorumeid ega uudiseid, pole hoidnud end üldse kursis sellega, mis toimub pokkerimaastikul. Va natuke olen oma mängu kallal paari materjaliga töötanud aga mitte kuigi intensiivselt. Pigem olen nautinud kõike seda aega, mis olen laudades veetnud. Enam ei ole seda väga tööna võtnud, ja nii imelik kui see ka pole, tulemused on pigem paremad olnud(probably no pressure).

    Mängin ca neljal laual ja tunnen et see on optimaalne. Kui laudu käima üritan saada, siis olen nõus kõigiga laudu alustama. Kui vajalik arv laudu koos, siis obv selekteerin paremad/lõbusamad lauad endale.

    Mänguväliselt kulutan pokkerile vast 2-3h nädalas ja töötunde koguneb ca 90-100 kuus. Pokker meeldib küll, aga mitte nii palju, et sinna 200h+ kuus panna
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 12.11.15 at 19:36

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES